2019-06-06 13:46:42

КАЛУСЬКА ТЕЦ: БІЗНЕС-ПРОЕКТ ЧИ СХЕМА ПЕРЕДАЧІ В НАДІЙНІ СВОЇ РУКИ.?

22 травня, на останньому засіданні уряду (а прем’єр Володимир Гройсман уже заявив, що воно буде останнім для чинного уряду, оскільки він подає у відставку), було затверджено розпорядження Кабінету Міністрів про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства «Калуська ТЕЦ-Нова» у комунальну власність міста Калуш.

2019-06-06 13:34:07

КАЛУСЬКА ТЕЦ І РЕВЕРАНСИ КАБМІНУ

Калуська теплоелектроцентраль, фактично єдиний об’єкт генерації, який не належить компанії ДТЕК, передається у комунальну власність міста Калуша, та отримає спеціальну державну допомогу.Про це написав голова Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг, представник президента Андрій Герус у Facebook.

"Вже після того, як прем`єр-міністр оголосив про свою відставку, на минулому непрозорому засіданні уряду було прийнято рішення вивести із державної власності Калуську ТЕЦ (а також було прийнято рішення про спеціальну державну допомогу цій ТЕЦ)", - написав він.

2019-06-06 13:27:00

ПОКИ НЕМА ЧІТКОЇ МОТИВАЦІЇ, ПРОФСПІЛКОВЕ ЧЛЕНСТВО НЕ ЗРОСТАТИМЕ…

Виклики і загрози профспілковому руху та  завдання членських  організацій в сучасних  умовах  (відповідно до постанови Ради Федерації профспілок України від 16.05.2019 р. )  обговорили учасники засідання Ради профспілок     Івано-Франківської області 5 червня цього року у широкому представництві соціальних партнерів – профспілок, роботодавців та влади. З доповіддю з цих питань виступив голова  Ради  профспілок області Ігор Басюк.

Про стан виконання Територіальної угоди у 2018 році та завдання профспілкових організацій  в  питаннях  колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин доповів  Володимир Уєвич – перший заступник  голови  РПО.

2019-06-06 08:27:02

ЧИ ВИЖИВЕ ПРОФТЕХОСВІТА? або Розпорядження Уряду не може підмінювати відповідні статті Конституції України та Закону України « Про професійно-технічну освіту».

 

 

ЧОМУ НІХТО НЕ РЕАГУЄ НА КРИТИЧНИЙ ДЕФІЦИТИ РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ НА РИНКУ ПРАЦІ?

НАВПАКИ -  ВЛАДА ЗНИЩУЄ ПРОФТЕХОСВІТУ?

Представники Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти (ВАПП) і Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України 30 травня 2019 року взяли участь в інформаційному пікетуванні Окружного адміністративного суду м. Києва, під час якого повинно було розглядатись питання щодо визнання незаконним та не чинним Розпорядження Кабінету Міністрів України №831-р від 25 жовтня 2017р. « Питання управління державними закладами професійної (професійно - технічної) освіти, підпорядкованими Міністерству освіти і науки».

2019-05-30 12:27:14

Уряд повинен працювати!

Сьогодні Парламент на пленарному засіданні розгляне заяву Прем’єр-міністр України Володимира Гройсмана про його відставку. Якщо Верховна рада України прийме рішення про відставку Прем'єра, це призведе до відставки всього Уряду.

2019-05-30 11:34:58

ПЛЕЧЕ ДОПОМОГИ

Департамент соціальної політики Івано-  Франківської обласної державної адміністрації

Оголошує  конкурс

на залучення коштів обласного бюджету для надання соціальних послуг

Конкурс проводиться з метою залучення недержавних суб’єктів до надання соціальних послуг із використанням механізму соціального замовлення, зокрема:

2019-05-28 11:54:53

Чому ВІЛ та СНІД стосуються кожного ?

21-22 травня 2019 року в Івано-Франківську за фінансової та методичної  підтримки  Міжнародної організації праці проходив тренінг для керівників профспілкових організацій Профспілки працівників АПК України.Наприкінці 2018 року Жіночий комітет профспілки працівників АПК України звернувся до координатора програм МОП з ВІЛ і  СНІД та сфери праці пані Ларисі Савчук про проведення такого навчального семінару.Профспілка впродовж багатьох років  проводить активну роз’яснювальну роботу з питань протидії насильству, тому вкрай необхідні більш глибокі  знання та інформаційні матеріали  для інформування працівників-членів профспілки стосовно ВІЛ/СНІД і протидії булінгу в трудових відносинах. Це стосується, в першу чергу жінок:

2019-05-27 15:20:21

Профспілки повинні об’єднувати людей, щоб захистити їхні соціальні пільги

Відбулося засідання Ради Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників АПК. На порядок денний виносилися такі питання :

-  Про роботу обласної організації профспілки працівників АПК, її організаційних ланок у 2018 році щодо захисту соціальних та трудових прав членів профспілки.

    - Про звіти та вибори в організаційних ланках Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників АПК.

-  Про виконання бюджету за 2018 рік та затвердження показників бюджету обласної організації профспілки працівників АПК на 2019рік.

2019-05-27 15:06:19

Нова форма заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги

Нагадаємо, що наказом Мінсоцполітики N 441 від 21.04.2015 р. затверджено форму Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг (державної допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам зінвалідністю та дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, компенсаційних виплат та  "чорнобильської" допомоги, допомоги на поховання та ін.).

2019-05-27 14:57:38

Про право на пенсію за віком на пільгових умовах

Міністерство соціальної політики розглянуло звернення Федерації профспілок України щодо застосування списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 №461 (далі списки №1 та №2) та повідомляє: