2016-09-30 15:34:13

З Днем працівників освіти!

Шановні спілчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти!

У нинішній непростий час на плечі освітян лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, виховання здорової української нації. Та попри всі негаразди, свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива Прикарпаття врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя, педагога, освітянина завжди буде святим і чистим на землі.

У день Вашого професійного свята щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Зі святом Вас, дорогі освітяни!

З повагою, Голова

Ради профспілок області

Ігор Басюк

2016-09-30 10:07:28

Працівники Бурштинської ТЕС вимагають достойної оплати праці і соціального захисту

29 вересня на території Бурштинської теплоелектростанції відбулася акція протесту. В ній взяло участь кілька сотень працівників, які виступають за достойну оплату праці та виконання соціальних зобов’язань перед ними та членами їхніх сімей.

2016-09-29 17:11:06

«Я сила. Я воля. Я дух»

Під таким девізом 17 вересня в Буковелі відбувся унікальний проект «Гонка Нації» – комплекс забігів з перешкодами на витривалість. У змаганнях, що проходили на спеціально облаштованих трасах, взяло участь 1200 здорових тілом і духом українців.

2016-09-26 17:01:07

Активний профком – успішний університет

Сайт Ради профспілок області вже знайомив читачів з результатами роботи Первинної профспілкової організації студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Нині розповідаємо про здобутки студентської первинки іншого провідного вузу Прикарпаття – Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Голова профкому Микола Слуценко радо поділився з нами цією інформацією.

2016-09-23 17:10:24

Мінфін презентував проект Держбюджету-2017 профспілкам і роботодавцям

23 вересня ц.р. у Міністерстві фінансів України відбулась презентація проекту Державного бюджету України на 2017 рік для представників профспілок і роботодавців.

2016-09-23 13:41:22

Президент США Барак Обама: Ми повинні працювати разом

Ми повинні працювати разом, щоб вигодами від глобальної інтеграції широко користувалися, а диспропорції - економічні, політичні та культурні, які викликає така інтеграція, адекватно вирішувалися. Це не місце для розробки детального політичного плану, але дозвольте мені в загальних рисах описати ті сфери, де, на мою думку, ми повинні краще працювати разом.

2016-09-21 17:12:06

Ігор Хомишин: Проблеми господарства завжди перебувають у полі зору профспілки

Івано-Франківщина належить до найбільш лісистих регіонів України. 41 % її території займають ліси, які відіграють важливу роль в економіці, збереженні природного балансу краю. 2,8 тисяч працівників постійно дбають про вирощування лісових насаджень, їх догляд і збереження. Про нагальні турботи трудівників галузі ведемо розмову з головою обласної організації профспілки працівників лісового господарства Ігорем Хомишиним.

2016-09-21 17:06:46

Нафтовики пікетували головний офіс ПАТ «Укрнафта» і Державну службу геології і надр України

15 вересня понад 200 представників трудових колективів підрозділів ПАТ «Укрнафта» з різних регіонів України за підтримки Укрнафтогазпрофспілки провели пікетування головного офісу ПАТ «Укрнафта».

2016-09-21 13:04:07

Григорій Осовий взяв участь у роботі Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС

20 вересня у Верховній Раді України відбулося четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та Євросоюзом (ПКА), у якому взяли участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий як Співголова  і координатор української частини Платформи громадянського суспільства між Україною та ЄС, Альфредас Йонушка - член Європейського економічно-соціального комітету, Співголова ПГС Україна – ЄС від сторони ЄС, Василь Андреєв – член української частини ПГС та інші її представники від громадянського сектору.

2016-09-16 16:46:45

З Днем працівника лісу!

ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ОБЛАСТІ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівника лісу.

Охорона лісу як безцінного дару природи – високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року, за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей, гармонію суспільства і природи. Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, лісівники Прикарпаття вносять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Бажаю всім лісівникам області міцного здоров'я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень!

 

 

З повагою, Голова

Ради профспілок області

Ігор Басюк