2018-06-11 16:28:26

У 2019 році планується почати автоматизацію процесу жеребкування для зарахування дітей у 1 клас на вільні місця через запуск та пілотування електронних реєстрів

 

Наразі в ЗМІ шириться інформація про те, що Міністерство освіти і науки України з 2019 року планує скасувати жеребкування та запровадити всеукраїнський електронний реєстр для вступу дітей до перших класів – ця інформація не відповідає дійсності. Для того, щоб уникнути подальшого поширення хибної інформації, МОН підготувало відповідне роз’яснення.

2018-06-11 16:16:28

Агропромисловий комплекс Прикарпаття презентував свою продукцію на ювілейній ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО – 2018»

 
 
Днями у Києві завершила роботу найбільша в Україні та Східній Європі Міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2018», яка уже три десятки років виступає платформою для вдосконалення виробництва сільськогосподарської продукції, впровадження інновацій, презентацій новацій в усіх сферах агропромислового комплексу України та світу.
2018-06-11 15:40:38

Про дії профспілок у зв’язку з втратою чинності НПАОП з охорони праці та санітарного законодавства

 

 

Федерація профспілок України на численні звернення членських організацій щодо дій профспілок у зв’язку із втратою чинності з 1 березня 2018 року великої кількості нормативно-правових актів з пожежної безпеки, охорони праці та санітарного законодавства на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.12.2017 № 1022 «Про скасування, визнання такими, що втратили чинність, та такими, що не застосовуються на території України, деяких актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади з пожежної безпеки, охорони праці та санітарного законодавства» повідомляє наступне.

 

 

 
2018-06-11 15:31:12

Уряди повинні діяти в інтересах трудящих. Їм потрібно змінити правила, щоб припинити порушення та корпоративну жадібність ", - сказала Шаран Барроу

 

Міжнародна конфедерація профспілок оприлюднила щорічний глобальний індекс дотримання прав. У цьому рейтингу Україна потрапила до когорти країн, де не гарантуються права.

Цьогорічний глобальний індекс МКП показує те, що у світі відбувається зниження демократичного простору для трудівників та неконтрольовано зростає корпоративна жадібність. Кількість країн зі свавільними арештами та затриманням працівників зросла з 44 - у 2017 році до 59 - у 2018-му, а свобода слова була обмежена в 54 державах.

2018-06-09 22:23:09

ЛЬВІВ 2 червня. Відозва Регіонального Форуму Національної єдності: ЙДЕ ВІЙНА,ГІБРИДНА ВІЙНА НА ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНИ.

«Інформаційна безпека в умовах гібридної війни Росії проти України»

Йде війна…Гібридна війна на знищення України. Усвідомлення цього трагічного факту повинно нині стати визначальним у діях кожного державного діяча, кожного політика і чиновника, кожного українця. І якщо нам вдалося спільними зусиллями зупинити мілітарний наступ на Сході України, то інша складова цієї російської агресії – інформаційно-диверсійна, що спрямована на розвал держави зсередини, стає щораз масштабнішою: прихована і підступна, як радіація, несе ще більшу загрозу нашій Незалежності.

2018-06-09 22:17:28

Маємо думати про майбутнє! Регіональний форум національної єдності у Львові

Головна, наскрізна ідея громадських діячів Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей – необхідність добитися національної єдності в рамках цілої України, адже нині починає реалізовуватися найнебезпечніший сценарій російських спецслужб – спровокувати силове протистояння між українцями, нацькувати їх одне на одного, поділити і кинути в жорстоке протистояння постмайданні політичні сили.

2018-06-08 15:07:47

Виступ представника трудящих України, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового на 107-й Міжнародній конференції праці

                                                               

                                          Шановна пані голово! Шановні делегати!

 У Доповіді Генерального директора про виконання програми МОП за минуле дворіччя, а також про забезпечення рівності трудящих-жінок детально і об'єктивно показують стан в світі праці і виклики, які стоять перед нею.

Ми поділяємо позицію МОП, що гідна праця - це глобальна вимога, від чого політичне керівництво і ділові кола всього світу не повинні залишатися осторонь, а перегляд національних систем соціального захисту може бути тільки в напрямку їх розширення, враховуючи відновлення зростання світової економіки.

Українські трудящі також розраховують на успішну реалізацію Програми співробітництва за участю МОП «Гідна праця в Україні».

2018-06-06 19:34:51

ДЕРЖАВНЕ РЕЙДЕРСТВО:

Профспілки хочуть поговорити з В.Гройсманом про НАСТУП ЧИННОЇ ВЛАДИ НА МАЙНО ПРОФСПІЛОК.

Одним з головних завдань, яке стало перед Федерацією профспілок України – це захист своїх майнових прав.

В останній день травня в Києві, в  ПрАТ «Укроздоровниця» відбулося засідання спеціально створеної робочої групи, яка надалі здійснюватиме керівництво діями членських організацій в областях та столиці з питань захисту майна профспілок, якого її активно позбавляє чинна влада.

2018-06-06 09:37:43

З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ!

Шановні колеги!   У  день свята журналістів щиро вітаю Вас, фахівців, які обрали цю нелегку, неспокійну професію, щоб нести в світ Слово, інформацію, які визначають ті орієнтири, в яких живе наше суспільство, і світ загалом.  

Ваша праця потрібна і відповідальна. Вона – це відтворена історія сучасності.

Попри всі негаразди й проблеми на шляху вільного Слова, принципи справедливості, демократії і законності починаються з преси, з радіо-й телеефіру.

Дякую всім, хто високо несе відповідальність за правду, хто сіє в людях висоту і силу духу, хто об'єднує суспільство високими ідеями і любов’ю до своєї землі.  

Бажаю всім Вам успіхів у творчому пошуку, натхнення, щастя, здоров’я, здійснення нових задумів та удач, злагоди та достатку вам і вашим родинам!

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                             Ігор Басюк

2018-06-04 22:24:47

Конвенції МОП щодо насильства – бути !

 Цими  вихідними із Женевського офісу Міжнародного профспілкового об”єднання IUF  від Кирила Букетова  надійшла приємна звістка – 107 Міжнародна конференція праці прийняла рішення про створення Конвенції МОП щодо запобігання і протидії насильству. Наша спільна 5-річна праця завершується солідарним успіхом всіх членських організацій IUF!