2018-12-17 11:46:00

РІК,ЩО МИНАЄ. ОСВІТЯНСЬКА ПРОФСПІЛКОВА СПІЛЬНОТА : З НОВИМ РОКОМ та РІЗдВОМ. З новими надіями

Шановна освітянська родино!

Відходить в історію нинішній 2018 рік. Для працівників освіти краю він ознаменувався початком великих змін, що грядуть в освітянській галузі. На шляху до них були перемоги й поразки, були цікаві творчі здобутки й невдачі. Нелегким цей рік був і у вирішенні соціальних питань. Нам усім уже вкотре довелося багато працювати, аби забезпечити своєчасну виплату заробітної плати та її зростання, аби підвищити соціальний статус учителя та науково-педагогічного працівника. І в цій роботі ми завжди були єдині. Саме завдяки єдності органів управління освітою, галузевої профспілки, громадськості, освітян та батьків нам удалося позитивно вирішити багато складних для галузі питань.

2018-12-17 11:41:40

РІК ЩО МИНАЄ , ПРОФСПІЛКА ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ. З НОВИМ РОКОМ, З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Чим відзначився 2018 рік для обласної організації Профспілки працівників державних установ України?

Головними пріоритетами для нас був соціально-економічний захист наших спілчан. На постійному контролі перебувало питання виконання норм Закону України «Про державну службу» в частині підняття посадових окладів державним службовцям. Впродовж року відстоювали осучаснення пенсій колишніх державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Не оминули увагою і ріст тарифів на житлово-комунальні послуги. Проте, незважаючи і на десятки надісланих до Верховної Ради України звернень з цих питань, і участь у Всеукраїнській акції протесту ми не отримали бажаного результату.

2018-12-17 09:48:26

Заступник Голови Ради профспілок області, головний правовий інспектор РПО Уляна Гураль нагороджена Подякою ФПУ

 

В рамках відзначення 70-річчя Загальної декларації прав людини, на рівні Федерації профспілок України за участі в них Голови ФПУ Григорія Осового проведена низка заходів. Серед них - інформаційно-роз’яснювальна зустріч зі студентами та профактивістами зі всієї України, яка відбулася на базі Академії праці, соціальних відносин та туризму. Від Івано-Франківщини в заході взяла участь заступник Голови Ради профспілок області, головний правовий інспектор Уляна Гураль.

2018-12-12 13:19:00

Обласний бюджет Прикарпаття на наступний рік складе 8,3 мільярди гривень

Про це йшлося сьогодні 12 грудня на спільному засіданні постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, етики та регламенту, з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування, з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму. Зокрема, заслухали питання про основні параметри обласного бюджету на 2019 рік, пише Фіртка.

2018-12-12 12:32:40

ПРАЦЯ - ЯВИЩЕ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО

У рамках Всеукраїнського тижня права, що проводиться 10-14 грудня, у стінах Академії праці соціальних відносин і туризму ФПУ відбулась інформаційно-роз’яснювальна зустріч зі студентами, в якій взяв участь Голова ФПУ Григорій Осовий. Захід був приурочений до Дня прав людини, який відзначається щороку 10 грудня, і мав на меті набуття студентами додаткових знань у сфері забезпечення прав і свобод громадян, а також запобігання їх порушенню.

2018-12-10 13:19:53

Секретар обласної Тристоронньої соціально-економічної Ради Олександра ГРИНІВ: «Для закону ми є тим експертним середовищем, яке бачить практику і результати».

 

Соціальний діалог. Назагал, видається справою формальною співпраця таких різних за своєю діяльністю інституцій, як влада, роботодавці та профспілки. Тим не менше практика ведення соціального діалогу на Івано-Франківщині  позитивно оцінена  не лише самими учасниками обласної Тристоронньої соціально-економічної Ради, а й міжнародними гостями-партнерами.

2018-12-10 13:16:10

ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ! Щиро вітаю з ДНЕМ ПРАВ ЛЮДИНИ!

Цьогоріч людство святкує 70-річчя з дня проголошення Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй Загальної декларації прав людини, документу, який став результатом безпосереднього досвіду Другої світової війни і представляє першоглобальне вираження невід'ємних прав, які мають усі люди на земній кулі.

2018-12-07 16:05:48

ВІДБУЛАСЯ НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З МУНІЦИПАЛЬНОЇ РЕФОРМИ

6 грудня 2018 р. в приміщенні Академії праці, соціальних відносин і туризму відбулася Друга щорічна науково-практична конференція «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості». Цей науковий захід було присвячено Дню місцевого самоврядування, який традиційно відзначається в Україні 7 грудня.

2018-12-07 16:02:02

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування . Це професійне свято всіх, хто хто представляє багатотисячний загін народних обранців, працює в радах усіх рівнів.

Влада громад  є справді народною - владою не над суспільством, а в інтересах суспільства.

Вітаю всіх, хто причетний до місцевого самоврядування.

Великих ідей та бажання робити країну успішною.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                   Ігор Басюк

 

2018-12-06 09:29:10

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Щирі вітання всім військовослужбовцям з Днем Збройних Сил України. Низький уклін за вірність та звитягу; бажаємо незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                        Ігор Басюк