2018-11-26 12:50:42

«Профспілкова співпраця»

З метою консолідації та координації зусиль щодо захисту соціально-економічних і трудових прав працівників  державних установ 20 листопада 2018 року в м. Івано-Франківську між Тернопільською, Чернівецькою та Івано-Франківською обласними організаціями Профспілки держустанов підписано Угоду про співпрацю.

2018-11-26 12:45:49

«Державне управління творити молодим»

20 листопада 2018 року в м. Івано-Франківську  відбулася зустріч представників молодіжних рад Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької обласних організацій Профспілки працівників державних установ, присвячена 100-річчю утворення ЗУНР та 100-річчю запровадження державної служби України. Очолювали делегації від областей голови обласних організацій Профспілки:  Тернопільської – Сергій Білан, Чернівецької – Олександр Охрімовський, Івано-Франківської – Ніна Гушпіт.

2018-11-26 11:57:08

Проаналізовано результати пенсійної реформи та намічені подальші кроки з поліпшення пенсійного забезпечення

21 листопада 2018 року у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулися слухання на тему «Результати пенсійної реформи».

У заході взяли участь народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Пенсійного фонду України, профспілок, громадських організацій.

2018-11-21 12:35:59

ЩЕ ОДИН САНАТОРІЙ …ВТРАЧЕНО?

Головний лікар закладу Михайло Падучак : « Ми знаємо: вже  завтра нас можуть «попросити ... »

Чарівний куточок Рогатинщини, санаторій «Черче». За своїм статусом  донедавна - це дочірнє підприємство ПРАТ «Укроздоровниця», власність профспілок України.

Понад сторічна  історія оздоровниці, що доля людини, яку життя випробувало  на всі сто…

В 90-і роки  на території  санаторію планувалося масштабне будівництво. Були виділені 90 млн. ще тоді радянських рублів. Мали з’явитися нова водо-грязева лікарня, два корпуси, котельня. Одначе…розпад СРСР, а за якийсь рік –два – настав багаторічний занепад санаторію. Дуже непрості роки, спроби різних організацій через судові вердикти  змінити власника. Проте, власником залишилася «Укроздоровниця».

Михайло Падучак очолює санаторій з 2004 року. Отож, просимо керівника розповісти  як  працюється закладові в теперішні непрості часи. Зрештою, вже рік як постало питання про зміну власника оздоровниці. Що далі?

2018-11-21 12:32:37

НАВІЩО РІЗАТИ КУРКУ. ЯКА НЕСЕ ЯЙЦЯ?

 Інтереси цього трикутника виглядають дуже просто і зрозуміло: держава має завдання - наповнити бюджет,  роботодавець -  заробляти більше і платити менше податків. Мотивація працівника – мати гідну зарплату, гарантії на безпечну працю, відпочинок, можливість у майбутньому отримувати пенсію.

Однак, паритету, вигідного всім, аж ніяк ще не досягнуто. Що заважає зробити ці стосунки та інтереси  цивілізованими і ефективними – говоримо із  заступником голови – виконавчим директором обласного об’єднання організацій роботодавців Василем  Скригунцем. Приводом для розмови є  , найперше, урядові новації  у сфері праці та розпочата широкомасштабна кампанія з перевірок роботодавців задля легалізації працівників та виведення зарплати з тіні, величезні штрафні санкціцї, які є загрозливими для малого і середнього бізнесу.

2018-11-21 12:16:20

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Сьогоднішній день – історичний. Згадуємо події Майдану і їх учасників, які змінили життя багатьох українців, об’єднавши їх довкола найвищих цінностей Україні.

Низький уклін всім захисникам української державності, загиблим патріотам, які пішли у вічність заради нашого майбутнього.

Слава Україні!   Героям слава!

 

2018-11-21 11:56:24

ДО УВАГИ ПРОФАКТИВУ! ПРОСИМО АКТИВІЗУВАТИ РОБОТУ З ПЕРЕДПЛАТИ ПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬ.

«ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ» - Щоб не втратити газету, у ФПУ закликають провести активну передплатну кампанію. Бажаний результат – щоб газету передплатила кожна первинка.

Газета «ЄДНІСТЬ»  Ради профспілок Івано-Франківської області чекає свого передплатника та читача.

Наш індекс -30044. ЦІНА РІЧНОЇ ПЕРЕДПЛАТИ  - 36 грн.

 Виходимо 1 раз в місяць.  Більше про щоденну діяльність профспілок області читайте на офіційному веб-сайті  Ради профспілок; www.rpo.if.ua

 

2018-11-21 11:47:18

ДО УВАГИ ПРОФАКТИВУ!

Уряд Арсенія Яценюка сповідуючи антисоціальну політику «затягування пасків» Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» у грудні 2014 року вніс зміни, якими визначив, що дія статті 44 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» і статті 250 Кодексу законів про працю України та інших законодавчих актів, що стосуються соціального захисту громадян, застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевого бюджетів та бюджетів фондів загальнообов’язкового соціального страхування.

2018-11-21 11:36:02

Оцінити ситуацію та визначити подальші дії

Такою була мета селекторної наради за участі керівників всеукраїнських профспілок і територіальних профоб'єднань, що відбулась 20 листопада у регіональних філіях ПАТ «Укртелеком».

 

У ході засідання було підбито підсумки співпраці профспілок з центральними органами виконавчої влади за період, що минув після проведення Всеукраїнської профспілкової акції протесту 17 жовтня ц.р., а також обговорено подальші кроки, спрямовані на максимальне виконання вимог її учасників.

2018-11-21 11:31:42

Маємо бути готові до подальшої боротьби, змінюючи її форми

Про стан реагування органів виконавчої влади на вимоги учасників Всеукраїнської акції протесту 17 жовтня 2018 року та подальші дії ФПУ та її членських організацій з метою виконання цих вимог говорили учасники селекторної наради, в якій взяли участь керівники ФПУ, Центральних  комітетів та територіальних профспілок України.Про низку проведених зустрічей та їх результати проінформував учасників діалогу Голова ФПУ Григорій Осовий, зазначивши, що загалом різних доручень профільним міністерствах Прем’єр-міністром В.Гройсманом було дано аж 32.