2019-01-31 11:43:18

Стан виробничого травматизму на підприємствах області та проведення профілактичної роботи Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Івано-Франківській області за 2018 рік

 

Впродовж 2018 року Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано - Франківській області отримало 131 повідомлення про нещасний випадок, внаслідок яких потерпіло 143 особи, з них – 41 зі смертельним наслідком.З загальної кількості страхових випадків нещасні випадки, що пов’язані з виробництвом, становлять 119, з них 18 зі смертельним наслідком.У порівнянні з аналогічним періодом минулого року:

2019-01-30 10:01:56

Щодо внесення змін до Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

 

 

З 1 січня 2019 року набула чинності постанова правління Фонду соцстраху від 12.12.2018 р. № 31 щодо внесення змін до Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Зокрема, відповідно до оновленого порядку на офіційному веб-сайті Фонду розміщено інформаційний перелік санаторно-курортних закладів у розрізі регіонів, місцерозташування та профілів санаторно-курортного лікування, за якими надаються санаторно-курортні послуги потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

2019-01-30 09:59:35

Інформація центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо зустрічей з представниками профспілок

На виконання пункту 3 протокольного доручення Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 №41287/7/1-17 за результатами зустрічі Прем'єр-міністра України В. Гройсмана з представниками всеукраїнських профспілок та профоб'єднань від 07.11.2017 Мінсоцполітики надало узагальнену інформацію, що надійшла від центральних та місцевих органів виконавчої влади, стосовно проведення щоквартальних зустрічей з представниками профспілок та їх об'єднань відповідного рівня для обговорення проблемних питань.

 

З матеріалом можна познайомитись тут.

2019-01-30 09:56:55

Затверджено Положення про обласний огляд-конкурс «Краще підприємство з охорони праці».

Спільним наказом Управління Держпраці в Івано-Франківській області та управління виконавчої ирекції Фонду соціального страхування в Івано-Франківській області від 16 січня 2019 року №52 –Д/05-ОД затверджено Положення про обласний огляд-конкурс «Краще підприємство з охорони праці».

Метою конкурсу є заохочення керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців до:

2019-01-28 14:48:30

ПРЕЗЕНТОВАНО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ХІМІЧНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ

Представники Федерації профспілок України 24 січня 2019 року взяли участь у презентації проекту Стратегії розвитку хімічної галузі до 2030 року, розробленому за сприяння Федерації роботодавців України та Союзу хіміків України. У зустрічі взяли участь керівники підприємств хімічної промисловості: «Украгрохімхолдинг», «Сухімпром», «Рівнеазот», «Хімпласт», Одеський припортовий завод, ПАТ «Азот», «УКРПЛАСТИК», «Дніпроазот», «НІОХІМ», «Черкаський НДІТЕХІМ», експерти, фахівці, вчені НАН України.

2019-01-28 14:10:29

Стартувала реєстрація на онлайн-курс з протидії булінгу в закладах освіти

25 січня розпочалася реєстрація на безкоштовний відкритий онлайн-курс для освітян з протидії булінгу (цькування) у закладах освіти. Курс стане також у пригоді всім, хто хоче дізнатися про причини цькування, про те, як запобігати йому та як правильно вирішувати конфліктні ситуації.
2019-01-28 10:38:14

ЩОБ БУЛИ ВІДНОВЛЕНІ ПРАВА ЛЮДЕЙ

Минулого тижня в області перебувала Представник Уповноваженого Верховної Ради  з прав людини в західних областях Світлана Семчишин.  Вона зустрілася з представниками обласної Ради профспілок, управління Держпраці, департаменту соціальної політики облдержадміністрації та регіонального відділення Асоціації міст України.

Світлана Семчишин  найперше зазначила з яких питань найчастіше звертаються  мешканці західного регіону до Уповноваженого з прав людини, а також розповіла про повноваження Уповноваженого щодо здійснення парламентського контролю за дотриманням прав і свобод людини та громадянина.

2019-01-25 10:02:32

ВСЕ ПРО ТАРИФИ, І НЕ ТІЛЬКИ, ЦІ ПИТАННЯ БУДУТЬ предметом для обговорення під час круглого столу за участю урядовців, представників громадських організацій, у т. ч. і міжнародних, експертів з питань енергобезпеки.

 

 

21 січня відбулось перше у цьому році засідання УСПГС, де було розглянуто низку актуальних питань її діяльності в 2019 році.

 

Платформа обговорила план своєї роботи та робочих груп, зокрема, з підготовки звіту про роботу УСПГС протягом минулого 2018 року, з внесення змін до Регламенту УСПГС, проведення спеціалізованого семінару із стратегічного планування, підготовки тематичних доповідей та ін.

Серед заходів, що проходитимуть під егідою Платформи вже у найближчий період, – круглий стіл на тему: «Енергетична бідність в Україні та ЄС: як гармонізувати підходи і політику».

2019-01-25 09:57:44

Профспілки візьмуть участь у нараді з перспектив промислового розвитку України

За результатами засідання Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності 4 січня 2019 року Головою Комітету, Першим віце-прем'єр-міністром України - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим дане доручення відповідним міністерствам та ЦОВВ за участі профспілок у третій декаді січня ц.р. провести нараду щодо розвитку промисловості в Україні.

 

Витяг з протоколу засідання додається.

2019-01-25 09:55:44

ЩОБ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ БУЛИ БЕЗПЕЧНИМИ

Профспілка працівників освіти і науки України спрямувала звернення до Президента України Петра Порошенка щодо забезпечення безпечних умов праці та навчання всіх учасників освітнього процесу.