2018-11-02 13:04:00

Україна за рівнем життя залишається однією з найбідніших держав у світі.

Підсумки виконання Стратегії подолання бідності в Україні в цьому році та пропозиції соціальних партнерів до  проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії подолання бідності» обговорили 1 листопада учасники засідання Міжвідомчої робочої групи з виконання плану заходів з реалізації Стратегії подолання бідності.

2018-11-01 12:55:28

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом. Соціальна сфера є  індикатором розвитку суспільства, ставленням до громадян.  Це забезпечення діяльності  Пенсійного фонду,  установ праці та соціальної політики, служби зайнятості, Фонду соціального страхування, це праця фахівців інших установ і організацій, що належать до  цього напрямку діяльності.

Від вашої злагодженої  праці залежить забезпечення людей пенсіями та допомогами,; це й допомога нужденним, хворим, тим, хто цього потребує.

Цінуючи ваш вклад в суспільну злагоду, бажаємо здоров’я, наснаги, вміння долати труднощі та досягати найкращих результатів. Хай  воздасться сторицею за кожен жертовний крок та працю для поліпшення добробуту людей.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                                     Ігор  Басюк

 

 

2018-10-30 15:05:51

ПРОСИМО ДО ДІАЛОГУ

Федерацією профспілок Україно ініційовано проведення зустрічей із:

- Прем’єр-міністром України Гройсманом В.Б. – до внесення доопрацьованого Урядом законопроекту про Державний бюджет України на 2019 рік до Верховної Ради України на друге читання за участю керівників всеукраїнських галузевих профспілок та територіальних профоб’єднань з метою обговорення шляхів урахування профспілкових пропозицій у цьому законопроекті;

- Головою Верховної Ради України Парубієм А.В. – у короткі терміни після подання Урядом доопрацьованого проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» за участю профільних комітетів (бюджетного, промислового, соціального, з питань освіти, охорони здоров’я тощо) з метою доведення профспілкових пропозицій та їх максимального врахування при прийнятті законопроекту.

2018-10-29 14:39:04

ДО УВАГИ ПРОФАКТИВУ! ПРОСИМО АКТИВІЗУВАТИ РОБОТУ З ПЕРЕДПЛАТИ ПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬ.

  «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ» , - єдине всеукраїнське друковане видання, що послідовно захищає права та інтереси людини праці.

Газета «Профспілкові вісті» видається з 1990 року. Сучасну назву отримала у 1999 році. З 2010 року виходить на 16 полосах у повнокольоровому форматі. Від 2010 року газета з різних причин, передусім економічних, втратила 40% тиражу(з 12 тис. до 8 тис.)

2018-10-29 11:46:19

ВИМОГИ ПРОФСПІЛОК - НА КОНТРОЛІ ФПУ

За результатами зустрічі Віце-прем’єр-міністра України П.В.Розенка з представниками профспілкової делегації щодо обговорення вимог учасників Всеукраїнської профспілкової акції 17 жовтня 2018 року надано низку доручень:

2018-10-29 11:42:32

Мешканцям Прикарпаття – про новітні технології Пенсійного фонду

Заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Берчак в інтерв’ю для обласного телебачення розповів жителям області про модернізацію діяльності Пенсійного фонду та запровадження новітніх технологій.

2018-10-26 12:47:10

Шановні автомобілісти і дорожники!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята та подяку за вагомий внесок у безперебійне функціонування усіх галузей економіки.

Бажаю всім працівникам підприємств автомобільного транспорту та дорожнього господарства, нових можливостей та добрих умов для безаварійної роботи, щедрих трудових здобутків, здоров’я, удачі й добробуту.

Голова Ради профспілок області    Ігор Басюк

 

2018-10-25 14:25:00

100 років ЗУНР

Шановні краяни! 1 листопада виповнюється 100 років з дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді, в далекому 1918 році, це була рішуча спроба нашого народу створити свою державу на етнічних українських землях, що входили до складу Австро-Угорської монархії. ЗУНР проіснувала зовсім недовго, але навіть за такий короткий термін зуміла підняти національний дух українства та зробити істотний поштовх на шляху до майбутньої незалежності.

Листопадовий Чин – так увійшов цей день в історію.  Його учасники довели, що волелюбність і прагнення до своєї державності є для нашого народу основоположною цінністю, без якої ми не уявляємо майбутнього української нації. Тож, вітаючи з цим значимим національним святом, дозвольте побажати усім високих почуттів гордості за нашу націю, за волелюбність, прагнення до свободи та бажання жити у своїй соборній національній державі.

 Недаремно ж 22 січня 1919 року ЗУНР возз’єдналася із Українською Народною Республікою в єдиній національній державі, реалізувавши віковічну мрію української нації про незалежність, єдність та соборність. Будьмо гідними творцями вільного життя у своїх сім‘ях, громаді, державі.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                    Ігор Басюк

 

2018-10-25 14:08:27

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ : "ЯНГОЛИ ЛЮБОВІ"

Івано-франківчанка МАРІЯ ХМЕЛІВСЬКА - соціальний працівник  «Карітасу» в проекті  паліативна допомога. З перших хвилин знайомства і розмови проймаюся щирою симпатією до цієї тендітної дівчини, особливо ж, коли дізнаюся, що опікує вона важкохворих, лежачих людей.  У неї вища освіта, закінчила філософський факультет, за спеціальністю – релігієзнавець. Проте, за фахом не працювала. Життя внесло свої корективи, тож перекваліфікувалася, опанувала бухгалтерські науки.

2018-10-23 15:11:41

З А Я В А Президії Ради профспілок Івано-Франківської області з приводу підвищення ціни на газ природний для населення

Президія Ради профспілок Івано-Франківської області висловлює категоричний протест на рішення Кабінету Міністрів України щодо підвищення з 1 листопада 2018 року на 23,5 відс. ціни на природний газ для населення без належних заходів соціального захисту.

Справедливе обурення антисоціальною ціновою політикою Уряду України висловили майже 3 тисячі членів профспілок  на мітингу в м.Івано-Франківську 9.10.2018 р. та понад  15 тисяч - на мітингу протесту в м.Києві 17 жовтня ц.р. Ігноруючи вимоги профспілок, які вручені КМУ в ході широкомасштабної акції протесту від імені більш, як 5-ти млн. спілчан України, нехтуючи упереджувальними захисними діями, вкотре  на догоду Міжнародному валютному фонду Уряд прийняв рішення, що призведе до ще більшого поглиблення бідності серед громадян України.