2017-11-24 09:56:30

С.КАПЛІН: МИ СТВОРИЛИ ШТАБ ЗАХИСТУ ФПУ ВІД НФ ТА ІНШИХ ВОРОГІВ!

Ми звернулися до ЄвропейськоЇ партії, ООН, міжнародних організацій та Урядів, до послів!

Ми апелюємо до Президента та Уряду, до ГПУ, СБУ, НАБУ, НАЗК!

Я, як представник ФПУ у Верховній Раді України, їду в усі регіони формувати регіональні штаби захисту ФПУ та об‘єднання наших сил! Будуть виходити екстрені випуски газети нашого Штабу!!!

Ми готуємо акціі спротиву рейдерству з боку НФ! Ми об’єдналися і переможемо, захистимо профспілки! 
Слава Україні!

 

2017-11-24 09:51:46

Робочий візит Голови ФПУ Григорія Осового до Греції

З 22 по 25 листопада 2017 року Голова ФПУ Осовий Григорій Васильович перебуває у службовому відрядженні у Греції, де на запрошення Міжнародної асоціації соціально-економічних рад та подібних інституцій та Міжнародної організації праці бере участь у Міжнародній конференції МАСЕРПІ/МОП «Соціальний діалог та майбутнє праці» у складі делегації Національної тристоронньої соціально-економічної ради України. Очолює українську делегацію Міністр соціальної політики України Рева Андрій Олексійович. Рішення про склад української делегації було прийнято ще на початку жовтня.

2017-11-24 09:45:07

1. Інформаційний супровід медичної реформи. ПРО ВСІ ЗМІНИ ДОСТУПНО.ПИТАННЯ _ВІДПОВІДІ

Медицина – це галузь, яка дотична до кожної людини і являється однією з основ розвитку держави.

    На сьогодні стан галузі охорони здоров’я не задовільняє ні пацієнтів, ані самих медичних працівників. Давно назріла потреба у побудові національної системи охорони здоров’я, яка б забезпечила доступність кожної людини до отримання якісної медичної допомоги з дотриманням Конституції України, з урахуванням позиції та думки медичної спільноти і Профспілки, а медичним працівникам гарантувала б належні умови праці та гідну заробітну плату і соціальний захист.

    Все нове сприймається з пересторогою, виникає більше запитань ніж відповідей.

     МОЗ України підготувало і розмістило на своєму сайті рубрику під назвою

« Відповідаємо на запитання про медичну  реформу.»

   Вважаємо, що доцільно з даною інформацією  ознайомити читачів галузевої газети. Надіємось, що як медичні працівники, так і пацієнти отримають відповіді на багато своїх запитань, що дозволить зменшити напругу в трудових колективах та серед населення.

2017-11-22 09:13:55

21 листопада - День Гідності та Свободи!

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, започаткований Главою держави у 2014 році на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. 

2017-11-21 20:29:18

НОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ

Пацієнти, які не підпишуть декларацію з лікарем первинної ланки, з 2020 року не зможуть отримувати безкоштовні медичні послуги. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"Підписуючи декларацію, пацієнт повідомляє Національну службу здоров'я України про вибір лікаря первинної медичної допомоги. На основні цієї інформації, занесеної в реєстр, НСЗУ обчислює кошти, які за контрактом має отримати медична практика, до якої прикріпився пацієнт. З 2020 року, коли медична реформа повністю запрацює, лікар не зобов'язаний надавати послуги первинної медичної допомоги людині, яка відмовляється підписувати декларацію. Оскільки з 2020 року лікарі первинної допомоги будуть отримувати гроші тільки за пацієнтів, які обрали їх своїми лікарями і підписали декларації", - йдеться у повідомленні.

2017-11-21 08:22:33

Шістнадцять днів проти насилля

Під таким гаслом Жіночий комітет Профспілки працівників агропромислового комплексу України, очолюваний Надією Бурлакою, з 25 листопада по 10 грудня проводитиме низку заходів, присвячених цій темі. Насамперед йдеться про місце Профспілки у протидії дискримінації та насиллю.

2017-11-21 08:19:57

КОМУ ЗАВАЖАЮТЬ ПРОФСПІЛКИ? ЗАЯВА ФПУ

Останнім часом у засобах масової інформації, Інформаційних агенціях та на телеканалах почастішали випадки негативної подачі інформації, проведення брудних інформаційних кампаній щодо найчисельнішого профспілкового об’єднання країни – Федерації профспілок України.

2017-11-21 08:15:05

ІРИНА ПАХУЛЬСЬКА: "Профспілка - ЦЕ ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ І ВІДПОВІДАЛЬНИМИ"

Голова профспілкової організації Івано-Франківського Центру технічної освіти №1 Ірина ПАХУЛЬСЬКА: «ПРОФСПІЛКА  - ЦЕ  ОСОБЛИВА АТМОСФЕРА  співпереживання один за одного. А в ширшому сенсі – це ВМІННЯ БУТИ ЗГУРТОВАНИМИ І ВІДПОВІДАЛЬНИМИ…»

Центр технічної освіти №1 в м. Івано- Франківську один з кращих професійних закладів в Україні, з багатою навчальною та практичною базою. На доброму рахунку й тутешня первинна профспілкова організація, яку понад 15 років поспіль очолює  викладач професійної підготовки  Ірина Пахульська. Попри те, що первинка Центру нараховує понад 600 членів, голова профспілки виконує цю роботу на громадських засадах. Але це аж ніяк не применшує зроблених справ.

2017-11-19 08:32:54

ХЛІБ - ВСЬОМУ ГОЛОВА!

З професійним святом вас, працівники сільського господарства та переробної промисловості!

Не секрет, не завжди ми пам'ятаємо про те, як непросто виростити і зібрати ті  багатства, які ми щодня бачимо на своєму столі. Ростити хліб і до хліба таке ж високе покликання, як давати у світ скарби духовні.

То ж хай не буде переводу мудрим українським гречкосіям, натрудженим рукам селянина; хай нуртує в нашому серці щира любов до землі – годувальниці, яку називаємо батьківщиною. Хай буде щедрою своїми плодами ваша праця, мине сум незораного поля. Щоб в щасті та здоров’ї зростала і процвітала нація, яка має таку благословенну чорну ріллю.  Щоб було вдосталь усім хліба, який усьому голова.

Голова Ради профспілок області                                               Ігор Басюк

 

 

 

2017-11-16 14:34:08

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

Шановна молоде! Прийміть найщиріші вітання з таким світлим і натхненним святом - Днем студента. Міцних вам знань, сміливих ідей, чудового настрою і віри в свої сили.

Хай збудеться кожна ваша мрія, від якої стануть кращими  наші  держава, родина, і світ загалом. Здоров'я і везіння, мудрих наставників і бажання зреалізувати себе.

З повагою,

Голова Ради профспілок області         Ігор Басюк