2018-11-19 09:59:03

РАДІ ПРОФСПІЛОК ОБЛАСТІ - 70

«ПРОФСПІЛКИ – НЕ ПРОСТО ОБСТОЮЮТЬ СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНІ ПРАВА ТА ІНТЕРЕСИ ЛЮДЕЙ ПРАЦІ. ВОНИ СТАЮТЬ ОРГАНІЗОВАНОЮ ПРАВОЗАХИСНОЮ ГРОМАДСЬКОЮ ІНСТИТУЦІЄЮ, ЯКА НАЛІЧУЄ ПОНАД 5 МЛН. ЛЮДЕЙ». 

У широкому представницькому колі соціальних партнерів від влади та роботодавців Прикарпаття, представників облдержадміністрації і обласної Ради, міського голови Івано-Франківська, ветеранів профспілкового руху та нині діючих голів обласних галузевих профспілкових організацій,  за участі голови Федерації профспілок України, численних запрошених гостей – очільників громадських організацій, з якими співпрацюють профспілки, творчих колективів Прикарпаття, мистців від пісні, музики та слова, засобів масової інформації Рада профспілок області відзначила своє поважне 70-ліття з часу створення.

2018-11-16 10:38:21

18 листопада - День працівників сільського господарства України

День аграрія в Україні люблять та поважають. Адже  сільськогосподарська галузь для нашої країни завжди була однією із пріоритетних сфер розвитку . Маючи прекрасні чорноземи та працьовитий люд, маємо чудові можливості творити процвітаючу галузь.

У день професійного свята  щиро здоровимо профспілчан - працівників, які вирощують сільгосппродукцію і займаються її переробкою, забезпечуючи країну хлібом і до хліба. Низький Вам уклін та повага.

Прийміть найкращі побажання  здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам!

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                  Ігор Басюк

 

2018-11-16 09:19:12

Голова Федерації Профспілок України Григорій Осовий побував на Прикарпатті

Голова Федерації  профспілок України Григорій Осовий відвідав з робочим візитом профспілки Прикарпаття : взяв участь в урочистому засіданні з нагоди 70-річчя  створення Ради профспілок області, виконавши почесну місію з нагородження високими  нагородами та відзнаками Федерації Профспілок України активістів та ветеранів профспілкового руху Івано-Франківщини.

"Пройшли надзвичайно складні трансформації в житті країни та профспілок, які мали інакші умови діяльності в  радянські часи, і абсолютно інші зараз.Виклики, які постали перед профспілками в умовах монополізації ринку, антинародних дій олігархічної системи - надзвичайно великі і складні. Озвучувати порушення і невиконання владою гарантованих Конституцією прав та інтересів людей праці стало місією профспілок. Маючи за собою величезну силу - понад 5 млн. профспілчан, профспілки мають також величезну відповідальність перед цими людьми і перед країною.

2018-11-15 18:51:14

Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята та вдячність за відданість обраній справі, щоденну творчу працю та професіоналізм. 

Дуже багато залежить від компетенції, правдивості та актуальності інформації, яка пропагується в суспільстві. Хай ваше слово буде виваженим, таким, що об'єднує людей, пропагує високі ідеали, викриває зло, сіє віру, надію, впевненість у завтрашньому дні.

 

Бажаю всім працівникам радіо, телебачення та зв’язку міцного здоровя та щастя, натхнення, нових творчих успіхів та втілення в життя найсміливіших ідей! Злагоди та добробуту вашим родинам!

 

З повагою

Голова Ради профспілок області                                     Ігор Басюк  

2018-11-15 18:41:31

КОМЕНТАР ГОЛОВИ ФПУ. Уряд хоче збирати більше податків з високих зарплат: позиція профспілок

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді розширити базу оподаткування єдиного соціального внеску в розмірі 22% з 15 мінімальних зарплат (55,8 тисячі гривень) до 25 (104,3 тисячі гривень) і ввести регресивну шкалу відрахувань ЄСВ. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева на засіданні Кабміну 14 листопада.

2018-11-15 18:34:15

Виступ Голови СПО Г.В.Осового на засіданні Уряду 14.11.2018 (відео)

Для перегляду натисніть ТУТ

 

2018-11-13 17:31:42

НА ЗАМІТКУ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ ( Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!)

Минулого місяця повернувся з АТО. Чи я маю я право на земельну ділянку? Владислав Хоменчук

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування). У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність у таких розмірах:

2018-11-13 10:52:35

МЕДИКИ ПРИКАРПАТТЯ НАЛАГОДЖУЮТЬ СПІВПРАЦЮ З НАРОДНИМИ ДЕПУТАТАМИ

Поки на найвищих рівнях тривають консультації між ФПУ та Урядовою стороною  по врахуванню пропозицій профспілок за результатами Всеукраїнської акції протесту у проекті Бюджету 2019 року, свою стратегію дій по відстоюванні прав та інтересів працівників на місцях розробляють регіональні галузеві профспілки. Так, працівники охорони здоров’я Івано-Франківщини на засіданні Президії обласної ради прийняли рішення про активну співпрацю з народними депутатами. (Тим більше, зараз сприятливий для цього час, адже політики фактично розпочавши передвиборчу кампанію, часто відвідують області та райони країни). Першою в низці очікуваних зустрічей, відбувся діалог медиків Прикарпаття з лідеркою «Батьківщини» Ю.Тимошенко, яка в ході розмови заявила, що з розумінням ставиться до проблем галузі, поділяє  тривогу від мало прогнозованих результатів реформ та пообіцяла конструктивну співпрацю.

Загалом же, ось на які акценти  медики звертають увагу всіх народних депутатів у спеціально напрацьованому зверненні, яке буде темою кожної зустрічі з політиками.

2018-11-13 10:11:05

ВИМОГИ ПРОФСПІЛОК – НА КОНТРОЛІ ФПУ.

Відбулись консультації в Міністерстві фінансів України. На виконання протокольного доручення Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка  після зустрічі з представниками профспілок, яка відбулась за результатами Всеукраїнської акції 17 жовтня, у ці дні проводяться консультації всеукраїнських галузевих профспілок у Міністерстві фінансів України. Під час цих консультацій представники профспілок інформують про позицію своїх профспілкових організацій та надають розрахунки стосовно збільшення бюджетного фінансування по відповідних галузях.

2018-11-09 09:12:24

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найкращі вітання з нагоди професійного свята. Галузь культури є визначальною у збереженні  надбань народу у всіх його духовних та матеріальних проявах – в слові, пісні, мистецтві, архітектурі , у вірі і традиціях, в історії. Саме в культурі народ увіковічує свою автентичність,  неповторність.

Дякуємо за збереження цих скарбів, за працю для розвитку духовності, виховання молоді на кращих зразках національних скарбів, за приклади служіння високим ідеалам. Завдяки вашому професіоналізму зміцнюється зв'язок поколінь, росте почуття гідності за свою країну.

Бажаємо натхнення, здоров’я і процвітання, хай вашою працею славиться наш український народ.

З повагою,

 голова Ради профспілок області                              Ігор Басюк