2018-09-17 19:21:02

З 1 січня 2019 року буде збільшено мінімальний розмір допомоги по безробіттю

Починаючи з 01 січня 2019 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшується: для осіб, яким призначаються виплати з урахуванням страхового стажу та заробітної плати – з 1440 грн до 1630 грн, а для осіб, яким виплати призначаються без урахування страхового стажу та заробітної плати – з 544 грн до 610 грн. Про це повідомили в Державній службі зайнятості (Центральному апараті).

 Рішення прийнято під час засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття 12 вересня 2018 року та має на меті поліпшення рівня матеріального забезпечення безробітних громадян.

2018-09-17 16:08:56

ЛЮДИ ВДЯЧНІ ЗА УВАГУ ДО НИХ

На підприємстві КП «Електроавтотранс» урочисто відкрили кімнату для відпочинку. З цехів, гаражів і просто з-за керма сюди приходитимуть працівники підприємства, щоб набратись сил, поспілкуватися з колегами, чи просто відпочити.В їхньому розпорядженні є міні-кухня з набором продуктів і посуду, кавоварка, мікрохвильова піч, стіл для настільного тенісу, телевізор, дартс, шашки, доміно, обідні столи, м’які дивани та невеличка бібліотека.

2018-09-17 15:43:24

Репортаж із Калуша «ДРАЙВОВЕ СПОРТИВНЕ СВЯТО НАФТОХІМІКІВ»

Цей вираз неодноразово повторював на стадіоні «Хімік», де 8 вересня проводилося професійне свято калуських нафтохіміків, ведучий дійства «КАРПАТНАФТОХІМ – НОВИЙ СТАРТ!». І насправді різні ігри та змагання, якими була насичена перша частина святкового дійства, справляли таке схвальне враження у тих, хто не змагався, піднімали настрій і додавали вболівальникам емоцій у підтримці спортсменів. Вони ж викладалися на повну в боротьбі за першість та нагороди, здобути які на очах значної глядацької аудиторії, тим паче, колег по роботі, їхніх дітей, рідних, вдвічі приємніше, ніж будь-де інше та не в такій атмосфері.

2018-09-17 15:10:07

СТАРТУВАЛА ПЕРЕДПЛАТНА КАМПАНІЯ. КЕРІВНИКАМ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ПРОФОБ’ЄДНАНЬ НАГАДУЄМО ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ПІДТРИМКИ СВОЇХ ВИДАНЬ

 

ЩОДО ГАЗЕТИ «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ»

У серпні цього року в рамках реалізації Стратегії інформаційної діяльності ФПУ на 2018-2021 р.р. у Федерації профспілок України проведено робочу нараду з проблемних питань діяльності профспілкових ЗМІ. У змістовній фаховій дискусії  обговорювали запровадження нових технологій інформування членів профспілок та питання, як друкованим профспілковим виданням не втратити свого читача і вистояти проти економічних негараздів.

2018-09-17 14:05:23

16 вересня - День працівника лісу

Шановні працівники лісового господарства!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята.

Ви ті, хто своєю працею і турботою сприяє збереженню та примноженню лісу, хто шанує і любить природу, береже і рятує наше спільне національне багатство.

Бажаю Вам успішно виконувати ті завдання, які покладено на галузь, щоб забезпечити раціональне використання лісу для потреб людини і зберегти це багатство для наступних поколінь.

Хай примножуються  здоров’я, радість і добробут у вашому житті та в родинах.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                    Ігор Басюк

 

2018-09-17 13:37:59

РАДА ПРОФСПІЛОК ОБЛАСТІ звернулася до голів ОДА О.Гончарука та обласної ради О.Сича з приводу зарплатних боргів в закладах освіти та охорони здоров'я

 

Рада профспілок області в черговий раз висловлює стурбованість із приводу надзвичайно напруженої ситуації, яка склалася в закладах освіти та охорони здоров’я окремих районів, міст та ОТГ у зв’язку із заборгованістю з виплати заробітної плати.

         Зокрема, в галузі освіти  станом на 03.09.2018 року вона становить 27,277 млн. грн., у тому числі 16,506 млн.грн. із державної освітньої субвенції і 10,770 млн. грн. із місцевих бюджетів.

         Викликає тривогу той факт, що в деяких територіально-адміністративних одиницях до кінця року не вистачає державної освітньої субвенції. За оперативними даними, сума недостачі становить понад 59 млн. грн., з них в містах Болехові – 8,034 млн. грн., Яремче – 5,644 млн. грн., Івано-Франківськ – 5,0 млн.грн., Бурштин – 1,362 млн.грн., у Галицькому районі – 1,016 млн. грн., Рогатинському районі – 22,3 млн.грн. у Більшівцівській ОТГ – 1,579 млн. грн., Білоберізькій ОТГ – 1,983 млн., у Тлумацькій ОТГ – 6,824 млн. грн. Водночас у багатьох районах і ОТГ є її надлишки, що становлять десятки мільйонів гривень.

2018-09-10 10:40:27

Федерація профспілок України закликає владу забезпечити виконання взятих на себе зобов’язань

Уряд завершує роботу над формуванням проекту Державного бюджету України на 2019 рік. В перших коментарях щодо очікуваного змісту головного кошторису країни очільники влади вже назвали проект «правдивим, без надутих цифр» і разом з тим «соціально спрямованим».

На жаль, як і в минулі роки, соціальні партнери Уряду – профспілки були відсторонені від участі у формуванні Державного бюджету, право на яке мають відповідно до законодавства та домовленостей за Генеральною угодою.

2018-09-08 11:47:44

9 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Дякую за працю, якою Ви забезпечуєте енергетичну незалежність нашої держави, укріплюєте її незалежність та авторитет в очах міжнародної спільноти!

Нехай свято наповнює Вас радістю і  гордістю за професійні здобутки. Бажаю всім  міцного здоров’я та родинного благополуччя.

З повагою,

 голова Ради профспілок області                                                     Ігор Басюк

2018-09-05 14:40:31

В.о. Голови ФПУ Володимир Саєнко звернувся з листом до Верховного комісара ООН з прав людини

На виконання постанови Президії Федерації профспілок України от 21 червня 2018 року № П-15-3 «Про хід виконання постанови Ради ФПУ від 29.03.2018 р. №Р-4-4 «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнові» В.о. Голови ФПУ Володимир Саєнко звернувся з листом до нещодавно призначеного Верховного комісара ООН з прав людини Мішель Бачелет Херия.

2018-09-04 21:11:32

Про засідання “круглого столу” щодо розгляду рішення Національної тристоронньої соціально-економічної ради з питання “Про збереження та розвиток трудового потенціалу України”

 

03 вересня 2018 року в Раді профспілок Івано-Франквської області проведено «круглий стіл» за участю соціальних партнерів, на якому розглянуто рішення Національної тристоронньої соціально-економічної ради з питання “Про збереження та розвиток трудового потенціалу України”.

В заході взяли участь заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Я.Ульванська, її заступник – начальник відділу з питань оплати праці, соціально-трудових відносин та правового регулювання у сфері праці  О.Гринів, голова ради профспілок області І.Басюк, його перший заступник В.Уєвич, заступник голови – виконавчий директор обласного об’єднання організацій роботодавців В.Скригунець, перший заступник директора обласного центру зайнятості Г.Горбаль,начальник головного управління статистики в області О.Бліннікова.