2016-08-01 09:54:45

Що викликало обурення в коломийських медиків?

29 липня медики Коломиї вийшли на акцію протесту з вимогою виплатити їм зарплату. Працівники місцевої ЦРЛ запевняють, що їм повністю не виплачують зароблені ними гроші. Влада обіцяла, що якось вирішить це питання, та поки все безрезультатно. Більше того, на чергових зборах трудового колективу медикам повідомили, що вони можуть і не отримати зарплати за місяць липень. Тому в знак протесту вони вирішили перекрити дорогу в центральній частині міста, щоб хоч якось звернути увагу місцевої влади до цієї проблеми.

2016-07-29 09:13:25

СПО об’єднань профспілок не підтримує проект Закону України «Про професійну освіту», розроблений та доопрацьований Міносвіти

Голова Спільного представницького органу об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий проінформував листом Міністра освіти і науки України Лілію Гриневич, що СПО об’єднань профспілок не підтримує проект Закону України «Про професійну освіту», розроблений та доопрацьований Міністерством освіти і науки України.

З метою узгодження окремих позицій в питанні реформування системи професійно-технічної освіти СПО об’єднань профспілок пропонує створити робочу групу з числа представників профспілок, професійно-технічних навчальних закладів і організацій роботодавців.

 

 

 

З текстом листа можна ознайомитися за посиланням../uploads/pages/1_lyst_spo.doc

Прес-центр ФПУ

2016-07-28 16:03:35

Новітні технології в системі пенсійного обслуговування

Про перші результати роботи у зв’язку з переходом у липні поточного року на новітні технології у системі пенсійного обслуговування громадян йшлося на семінар-навчанні в головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

2016-07-28 14:56:08

За борги із заробітної плати – відповідай!

Велику соціальну напругу в трудових колективах викликає заборгованість із заробітної плати та її несвоєчасна виплата. З цього приводу 26 липня поточного року під головуванням заступника голови Івано-Франківської ОДА Ігоря Пасічника відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

2016-07-28 09:03:15

Уряд затвердив План невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати

Уряд затвердив План невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів № 517-р прийнято 22 липня 2016 року.

2016-07-27 14:33:30

Без ґрунтовних знань профактивісту не обійтись (до проблеми навчання держслужбовців)

В обласній організації профспілки працівників державних установ вироблена ефективна система навчання профспілкових кадрів, яка постійно вдосконалюються, проводиться у формі семінарів, тренінгів, «круглих столів», практичних занять, зокрема з виїздом у первинні профорганізації.

2016-07-27 10:23:59

Яремі Жугаєвичу - 65!

Рада профспілок Івано-Франківської області щиро вітає нашого краянина, уродженця с. Серафинці Городенківського району, голову Профспілки авіабудівників України ЖУГАЄВИЧА Ярему Васильовича з 65-річним ювілеєм.

Прийміть слова вдячності за самовіддану та сумлінну працю, мудрість та доброту. У своїй нелегкій профспілковій діяльності Ви виявляєте професійний підхід, увагу та турботу про людей. Щастя Вам, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, подальших успіхів у професійній діяльності, нових здобутків, творчої наснаги та невичерпної енергії. Нехай у Вашій оселі завжди панує мир, злагода і добробут!

 

 

Рада профспілок області

2016-07-27 09:59:14

Проти «тіньової» зайнятості та заробітної плати об’єднали зусилля угодою

Тристоронню угоду про співпрацю задля посилення взаємодії проти «тіньової» зайнятості та заробітної плати підписали керівники: від управління Держпраці в Івано-Франківській області – Ігор Росипайло, від головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області – Ірина Столярик, від головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області – Надія Павлюк.

2016-07-25 12:36:36

Залізничникам обіцяють підвищити оклад на 25 %

Керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун і лідер профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає підвищення окладів працівників залізниці.

2016-07-25 09:57:48

На захисті українських заробітчан

Нині в Польщі працюють сотні тисяч українців, багато з яких – нелегально, із-за чого роботодавці часто їх експлуатують. Саме з метою обстоювання прав таких заробітчан створено Профспілку українських працівників у Польщі. Вона входить до Загальнопольського альянсу профспілок – другого за величиною об’єднання в країні після профспілки «Солідарність». Штаб-квартира профспілки знаходитиметься у Варшаві, в приміщенні альянсу. Долучитися до неї можуть не лише працівники тамтешніх підприємств, але й ті, хто лише приїхав у пошуках праці.