2022-03-01 10:32:42

ПРОФСПІЛКИ ТРИМАЮТЬ СТРІЙ

Рада профспілок Івано-Франківської області, обласні галузеві профспілкові організації  оголосили про збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Також обговорено всесторонню іншу допомогу, яку може надати кожен профспілчанин на своєму місці в ці важкі для крайни часи взвитяги і  спротиву.

Про це йшла мова на Президії Ради профспілок, яка відбулася вчора, 28 лютого в приміщенні Ради профспілок області. Прийнято Звернення.

 

2022-02-23 13:53:01

Заява Федерації профспілок України

Держава-агресорка 21 лютого 2022 року вдалася до безпрецедентного кроку – "легалізації" псевдореспублік окупованих частин Донеччини та Луганщини.

Цим рішенням Російська Федерація вкотре грубо порушила державний суверенітет і цілісність України. Міжнародна спільнота вже засудила цей цинічний крок. У 2015 році Рада Безпеки ООН, до складу якої входить Росія, підтвердила повну повагу до суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, до складу якої входять Донецька і Луганська області.

2022-02-23 09:29:04

ДЕЛЕГАЦІЯ З ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ ПІДТРИМАЛА ПОЗИЦІЮ ТА ДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

Профспілки, маючи достатньо підстав на проведення колективних протестних дій і страйків у відповідь на тиск влади на права та інтереси людей праці та права профспілок, утримуватимуться від масових акцій протесту у зв’язку зі складною ситуацією щодо агресивних дій Росії стосовно України та необхідністю консолідації українського суспілсьтва.  Але, якщо наступ на соціально-економічні права працівників буде продовжено, Федерація профспілок України та її членські організації змушені будуть вдаватися до активних колективних дій на їх захист. Про це заявив Голова ФПУ Григорій Осовий  21 лютого під час зустрічі представників ФПУ з делегацією з Великої Британії.

2022-02-22 11:56:06

МОП визначилася з темою Всесвітнього дня охорони праці у 2022 році

28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці. Його запроваджено з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні.

2022-02-21 11:25:26

ПРОФСПІЛКИ ПРОПОНУЮТЬ ВІДНОВИТИ ЩОМІСЯЧНУ ЗВІТНІСТЬ ЗІ СПЛАТИ ЄСВ

СПО об’єднань профспілок звернувся до Комітету Верховної Ради України з питань фінансової, податкової та митної політики з проханням прискорити розгляд законопроекту №6120 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб» та рекомендувати парламенту його ухвалення. 

2022-02-21 09:12:25

ПРО РІВЕНЬ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ ТА РІВЕНЬ БІДНОСТІ

На виконання п. 3.39.2. Генеральної угоди Міністерство соціальної політики України інформує про основні показники рівня життя населення та бідності у цілому по Україні та в розрізі регіонів.За даними Держстату за III квартал 2021 року номінальні доходи населення склали 1 221,8 млрд грн, що становило 118,7% порівняно з відповідним періодом попереднього року. Наявний дохід, який може бути використаний населенням на придбання товарів та послуг зріс на 18,0%, а реальний наявний, визначений з урахуванням цінового фактору, – на 6,8 відсотка.

2022-02-18 12:19:46

20 лютого -ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ

ОБЛАСНА ТРИСТОРОННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА РАДА      Р І Ш Е Н Н Я     17 лютого 2022  р.     "Про дії сторін соціального діалогу щодо забезпечення  в  області  соціальної справедливості"

З метою привернення уваги суспільства, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, громадських організацій до вирішення питань соціальної справедливості та більш активного впровадження в життя заходів, спрямованих на її реалізацію як на державному, так і на місцевому рівнях 20 лютого відзначається  День соціальної справедливості. Учасники соціального діалогу в області на засадах соціальної відповідальності і соціальної справедливості прагнуть вирішувати стратегічні завдання у таких сферах, як зайнятість, соціальний захист, соціальний діалог і трудові відносини.

2022-02-18 11:55:06

ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ПРЕСЦЕНТР

Трудові права: поставте запитання керівництву             Федерації профспілок України

У вівторок, 22 лютого, до Всесвітнього дня соціальної справедливості Національна спілка журналістів України (НСЖУ) та Федерація профспілок України (ФПУ) проведуть онлайн прес-конференцію на тему: «Захист трудових прав журналістів та сучасні виклики для профспілкового руху в Україні».

2022-02-17 15:32:05

СПІЛЬНІ ПОЗИЦІЇ ДАЮТЬ ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Засідання обласної Тристоронньої соціально-економічної ради, яке відбулося 17 лютого в Івано-Франківську, в приміщенні Ради профспілок області  було приурочене Дню соціальної справедливості. Відкрив засідання в.о. голови РПО Володимир Уєвич, позитивно оцінивши напрацювання ОТСЕР дотепер, та відзначивши плідну працю сторін соціального діалогу  в підготовці цього засідання.

Учасники діалогу в широкому представництві сторін від влади, роботодавців та профспілок розглянули такі питання порядку денного:

2022-02-16 09:38:12

Підписано меморандум про співпрацю між Управлінням Держпраці в області та обласною організацією галузевої Профспілки

11 лютого в.о. начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Роман Смага та голова Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Наталія Бирчак підписали меморандум про співпрацю та взаєморозуміння.