2018-10-02 11:39:46

ФПУ закликає Уряд не допустити поглиблення бідності в Україні

За дорученням Президії ФПУ Голова ФПУ Г.В. Осовий звернувся до Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана щодо забезпечення в Держбюджеті на 2019 рік виконання норм національного законодавства та міжнародних зобов’язань з метою реалізації громадянам України права на гідну працю та достатній рівень життя.

2018-10-02 11:29:35

ДО УВАГИ ПРОФАКТИВУ! ПРО МАЙБУТНЄ СФЕРИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ ГОВОРИТИМУТЬ ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ :

8 жовтня о 10.00 у Міжнародному центрі культури і мистецтв профспілок України «Жовтневий палац» у рамках відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю ФПУ проводить круглий стіл на тему: «Майбутнє сфери праці та 100-річчя Міжнародної організації праці».

2018-10-02 10:22:56

Чи знаємо ми, який наступний сусід Росії «нападе на себе»?

Виступ Президента України на загальних дебатах 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Шановна пані Голово, Вельмишановні гості, Пані та панове, Від імені України я щиро вітаю пані Марію Еспіносу з обранням на посаду Голови 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Ми підтримуємо визначені Вами пріоритети та готові зробити свій внесок у їхню реалізацію.

2018-10-02 09:59:21

2018-й рік оголошено в області роком 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки,

8-9 листопада в Івано-Франківську відбудеться книжковий форум «Сторінками української книги».Книжковий фестиваль цьогоріч проводитиметься уже вп’яте.

2018-10-02 09:51:29

ВЕДЕТЬСЯ АКТИВНА КАМПАНІЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАРПЛАТ. Поки що інформаційними роз'ясненнями

В приміщенні Центру дитячої творчості, що знаходиться у місті Івано –Франківську відбувся семінар – нарада з роботодавцями текстильної та швейної промисловості..Заступник начальника фінансово – економічного відділу управління Пенсійного фонду України в місті Івано – Франківську Галина Шпіляревич повідомила роботодавців про те, що проводиться аналіз звітності платників. В результаті аналізу фонду заробітної плати, на яку нараховується ЄСВ та кількості застрахованих осіб, встановлено ризики мінімізації заробітної плати.

2018-10-02 09:25:02

Тези до доповіді на IVз’їзді лісівників України Заступника Голови Держлісагентства Бондаря В.Н. ЧОМУ ФОРМУЄТЬСЯ ВРАЖЕННЯ ПРО НЕЕФЕКТИВНІСТЬ І НАВІТЬ ПРОТИПРАВНІСТЬ ВЕДЕННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА?

 

 

Шановні колеги! Делегати і гості з’їзду! Необхідність проведення з’їзду лісівників України саме в цей час обумовлена не тільки складною ситуацією, в якій опинилася лісова галузь, а перш за все, нагальною потребою змін, необхідністю перегляду самого ставлення до лісового господарства, підтримки його подальшого розвитку. На жаль, протягом останніх років в суспільстві свідомо, з досить неоднозначною, на моє переконання, метою, формується враження про неефективність і навіть протиправність ведення лісового господарства в країні. Цифри і факти свідчать зовсім про інше.

2018-10-01 16:16:56

ЗАЯВА ПРЕЗИДІЇ ФПУ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З БІДНІСТЮ

Всесвітній день дій за гідну працю, який щорічно відзначається 7 жовтня за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок, є не просто днем мобілізації профспілок в усьому світі, а й полем для визначення найкритичніших проблем у сфері трудових відносин, можливістю їх солідарного вирішення.

У цей день трудящі єдиним фронтом виступають на підтримку гідної праці, яка має бути в центрі уваги політики і дій влади та роботодавців, що гарантує відновлення економічного зростання і створення нової глобальної економіки, в якій на першому плані постануть працівники та їх основні життєві цінності.

2018-10-01 11:15:31

9 жовтня в Івано-Франківську о 15.00 біля адмінбудівлі ОДА - АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК.

 

20 вересня ц.р. відбулося засідання Президії ФПУ,на якому прийнято рішення про проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок. Акція пройде у два етапи: 9 жовтня в областях України. (згідно з рішенням Президії Ради профспілок області в Івано-Франківську така акції відбудеться о 15.00 біля адмінбудинку ОДА).Другий етап Всеукраїнської акції буде приурочено до Всесвітнього  дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю, які щороку відзначаються на початку жовтня. Він пройде у Києві 17 жовтня ц.р.  формі маніфестації від Майдану Незалежності до центральних органів влади – Верховної Ради України, Кабінету міністрі України з основними вимогами:

2018-10-01 11:09:27

Дорогі ветерани війни і праці!

Сердечно вітаємо вас із Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана, який Україна щорічно відзначає 1 жовтня!

Український народ завжди дбав про найстарших представників громади. Повага та піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, зробили надзвичайно вагомий внесок у розвиток нашої країни, і продовжують навчати нас долати труднощі, робити добрі справи.

2018-09-30 08:27:57

Гість сторінки ВАЛЕРІЯ ЛЕГКА, психолог Благодійної організації «БФ Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ» в проекті «Мережа Центрів для дітей та сімей» та практичний психолог Івано-Франківської ЗШ № 7: «ДЕ ЩАСЛИВА ЖІНКА Й МАМА, ТАМ ЩАСЛИВІ ДІТИ…»

 

 

Українське суспільство нині відчуває тяжкі соціально-економічні наслідки воєнних подій на Сході країни. Проте, не менш болючими є і моральні травми. Останніми роками стало очевидним: триває також інформаційна війна, яку ворог веде різними методами, часто  з великим прицілом на молодь, дітей. Явище соціального сирітства – також нинішня біда: батьки на заробітках. Отож, є чимало тем, які стали гостро актуальними для фахівців з психології. Власне, саме про деякі з них хотілось би поговорити з Вами, пані Валеріє, як практичним психологом. Розкажіть, будь ласка, найперше про свою працю в «Карітасі», навіть більше місію, як працю…