2016-08-31 16:24:56

З Днем знань!

Шановні спілчани, працівники освіти, учні, студенти!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня знань, із початком нового навчального року, стартом нових здобутків, сміливих сподівань і звершень!
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним і несе добрий настрій у кожен освітній заклад, кожну родину. А навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, щедрих врожаїв на освітянській та профспілковій ниві.

Нехай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо України.

 

З повагою, Голова Ради

профспілок Івано-Франківської області

Ігор Басюк

2016-08-30 15:13:14

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. При формування та реалізації державної політики у сфері промислового розвитку необхідно враховувати інтереси людини праці

30 серпня під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулась нарада з питань реформування системи формування та реалізації державної політики у сфері промислового розвитку. У нараді взяли участь представники соціальних партнерів – Уряду, роботодавців та профспілок.

2016-08-30 13:02:31

Як позбутися «тіньової» зарплати?

В нинішній час актуальною є проблема виплати «тіньової» заробітної плати, що приносить великі збитки економіці. Про це йшлося на засіданні обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка.

2016-08-29 13:11:40

Перший раз у перший клас

27 серпня в приміщенні Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком» з ініціативи профспілкової організації відбулося традиційне свято першокласника.

2016-08-29 12:22:32

Мирослав Габорак: Без втручання профспілки школам не обійтись

Як зустріли новий навчальний рік освітяни Прикарпаття, що їх найбільше турбує в нинішній час? Про це ведемо розмову з головою обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Мирославом Габораком.

2016-08-26 13:39:48

Про борги роботодавців області, або Чого шкідливий односторонній рух

Через півтори сотні роботодавців – боржників області, які не відшкодували кошти на виплату пільгових пенсій, заборгованість до бюджету Пенсійного фонду України на 1 липня цього року перевищила суму в  213 млн. грн. Щомісячно у бюджеті Пенсійного фонду зростає діра в 10 млн. грн., яку доводиться латати за рахунок страхових внесків.

2016-08-25 09:06:43

Соціальний діалог набирає нового значення

23 серпня у приміщенні Клубу Кабінету міністрів України відбулась урочиста церемонія підписання Генеральної угоди на 2016-2017 роки, в якій взяли участь Керівник СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перший заступник голови СПО роботодавців Олексій Мирошниченкоміністр соціальної політики України Андрій Рева.

2016-08-23 15:40:24

Виплати пенсій через банки: вигода обопільна

У Коломийському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулася зустріч пенсіонерів із представниками Івано- Франківської філії «Приватбанку».

2016-08-23 10:34:46

Свято у колективі нафтовиків

В останню неділю липня Україна відзначила професійне свято – День працівників торгівлі і громадського харчування, засноване Указом Президента України у червні 1995 року. Свято безпосередньо стосується всіх тих, котрі працюють у закладах харчування і торгівлі державної, комунальної та приватної власності.

Осторонь цієї дати не залишилось НГВУ «Надвірнанафтогаз», оскільки  до його складу  входить дільниця робітничого постачання, в якій працює півсотні людей, з них 47 кухарів, котрі обслуговують майже 1000 працівників. У цей структурний підрозділ входять 16 пунктів гарячого харчування, ефективність та стабільну роботу яких забезпечують висококваліфіковані фахівці.

2016-08-22 17:35:56

З Днем Незалежності!

 

Шановні спілчани!

Прийміть найщиріші вітання

з нагоди найвеличнішого свята кожного українця –

Дня Незалежності України!
 

         Нехай цей доленосний день, омріяний мільйонами українців, скроплений кров’ю борців за свободу та незалежність країни, навіки буде непохитним і святим дороговказом на шляху розбудови вільної, сильної, демократичної української держави, а почуття любові до рідної землі, відповідальності за долю української нації спонукає нас на добрі вчинки в ім’я її розквіту.

          Віримо, що завдяки консолідації у профспілковому русі та з Господньою підтримкою ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності Української держави.

        Бажаємо профспілковому активу та всім членам профспілок міцного здоров’я, злагоди й добробуту кожній родині, радості та успіхів на благо нашої України!

 

З повагою,

Голова Ради профспілок 

Івано-Франківської області Ігор Басюк