2018-07-19 19:12:39

Пенсійний фонд України підбив підсумки виконання основних пріоритетів діяльності у І півріччі 2018 року

На засіданні правління Пенсійного фонду України, яке відбулося 12 липня ц.р., було підбито підсумки роботи органів Пенсійного фонду у першій половині поточного року.

2018-07-19 19:05:34

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛКИ. Пріоритет – забезпечення прав та інтересів працівників

Підтримувати і надалі всі профспілкові акції щодо зниження тарифів і цін на газ, електроенергію, житлово-комунальні послуги, відновлення державного регулювання цін на соціальні товари. Взяти під профспілковий контроль проведення індексації пенсій для працівників торгівлі, які мають великий стаж проте отримували маленьку заробітну плату. Ці та інші важливі рішення прийнято 18 липня під час засідання Центральної ради Профспілки працівників і підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг.

2018-07-19 18:57:16

ФПУ- ДЕРЖПРАЦІ: СПІВПРАЦЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

11 липня у Держпраці підписано Угоду між Федерацією профспілок України та Державною службою України з питань праці, щоб спільними зусиллями  забезпечити конституційні права громадян на належні, безпечні та здорові умови праці. Угода також має забезпечити дотримання роботодавцями  прав і гарантій застрахованих осіб, постраждалих на виробництві.

2018-07-15 16:10:39

У Держбюджеті недозаклали 4,4 млрд гривень на зарплату вчителям

Освітня субвенція держбюджету не враховує багато чинників. Дефіцит освітньої субвенції для міст та об'єднаних територіальних громад на виплату заробітної плати вчителям у 2018 році складає 4,4 млрд гривень. При цьому на разі органи місцевого самоврядування здійснюють оплату праці педагогічним працівникам із коштів власних доходів місцевих бюджетів, щоб не допустити затримки із виплати заробітної плати.

«Така ситуація не сприяє оновленню матеріально-технічної бази шкіл, а також викликає соціальне невдоволення серед педагогічної спільноти», – йдеться в звернені Асоціації міст України до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана із вимогою переглянути існуючий порядок нарахувань.

2018-07-13 14:21:35

Голова ФПУ Григорій Осовий мав робочу зустріч з Прем’єр-Міністром України Володимиром Гройсманом

На доручення Президії Федерації профспілок України (Постанова Президії ФПУ від 21 червня)Голова ФПУ Григорій Осовий мав робочу зустріч з Прем’єр-Міністром України Володимиром Гройсманом з метою проінформувати Голову Уряду про позицію профспілок щодо наступу на права профспілок, у тому числі майнові, та запропонувати шляхи вирішення цієї актуальної проблеми.

2018-07-13 14:15:30

Лілія Гриневич: Цьогоріч збільшено держзамовлення на вчителів, фахівців з IT та аграрних наук, але взагалі не буде замовлення на «Право» для заочної форми

 

Загальний обсяг державного замовлення на бакалаврів і магістрів медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування цього року складає 84 тис 610 місць. Оскільки кількість випускників шкіл цьогоріч скоротилася на 4%, то й держзамовлення складає близько 96% порівняно з 2017 роком.

Про це розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич, коментуючи обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових та науково-педагогічних кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2018-му, що були затверджені Урядом 11 липня.

2018-07-13 13:52:41

Головне завдання профспілок в період децентралізації – соціально-економічний та правовий захист працюючих…

Відбулося засідання президії обласного комітету Профспілки працівників державних установ України, участь в якому взяли перший заступник голови Ради профспілок області Володимир Уєвич, виконавчий директор регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, голова постійної комісії обласної ради з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування Василь Мельничук, радник голови обласної державної адміністрації Валерій Крецул, голови районних та міських комітетів Профспілки.

2018-07-07 21:11:32

ЩОДО ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

До Федерації профспілок надійшло протокольне рішення Всеукраїнської селекторної нарада  з питань оздоровлення та відпочинку дітей та використання Субвенції з державного бюджету місцевими бюджетами на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщення для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених о сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа у 2018 році =  за підписом заступника міністра з питань європейської інтеграції О.Чуркіної.

Серед головних вимог:

2018-07-04 12:37:21

Витрати на охорону праці: нові правила обліку

Уряд переглянув правила ведення обліку витрат на охорону праці в системі бухгалтерського, податкового і внутрішньогосподарського (управлінського) обліку та вніс зміни до постанови N 994 від 27.06.2003 р.

          Корективами передбачено, що обсяг і джерела фінансування витрат на охорону праці визначаються в колективному договорі або угоді. При цьому витрати на охорону праці необхідно формувати з урахуванням вимог національних положень (стандартів) бухобліку або міжнародних стандартів фінзвітності та інших нормативно-правових актів щодо ведення бухобліку і складення фінзвітності.

2018-07-03 22:27:01

Новий проект МОП – на підтримку створення робочих місць в Україні

Офіційне відкриття п’ятирічного проекту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» (2017-2022 роки), що реалізується в рамках Данської програми сусідства (DANEP) на 2017-2021 роки та Данської програми підтримки для України, відбулось 3 липня у столичному готелі Radisson Blue.

Проект спрямований на комплексне вирішення проблем зайнятості та ринку праці на національному та регіональному рівнях, зокрема вдосконалення механізмів управління ринком праці, розвиток професійних навиків учасників ринку праці, зміцнення соціального діалогу.