2018-03-15 12:34:04

Голова ФПУ Григорія Осовий взяв участь засіданні Міжнародної конфедерації профспілок у Брюсселі

6 березня 2018 року у Брюсселі відбулося 12-те засідання Виконкому Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (ПЄРР). Головував на засіданні Президент ПЄРР Іраклій Петріашвілі.

Обговорювалися питання підготовки до Конгресу МКП, майбутнього сфери праці та взаємовідносин з МОН та Бюро з питань діяльності трудящих, балканської стратегії та політики Східного партнерства ЄС.Члени Виконкому також обговорили права профспілок, заробітну плату та соцальний захист у ланцюжках постачань багатонаціональних корпорацій, зближення розмірів заробітної плати між країнами Сходу і Заходу Європи, заслухали звіт генерального секретаря ПАРР Луки Вісентіні, звіти молодіжного та жіночого комітетів ПЄРР, затвердили план роботи на 2018 рік.

2018-03-15 12:04:30

ДО ВІДОМА ЧЛЕНІВ РАДИ ОБЛАСТІ

22 березня 2018 року об 11 год. в залі засідань управління виконавчої  дирекції Фонду соцстраху в області (вул. Мельника, 11) відбудеться чергове засідання Ради профспілок області

з ПОРЯДКОМ ДЕННИМ:

1.Про здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю та охорону праці на підприємствах, установах, організаціях області відповідно до Угоди про співпрацю між управлінням держпраці в області та Радою профспілок області від 22 грудня 2015 року.

2.Про ситуацію з виплатою заробітної плати в бюджетних установах області.

3.Про газету «Єдність».

4.Про виконання за 2017 рік бюджету та основні показники бюджжету Ради профспілок області на 2018 рік.

5.Про 100 річчя утворення технічної інспекції праці профспілок в Україні та 60-річчя її діяльності в області.

2018-03-15 09:46:36

ЦІНИ І СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ?

Учасники круглого столу «Нова політика цін і тарифів на соціально значущі товари і послуги: чи збережено принципи соціальної справедливості?», який провела ФПУ 15 лютого ц.р. з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості, наголосили, що лише об’єднання зусиль влади усіх рівнів, наукових, громадських та профспілкових організацій, спрямованих на досягнення соціальної справедливості у суспільстві на основі поваги до прав та законних інтересів громадян, підвищення рівня життя населення, соціальної стабільності в державі, забезпечення кожній людині гідних умов життя та ефективного соціального захисту, може забезпечити виконання нашою державою Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також реалізацію державної політики у сфері боротьби з бідністю та дотримання гарантованих Конституцією України прав людини на достатній життєвий рівень.

2018-03-15 09:43:44

ДО ВІДОМА ПРОФАКТИВУ

Про скликання четвертого засідання Ради ФПУ

Згідно з рішенням  Президії ФПУ  29 березня 2018 року в м. Києві у приміщенні готелю «Турист» скликається четверте засідання Ради Федерації профспілок України.

На розгляд Ради вноситимуться питання :

1.Про виконання рішень VII з’їзду ФПУ щодо організаційного і фінансового зміцнення Федерації профспілок України, її членських організацій задля посилення ефективності дій на захист прав членів профспілок.

2.Про виконання бюджету Федерації профспілок України за 2017 рік та бюджет ФПУ на 2018 рік.

3.Різне.

-Інформація про роботу Контрольно-ревізійної  у 2017 році.

-Інформація про стан виконання постанови Ради ФПУ від 25.04.2017 № р-3-2 «Про виконання вимог профспілок із захисту прав та інтересів працюючих та пріоритетні завдання на 2017 рік».

 

 

2018-03-13 09:21:14

ТЕРИТОРІАЛЬНА УГОДА

                                        між Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Івано-Франківським обласним об’єднанням організацій роботодавців та

Радою профспілок Івано-Франківської області

на 2018-2020 роки

м. Івано-Франківськ

2018

Територіальна угода

між Івано-Франківською обласною державною адміністрацією,

Івано-Франківським обласним об’єднанням організацій роботодавців та  Радою профспілок Івано-Франківської області

на 2018-2020 роки

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2018-03-12 12:27:06

СПІВЧУВАЄМО:

Рада профспілок Івано-Франківської області  

висловлює щирі співчуття  родині з приводу смерті  СТАСІВА Михайла Миколайовича, колишнього голови обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу.

Розділяємо біль непоправної втрати.

2018-03-12 08:46:37

"Це є втручанням у справи профспілок", -Генеральний секретар ЄФПОО Ян Віллем Гудріан

Генеральний секретар ЄФПОО Ян Віллем Гудріан звернувся з листом до Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

 

У ньому говориться:

«Шановний пане Президенте!

Шановний пане Прем’єр-міністре!

 

Нас проінформували про те, що атаки на профспілки активізувалися. Профспілки позбавляють права власності на майно, їм забороняють доступ до приміщень, в тому числі будинків профспілок. Це значно ускладнює їхню діяльність, робить її практично неможливою. Це є втручанням у справи профспілок, спрямованим на послаблення критики роботодавців, олігархів та уряду. Інше майно профспілок, включаючи лікувально-оздоровчі та спортивні заклади також витребується з їх власності. Тисячі людей потерпають від цього.

2018-03-07 09:26:54

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, ШАНОВНІ ЖІНКИ!

Рада профспілок області надсилає Вам найщиріші вітання зі святом весни - Міжнародним жіночим днем 8- березня .

Бажаємо вам щастя і тепла,

Щасливих  посмішок і радості доволі,

Щоб у душі завжди любов цвіла.

Щоб була втіха від життя, від долі.

Нехай кожен день посміхається вам квітами, стоголоссям шани і поваги вдома і на роботі. Нехай ця весна принесе у вашу оселю гармонію достатку, кохання, миру і спокою.  Будьте міцними у здоров’ї, натхненними в праці, успішними в дітях.  Хай здійснюються найпрекрасніші ваші мрії.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                        Ігор Басюк

 

 

2018-03-05 14:56:55

ЯК ПОДОЛАТИ БЕЗГРОШІВ'Я? і ЗБЕРЕГТИ "ШВИДКУ"?

Відбулося розширене засідання виконавчого комітету Івано-Франківської  обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

З першого питання порядку денного «Про забезпеченість до кінця 2018 року в кошторисах бюджетних установ витрат на оплату праці» доповіли Мирослав Габорак, голова обкому профспілки працівників освіти і науки, та Наталія Бирчак, голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я. Про обласний огляд-конкурс «Краще підприємство з охорони праці»  доповів Ігор Якимів, начальник управління виконавчої дирекції ФСС в Івано-Франківській області. Про формування плану заходів з реалізації пріоритетних напрямів діяльності обласної тристоронньої соціально-економічної ради на 2018 рік  інформувала Олександра Гринів, заступник начальника управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації, керівник секретаріату ОТСЕР. Зважаючи на низку порушених  гострих проблем і невідповідностей, які не можуть бути вирішені на місцевому рівні, учасники зустрічі напрацювали документи -  

2018-03-05 10:55:45

У якій правовій державі можливо таке робити?

28 лютого Головою ФПУ Григорієм Осовим оперативно скликано засідання Президії ФПУ, на якому у гострій та критичній формі було обговорено ситуацію щодо посилення наступу на права профспілок, зокрема спроби владних структур привласнити будинки профспілок на місцях, які останнім часом стали все частішими.

Так, у Полтаві забирають Будинок профспілок для потреб прокуратури, в Ужгороді Будинок профспілок передають Державній судовій Адміністрації, в Івано-Франківську Будинок профспілок вже передано до комунальної власності. Такі ж не правові дії застосовуються і до профспілкових оздоровниць та спортивних об’єктів, навчальних центрів профспілок - в Чернігові, Хмельницькому тощо.