2018-05-17 20:09:40

Нові підходи до цифр і реалій: ПРОФСПІЛКИ ВИМАГАЮТЬ ЧІТКОЇ І СПРАВЕДЛИВОЇ СТАТИСТИКИ ЩОДО СТАНУ КРАЇНИ

Урядовим комітетом з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності розглянуто План статистичних обстежень і робіт на 2018 рік.

Згідно з Планом, цього року передбачається проведення понад 200 різноманітних статистичних обстежень з метою об’єктивної оцінки стану економічного розвитку України, ситуації на ринку праці, рівня соціального захисту, соціального забезпечення населення та ін.

2018-05-17 18:33:34

STOP! Зупинимо судове свавілля! Бо сьогодні заберуть майно профспілок, а завтра - житло громадян

Делегація   Ради профспілок області з більш як 50 представників від усіх галузевих профспілок взяла активну участь в попереджувальній акції протесту в м. Ужгороді. Серед заяв та вимог, до яких долучили свої голоси івано-франківські профактивісти,

Текст прийнятої протестувальниками РЕЗОЛЮЦІЇ :

2018-05-17 09:28:23

АКЦІЯ ПРОТЕСТУ В УЖГОРОДІ ОЧИМА СПЕЦКОРА

16 травня, відповідно до рішення Ради Федерації профспілок України,  закріпленого у Постанові «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнові», в Ужгороді відбулась Всеукраїнська попереджувальна акція протесту профспілок.

 Вона проходила у формі маніфестації, включаючи пікетування Закарпатського окружного суду, проведення мітингу біля будівлі обласної ради профспілок та облдержадміністрації. 

2018-05-17 09:17:49

ВЛАДО, ЗУПИНИСЬ:ПРОФСПІЛКИ ВИМАГАЮТЬ ВРЕГУЛЮВАТИ ПРАВОВИЙ СТАТУС СВОГО МАЙНА

ЦЕ не інакше, як державне рейдерство. У ПРОФСПІЛОК відчужено більш як 40 об’єктів: туристичних і санаторно-курортних, дитячих оздоровчих закладів тощо. Сьогодні дійшло до того, що судами почали прийматись рішення про виселення профспілок з тих будинків, які їм належать та свого часу були побудовані саме за кошти спілчан.

2018-05-16 08:48:51

ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО: УНІКАЛЬНЕ ОПИТУВАННЯ

Достатньо унікальне опитування проведено на передодні  міжнародної конференції “Політичні партії та профспілкові рухи”, що була організована Інститутом демократії та соціального прогресу (ISDP) та “Соціал-демократичною платформою”.Понад 1500 респондентів відповіли на питання анкети «Профспілки: що нам про них відомо?». З опитуваних – понад 75% молоді люди до 35 років і  майже 60% не є членами профспілки.

Результати опитування були презентовані 12 травня на конференції.

2018-05-16 08:41:23

УЖГОРОД СЬОГОДНІ. ВСЕУКРАЇНСЬКА ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК

Відповідно до рішення Ради Федерації профспілок України,  закріпленого 29 березня цього року в її Постанові «Про наступ на права профспілок, у тому числі майнові», сьогодні, 16 травня в Ужгороді відбудеться Всеукраїнська попереджувальна акція протесту профспілок. Вона проходитиме у формі маніфестації, включаючи пікетування Закарпатського окружного суду, проведення мітингу біля будівлі обласної ради профспілок та облдержадміністрації.

2018-05-16 08:34:07

НЕ ПОГОДЖУЄМО: ПРОФСПІЛКИ ПРО ПРОГРАМУ НАКОПИЧУВАЛЬНОЇ ПЕНСІЇ

14 травня відбулось засідання Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

 

Засідання проходило дуже жваво та зацікавлено. Це й не дивно, бо питання порядку денного були важливі та актуальні, зачіпали болючі для членів профспілок, людей праці проблеми. Це й пенсійне забезпечення, і  соціальне страхування, і питання Трудового кодексу.

2018-05-14 14:26:16

Заява профспілкової Сторони НТСЕР щодо порушення трудових прав та прав профспілок

Профспілкова Сторона Національної тристоронньої соціально-економічної ради  доводить іншим Сторонам Національної ради глибоке занепокоєння, що викликано погіршенням стану дотримання трудових прав та прав профспілок в Україні.

Про це свідчать результати профспілкового моніторингу. Лише в 2017 році 147481 працівник потерпали від порушень трудових прав. Громадськими інспекторами праці профспілок виявлено 30146 порушень законодавства про працю, зокрема з питань оплати праці –11764, зміни істотних умов праці – 3838, звільнення та переведення – 3806.

2018-05-14 14:07:25

В Україні діє новий порядок забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю

10 травня спеціалістами структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів міських рад міст обласного значення проведено нараду щодо нового порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення.

У заході взяли участь представники громадських організацій осіб з інвалідністю, спеціалісти обласного відділення Фонду соціального захисту.

2018-05-14 14:01:58

Напрацьовано нові механізми боротьби з нелегальною зайнятістю і виплатою заробітної плати в «конвертах»

10 травня у приміщенні головного управління Державної фіскальної служби в області відбулася спільна нарада керівництва головних управлінь Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби та управління Держпраці з метою удосконалення механізму контролю у сфері дотримання законодавства про працю.