2018-06-11 15:31:12

Уряди повинні діяти в інтересах трудящих. Їм потрібно змінити правила, щоб припинити порушення та корпоративну жадібність ", - сказала Шаран Барроу

 

Міжнародна конфедерація профспілок оприлюднила щорічний глобальний індекс дотримання прав. У цьому рейтингу Україна потрапила до когорти країн, де не гарантуються права.

Цьогорічний глобальний індекс МКП показує те, що у світі відбувається зниження демократичного простору для трудівників та неконтрольовано зростає корпоративна жадібність. Кількість країн зі свавільними арештами та затриманням працівників зросла з 44 - у 2017 році до 59 - у 2018-му, а свобода слова була обмежена в 54 державах.

2018-06-09 22:23:09

ЛЬВІВ 2 червня. Відозва Регіонального Форуму Національної єдності: ЙДЕ ВІЙНА,ГІБРИДНА ВІЙНА НА ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНИ.

«Інформаційна безпека в умовах гібридної війни Росії проти України»

Йде війна…Гібридна війна на знищення України. Усвідомлення цього трагічного факту повинно нині стати визначальним у діях кожного державного діяча, кожного політика і чиновника, кожного українця. І якщо нам вдалося спільними зусиллями зупинити мілітарний наступ на Сході України, то інша складова цієї російської агресії – інформаційно-диверсійна, що спрямована на розвал держави зсередини, стає щораз масштабнішою: прихована і підступна, як радіація, несе ще більшу загрозу нашій Незалежності.

2018-06-09 22:17:28

Маємо думати про майбутнє! Регіональний форум національної єдності у Львові

Головна, наскрізна ідея громадських діячів Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей – необхідність добитися національної єдності в рамках цілої України, адже нині починає реалізовуватися найнебезпечніший сценарій російських спецслужб – спровокувати силове протистояння між українцями, нацькувати їх одне на одного, поділити і кинути в жорстоке протистояння постмайданні політичні сили.

2018-06-08 15:07:47

Виступ представника трудящих України, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового на 107-й Міжнародній конференції праці

                                                               

                                          Шановна пані голово! Шановні делегати!

 У Доповіді Генерального директора про виконання програми МОП за минуле дворіччя, а також про забезпечення рівності трудящих-жінок детально і об'єктивно показують стан в світі праці і виклики, які стоять перед нею.

Ми поділяємо позицію МОП, що гідна праця - це глобальна вимога, від чого політичне керівництво і ділові кола всього світу не повинні залишатися осторонь, а перегляд національних систем соціального захисту може бути тільки в напрямку їх розширення, враховуючи відновлення зростання світової економіки.

Українські трудящі також розраховують на успішну реалізацію Програми співробітництва за участю МОП «Гідна праця в Україні».

2018-06-06 19:34:51

ДЕРЖАВНЕ РЕЙДЕРСТВО:

Профспілки хочуть поговорити з В.Гройсманом про НАСТУП ЧИННОЇ ВЛАДИ НА МАЙНО ПРОФСПІЛОК.

Одним з головних завдань, яке стало перед Федерацією профспілок України – це захист своїх майнових прав.

В останній день травня в Києві, в  ПрАТ «Укроздоровниця» відбулося засідання спеціально створеної робочої групи, яка надалі здійснюватиме керівництво діями членських організацій в областях та столиці з питань захисту майна профспілок, якого її активно позбавляє чинна влада.

2018-06-06 09:37:43

З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ!

Шановні колеги!   У  день свята журналістів щиро вітаю Вас, фахівців, які обрали цю нелегку, неспокійну професію, щоб нести в світ Слово, інформацію, які визначають ті орієнтири, в яких живе наше суспільство, і світ загалом.  

Ваша праця потрібна і відповідальна. Вона – це відтворена історія сучасності.

Попри всі негаразди й проблеми на шляху вільного Слова, принципи справедливості, демократії і законності починаються з преси, з радіо-й телеефіру.

Дякую всім, хто високо несе відповідальність за правду, хто сіє в людях висоту і силу духу, хто об'єднує суспільство високими ідеями і любов’ю до своєї землі.  

Бажаю всім Вам успіхів у творчому пошуку, натхнення, щастя, здоров’я, здійснення нових задумів та удач, злагоди та достатку вам і вашим родинам!

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                             Ігор Басюк

2018-06-04 22:24:47

Конвенції МОП щодо насильства – бути !

 Цими  вихідними із Женевського офісу Міжнародного профспілкового об”єднання IUF  від Кирила Букетова  надійшла приємна звістка – 107 Міжнародна конференція праці прийняла рішення про створення Конвенції МОП щодо запобігання і протидії насильству. Наша спільна 5-річна праця завершується солідарним успіхом всіх членських організацій IUF!

2018-06-04 13:08:07

ЩОДО розгляду ЗВЕРНЕННЯ

Міністерство фінансів України на виконання доручення Кабінету Міністрів України розглянуло звернення Ради професійних спілок Івано-Франківської області щодо виплати заробітної плати працівникам закладів освіти та охорони здоров’я і, серед інших посилань на закон, повідомляє: що відповідно до статті 51 Бюджетного  кодексу України керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки та премії , інші види заохочень та винагород… в межах фонду заробітної плати.

2018-06-02 18:43:54

Держава не виконує принципів соціального діалогу в управлінні соціальним страхуванням. Профспілки призупиняють свою участь у роботі правлінь Фондів.

 

Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні 30 травня на своєму засіданні обговорив та прийняв Заяву у зв’язку з грубим порушенням представниками держави принципів соціального діалогу в управлінні соціальним страхуванням.Профспілки призупиняють свою участь у роботі правлінь Фондів.

2018-05-31 09:16:49

Незадекларована праця – прірва для працівників та роботодавців

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей. Незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Окрім того, незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників.

 

 

Беручи до уваги той факт, що за даними Мінекономрозвитку, рівень тіньової економіки у січні-вересні 2017 року становив 33 % від офіційного ВВП, Держпраці серед інших дієвих інструментів у подоланні незадекларованої праці використовує такий як роз’яснювальна робота – інформування населення про наслідки, які тягне за собою безвідповідальне ставлення до питання працевлаштування, попередження роботодавців про застосування санкцій за порушення законодавства про працю.

 

Незадекларована праця в Україні найчастіше проявляється у таких формах:

 

– економічна діяльність без державної реєстрації;

 

наймана праця без оформлення трудових відносин;

приховування від державних органів частини відпрацьованого робочого часу та заробітної плати;

– маскування трудових відносин під виглядом інших форм діяльності (цивільні відносини, фіктивна самозайнятість тощо).

 

У будь-який спосіб незадекларована праця має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців.

 

Повністю задекларована праця у тому разі, якщо роботодавець уклав з працівником трудовий договір, офіційно повідомив про його працевлаштування державну фіскальну службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний соціальний внесок.

 

Працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляє себе гарантованого державою розміру заробітної плати; виплати своєчасно та не нижче мінімальної заробітної плати, офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною тощо; виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю; допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу; соціального страхування.

 

До того ж неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії. Адже тільки легально оформлений працівник, який, відповідно, матиме достатньо страхового стажу, отримає право на гідну пенсію.

 

Роботодавець має укласти з працівником трудовий договір, повідомити про прийняття особи на роботу державну фіскальну службу, виплачувати працівнику офіційну заробітну плату в повному обсязі, сплачувати за нього єдиний соціальний внесок. Виконання цих умов гарантуватиме працівникові здорові і безпечні умови праці.

 

Роботодавець, який не оформляє офіційно працівників, провокує безвідповідальне ставлення їх до роботи, ухиляння від поставлених завдань, неетичну поведінку. Не можна виключати й того, що роботодавець ризикує натрапити на аферистів, внаслідок чого понести фінансові втрати.

 

Окрім того, за кожного неоформленого працівника законом передбачена штрафна санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат.

 

Через високий рівень тіньової зайнятості держава втрачає доходи, які можна  було б спрямувати на реалізацію програм соціально-економічного розвитку регіонів, підвищення добробуту громадян. Це зумовлює необхідність підвищення податків для підтримки державних витрат і надання соціальних послуг населенню, що, відповідно, є додатковим податковим тягарем для суб’єктів господарювання. Тобто, незадекларована праця створює замкнене коло, коли роботодавець, не оформлюючи легально працівників, намагається ухилитися від податків, але тим самим наражається на додатковий податковий тягар.

 

Нові підходи в реалізації повноважень Держпраці, передбачені Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», довели свою ефективність у вирішенні проблеми незадекларованої праці. За 2017 рік інспекторами праці виявлено у 2,7 раза більше незадекларованих працівників, ніж у 2016 році.

 

Так, упродовж 2017 року під час заходів контролю з питань додержання законодавства про працю виявлено 5177 працівників, які були допущені до роботи без належного оформлення трудових відносин, з них 2427 працівників без оформлення трудового договору та 2750 працівників, які виконували роботи на підставі цивільно-правових договорів, що мали ознаки трудових. 5338 працівників були допущені до роботи  з порушенням вимог статті 24 Кодексу законів про працю України, без повідомлення органів Державної фіскальної служби України.

 

До суду направлено 274 протоколи про адміністративне правопорушення, винесено 314 постанов про накладення штрафних санкцій на загальну суму 209 млн 96 тис. гривень.

 

Державна служба України з питань праці проводить активну інформаційно-розʼяснювальну роботу, консультує роботодавців щодо застосування законодавства про працю, щоб запобігти порушенням, за які доведеться сплачувати високі штрафи. Інспектори праці беруть участь в нарадах, семінарах в установах і організаціях, на підприємствах, в публічних заходах, інформуючи громадян про переваги офіційного працевлаштування, роботодавців – про наслідки за допуск працівника на робоче місце без укладення трудового договору.

 

Держпраці наголошує, що офіційно працевлаштований громадянин має право на гідні і безпечні умови праці, регулярну виплату заробітної плати не нижче мінімальної, страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, безробіття та нещасного випадку на виробництві, офіційні відпустки.

САЙТ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ В ІВАНО_ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ