2022-08-12 10:26:22

ПРО ЗРОБЛЕНЕ І НАМІЧЕНЕ: «НАМ ВДАВАЛОСЯ БУТИ КОРИСНИМИ І ЕФЕКТИВНИМИ…»

Відбулося засідання обласної Ради профспілки працівників енергетики та електро-технічної промисловості, де заслухано звіт роботи голови обласної організації профспілки Василя Гриньківа за рік роботи з часу переобрання на посаду, а також обговорено особливості роботи профспілки в умовах воєнного стану.Як відзначив доповідач, епідемія коронавірусної інфекції, а потім широкомасштабна війна Росії проти України суттєво внесли корективи в роботу. Є різні позитивні і негативні процеси, на які ефективно впливала профспілка.

2022-08-11 10:41:11

ПЕТИЦІЯ: ВАШ ГОЛОС МАЄ ЗНАЧЕННЯ,

Приєднайтеся і Ви до цієї потужної міжнародної спільноти. Щоб підписати петицію, необхідно перейти за посиланням, заповнити кілька коротких полей та натиснути червону кнопку. Весь процес займає не більше однієї хвилини та не потребує додаткової реєстрації. 

Пресцентр ФПУ

 

2022-08-10 10:28:42

Продовжуємо допомагати нашим захисникам!

Енергетики ДТЕК Бурштинська ТЕС, а також ремонтники Галременерго та Інтеренергосервіс придбали та передали для потреб українських захисників 2 пікапи, 1 мікроавтобус та 5 дизельних генераторів, загальною вартістю понад 1 млн грн.

Кошти на купівлю транспорту та обладнання для ЗСУ було зібрано як за рахунок вкладу енергетиків, які перерахували на допомогу захисникам свій одноденний заробіток, так і ресурсів підприємства.  А підбором і доставкою авто зайнялися активісти з Благодійного фонду "Країна нескорених".

2022-08-10 09:44:57

Електронний рецепт на антибіотики: все, що потрібно знати пацієнту

З серпня українці будуть отримувати електронний рецепт на антибіотики.
Така можливість стане доступною для закладів охорони здоровʼя, які уже зареєстровані та працюють з електронною системою охорони здоровʼя (ЕСОЗ).
Втім, норма про відпуск антибактеріальних препаратів за рецептом не є новою, з серпня почне працювати новий цифровий інструмент – електронний рецепт.

Що потрібно знати пацієнтам про запуск електронного рецепта на антибіотики?

•    Чому не можна самостійно купувати антибіотики без призначення лікаря?

2022-08-08 09:18:26

Вшановуємо Героїв, працюємо на Перемогу !

З часу започаткування в Україні загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України трудовий колектив обласного центру зайнятості щоденно о 9 годині ранку збирається біля каплички, збудованої на його території за кошти працівників, щоб вшанувати світлу пам’ять полеглих співвітчизників.В цій сумній церемонії 3 серпня взяла участь голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників державних установ Ніна Гушпіт. У своєму виступі перед присутніми вона висловила захоплення героїзмом наших воїнів, які боронять Україну і чинять спротив російським загарбникам.

2022-08-01 13:37:50

ОНОВЛЕННЯ ПРОФСПІЛКОВОГО АКТИВУ ТА КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ

В Івано-Франківському обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулися позачергові профспілкові збори та збори трудового колективу.

Їх необхідність була викликана тим, що багаторічний профорганізатор цієї первинки Ярослава Надворняк вийшла на заслужений відпочинок, а також потребою прийняти новий Колективний договір між роботодавцем і працівниками з врахуванням останніх змін у законодавстві.

2022-08-01 09:31:20

Медичні заклади області передали на передову понад 50 автомобілів швидкої допомоги.

28 липня відбулося засідання Президії обласної Профспілки працівників охорони здоров’я України, де йшлося про виклики і завдання галузевої Профспілки та її членських організацій щодо забезпечення трудових і соціально-економічних гарантій працівників в умовах воєнного стану в Україні.

З доповіддю виступила голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я Наталія Бирчак.

2022-07-29 09:25:37

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ:

Рада профспілок Івано-Франківської області глибоко сумує з приводу передчасної смерті багатолітнього голови  обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства

ГАВРИЛЯКА     ІВАНА ФЕДОРОВИЧА

Запам'ятаємо його  активним, працьовитим, розважливим, добрим. ВІн був щирим українцем.

Висловлюємо глибокі  співчуття родині покійного.

 

2022-07-28 12:32:30

ПРОФСПІЛКИ : З ТУРБОТОЮ ПРО КОЖНОГО

В умовах війни на робочому місці та поза ним ми можемо потрапляти в ситуації, коли людина потребує екстреної психологічної підтримки, а психолога поряд немає. Першу психологічну допомогу може надати профспілковий лідер, адже він безпосередньо спілкується з співробітниками і керівництвом, має авторитет і довіру в колективі. Навчений певним навикам, він може оцінити емоційний стан працівників, своєчасно зреагувати і попередити розвиток проблеми, ініціювати відкрите обговорення першочергових потреб і проблем ментального здоров'я з керівництвом на підприємстві, інформувати і долучитися до формування Політики психосоціальної підтримки на робочому місці. 25-26 липня в. о. заступника Голови Ради профспілок Івано-Франківської області Олександра Гринів взяла участь у тренінгу "З турботою про кожного! Психосоціальна підтримка на робочому місці у воєнний і післявоєнний час та адвокація відповідних програм"

2022-07-27 09:04:41

ПРОФСПІЛКИ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ПРИВОДУ ВЕТУВАННЯ АНТИТРУДОВОГО ЗАКОНУ

Верховна Рада України 19 липня 2022 року прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» (законопроєкт № 5371).Цим законом запроваджуються крайні форми лібералізації трудових відносин шляхом значного обмеження трудових прав і гарантій мільйонів працівників.