2018-05-31 08:57:53

МАСОВА МІГРАЦІЯ, НЕЛЕГАЛЬНА ПРАЦЯ ТА СОЦІАЛЬНЕ ШАХРАЙСТВО – фактори українського ринку праці

30 травня в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення щодо активізації роботи з виявлення фактів використання неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.

Вів засідання заступника голови ОДА,  голова  робочої групи Богдан Кобилянський. З доповіддю про ситуацію з означених питань, вплив їх на бюджет держави й області, відтак на соціально-економічний захист  працюючих, їх подальше пенсійне забезпечення  виступила начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Надія Павлюк.

2018-05-31 07:56:13

СПОРТИВНІ ЗВИТЯГИ До дня захисту дітей

До дня захисту дітей Крайова організація ФСТ «Україна» провела учнівську спартакіаду  серед вихованців спортивних шкіл товариства.

На спорткомплексі Сокіл , що в обласному центрі, зібралися біля 200 спортивних обдарувань, щоб помірятися в силі, швидкості та спритності.

2018-05-28 11:01:30

МЕДИЧНА РЕФОРМА: А ВИ ВЖЕ ВИБРАЛИ СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ?

Закінчився 7 тиждень приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», згідно медичної реформи. В Хриплинській амбулаторії загальної практики сімейної медицини кипить робота. На сьогоднішній день, за словами завідуючої амбулаторією Світлани ГЛЕБ, підписано 573 декларації. Це від 25 до 32 декларацій в день.

2018-05-28 10:55:51

У БУРШТИНІ – МИРЯТЬСЯ, В НАДВІРНІЙ – ПРОСЯТЬ ДОПОМОГИ

17 травня 2018 року  відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної Ради (ОТСЕР), де обговорено питання: Про дії сторін соціального діалогу (роботодавці, профспілки та влада) щодо врегулювання конфліктної ситуації на Бурштинській ТЕС та Про звернення Надвірнянської міської ради щодо негативних наслідків для місцевих бюджетів реорганізації в НГВУ “Надвірнанафтогаз” ПАТ “Укрнафта”. З обох питань доповідала Олександра Гринів, керівник секретаріату ОТСЕР.

2018-05-28 10:49:56

Інформація про основні показники рівня життя населення

Мінсоцполітики на виконання пункту 2.98.3 Генеральної угоди про врегулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні надало Спільному представницькому органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні інформацію про основні показники рівня життя населення.

2018-05-23 14:46:40

27 травня – День хіміка

Шановні профспілчани, працівники хімічної та нафтохімічної галузей, та всі фахівці, чия праця пов’язана з хімією!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Надзвичайно широке поле діяльності посідає сьогодні в суспільстві хімічна галузь. Наполеглива праця українських хіміків, набутий досвід і професійний підхід до справи в поєднанні з впровадженими новітніми виробничими технологіями створюють вагомий внесок у розвиток економічного потенціалу України та підвищення добробуту громадян.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхненної праці та нових трудових досягнень. Нехай у ваших домівках завжди панує щастя, затишок і добробут.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                            Ігор Басюк

2018-05-23 09:17:21

Від планів – до конкретних дій

 22 травня, Президія ЦК Профспілки працівників культури України, обговоривши Стратегію інформаційної діяльності ФПУ на 2018-2021 роки, прийняту Радою ФПУ, визначила низку заходів з її реалізації.

 

Презентував документ на засіданні Президії керівник прес-центру ФПУ Юрій Работа.

2018-05-22 15:30:39

Про солідарну підтримку Закарпатської обласної ради профспілок

 Шановні колеги!

За дорученням Голови Федерації профспілок висловлюю щиру подяку Вам і всім членам профспілок області за виявлену солідарність, єдність та участь у захисті прав профспілок, проявлену при проведенні акції протесту 16 травня 2018 року в м.Ужгороді.

         Такі спільні дії підтверджують, що в єдності наша сила. Саме завдяки солідарності ми можемо добиватись успіху у відстоюванні прав і інтересів наших спілчан.

ІГОР БАСЮК, голова Ради профспілок Івано-Франківської області

2018-05-22 13:50:28

МИ СИЛЬНІ, ЯКЩО ЄДИНІ: ВСІМ ПРОФСПІЛКОВЦЯМ ОБЛАСТІ Й УКРАЇНИ - ПОДЯКА від ГОЛОВИ ФПУ Г,ОСОВОГО

На адресу Голови Федерації профспілок України Григорія Осового надійшов лист голови Закарпатської обласної ради профспілок Володимира Фленька про підсумки попереджувальної акції протесту в м. Ужгороді 16 травня і подальші дії профспілок.

Григорій Осовий своєю чергою надіслав особисті подяки головам обласних рад профспілок, їх членським організаціям, які підтримали акцію. Такого листа отримав також Ігор Басюк, голова Івано-Франківської Ради профспілок області.

2018-05-22 13:01:21

АКТУАЛЬНО. Надійно захистити вітчизняні хімічну та нафтохімічну галузі від російської експансії!

Об’єднання підприємств хімічної галузі України «Союз хіміків України» і Центральна Рада профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України  звернулись до Президента України, Голови Ради національної безпеки і оборони України Петра Порошенко з листом, у якому пропонують внести на розгляд та затвердження РНБО питання про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) у вигляді обмеження торговельних операцій до певних компаній, підприємств, а також до власників вказаних компаній відповідно до  запропонованого списку.