2018-06-17 17:12:49

БЕЗСТРОКОВА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ НА ВСІХ СПИРТЗАВОДАХ від "УКРСПИРТУ"

Безстрокову акцію протесту оголосили працівники всіх українських спиртозаводів, які входять до складу державного підприємства «Укрспирт». Ініціювала акцію – профспілка ДП «Укрспирт».

 Акції протесту та перекриття автомагістралей відбулися у Київській, Львівській, Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Волинській, Чернівецькій, Тернопільській, Сумській, Рівненській та Вінницькій областях…

ЗНОВУ наступ на ДП «Укрспирт»...

Із Заяви об’єднананої організації Профспілки  працівників АПК в ДП “Укрспирт

2018-06-17 16:36:52

ПРАВО: ПРАЦІВНИК ТАКИ ДОБИВСЯ СВОГО

Ця судова справа затягнулася аж  на 4 роки. Про неї писали в газетах, виходили телесюжети, було, що присоромлювали чиновників, а хтось позивачеві клеїв різні ярлики. Врешті – кінцева крапка і рішення Апеляційного суду Івано-Франківської області винесено на користь  позивачу -  Василю Васкулу , колишньому працівнику ДП «Кутське лісове господарство».

Коротка фабула справи виглядала так.

2018-06-15 15:36:25

Шановна медична спільното!

День медичного працівника , це свято не тільки лікарів, але також медсестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів і всіх тих, хто так чи інакше пов’язаний з медициною.

Що найголовніше у вашій  професії? – фаховість, людяність, почуття відповідальності, відданість роботі. Справжні професіонали рятують мільйони життів, повертають щастя і радість родинам, дітям. Як багато важить ваше слово і довіра, вчасна і якісна допомога.

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом.  Бажаю вам якнайбільше вдячних посмішок пацієнтів, задоволення від праці, її гідних умов і належної оцінки держави.

Будьте в авангарді змін на краще, таких потрібних і бажаних суспільству.

Миру, любові, злагоди в сім’ях, натхнення і здоров’я, успіхів у почесній та нелегкій праці.

З повагою,

голова Ради профспілок області                                Ігор Басюк

 

2018-06-15 15:03:23

Здоровий спосіб життя - запорука успіху трудового колективу

З 6 по 10 червня 2018р. відбулася XIV Спартакіада Укрелектропрофспілки в с.Коблево Миколаївської області. В змаганнях взяли участь 17 команд, 294 представники галузі.

Івано-Франківська обласна галузева Рада профспілки працівників енергетики та ЕТП України була представлена двома командами, - - Калуської ТЕЦ-Нова - 5 чоловік і Бурштинської ТЕС – 23 учасники.

2018-06-15 09:09:52

Завдання номер один - підвищення дієвості профспілкових організацій

Принципова розмова щодо шляхів організаційного і фінансового зміцнення профспілок, а також необхідності їх представництва та участі у виборах до державних і місцевих органів влади відбулась сьогодні, 14 червня, на засіданні Ради Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві.

 

 У роботі взяв участь та виступив Голова ФПУ Григорій Осовий.

2018-06-13 16:39:40

ЩОБ ЗАБЕЗПЕЧИТИ СПРАВЕДЛИВИЙ РОЗПОДІЛ ТА РІВНИЙ ДОСТУП НАСЕЛЕННЯ ДО МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ

Міністерство охорони здоров’я розглянуло листа Ради професійних спілок Івано-Франківської області, надіслане Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету щодо збільшення обсягу медичної субвенції для виплати заробітної плати працівникам комунальних закладів охорони здоров’я Івано-Франківської області.

Законом України передбачено медичну субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам в обсязі 57366.7 млн.грн., що менше від потреби на 31779,0 млн.грн. (36%).

Для Івано-Франківської області передбачено у 2018 році 2043, 1 млн.грн.

2018-06-12 19:41:55

Щодо майна профспілок: Йдемо в Європу, а чинемо не по-европейськи

Сьогодні, 12 червня, у газеті Верховної Ради України «Голос України», № 106 вийшла в світ стаття Голови Федерації профспілок України Григорія Осового.

 

У ній зазначено, що нині у господарських судах України перебуває понад 200 проваджень, де органами прокуратури та іншими державними органами порушується питання щодо визнання права державної власності на об'єкти, що наложать профспілковим організаціям, вилучення та передачі їх у державну власність. Уже винесено низку рішень, згідно з якими npoфспілки позбавлені права власності на понад 70 належних їм об'єктів.

2018-06-11 16:28:26

У 2019 році планується почати автоматизацію процесу жеребкування для зарахування дітей у 1 клас на вільні місця через запуск та пілотування електронних реєстрів

 

Наразі в ЗМІ шириться інформація про те, що Міністерство освіти і науки України з 2019 року планує скасувати жеребкування та запровадити всеукраїнський електронний реєстр для вступу дітей до перших класів – ця інформація не відповідає дійсності. Для того, щоб уникнути подальшого поширення хибної інформації, МОН підготувало відповідне роз’яснення.

2018-06-11 16:16:28

Агропромисловий комплекс Прикарпаття презентував свою продукцію на ювілейній ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО – 2018»

 
 
Днями у Києві завершила роботу найбільша в Україні та Східній Європі Міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2018», яка уже три десятки років виступає платформою для вдосконалення виробництва сільськогосподарської продукції, впровадження інновацій, презентацій новацій в усіх сферах агропромислового комплексу України та світу.
2018-06-11 15:40:38

Про дії профспілок у зв’язку з втратою чинності НПАОП з охорони праці та санітарного законодавства

 

 

Федерація профспілок України на численні звернення членських організацій щодо дій профспілок у зв’язку із втратою чинності з 1 березня 2018 року великої кількості нормативно-правових актів з пожежної безпеки, охорони праці та санітарного законодавства на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.12.2017 № 1022 «Про скасування, визнання такими, що втратили чинність, та такими, що не застосовуються на території України, деяких актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади з пожежної безпеки, охорони праці та санітарного законодавства» повідомляє наступне.