2018-04-12 09:07:36

На узбіччі пенсійної реформи

Чи не найбільшим своїм досягненням влада вважає пенсійну реформу, зокрема осучаснення пенсій. Проте багатьом пенсіонерам реформа принесла розчарування, адже підвищили виплати далеко не всім. Так, на узбіччі реформи опинилися колишні державні службовці, яким делікатно запропонували перейти, якщо буде вигідно, на звичайні пенсії. Чому раптом,  держслужбовці, які багато років вірою і правдою служили державі, опинилися у немилості у власного роботодавця? До речі, більшість серед них – рядові держслужбовці, які терпляче отримували невисокі зарплати, до того ж, сплачували підвищений розмір ЄСВ, сподіваючись на гідне пенсійне забезпечення, але потерпіли фіаско.

2018-04-11 11:44:11

Про газету Ради профспілок Івано-Франківської області „Єдність”

 У зв'язку з тим, що Рада профспілок області передала будинок спілок  в м.Івано-Франківську, пл.Міцкевича,4  на  баланс Комунальному підприємству обласної ради, виникло питання подальшого утримання друкованого органу РПО – газети „Єдність”.

2018-04-11 11:38:52

ПРАЦЯ МАЄ БУТИ БЕЗПЕЧНОЮ І ГІДНОЮ

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Девіз 2018 року «ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня. У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

2018-04-11 09:44:35

Заява профспілкової Сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради щодо порушення трудових прав та прав профспілок

 

Профспілкова Сторона Національної тристоронньої соціально-економічної ради  доводить іншим Сторонам Національної ради глибоке занепокоєння, що викликано погіршенням стану дотримання трудових прав та прав профспілок в Україні.

Про це свідчать результати профспілкового моніторингу. Лише в 2017 році 147481 працівник потерпали від порушень трудових прав. Громадськими інспекторами праці профспілок виявлено 30146 порушень законодавства про працю, зокрема з питань оплати праці –11764, зміни істотних умов праці – 3838, звільнення та переведення – 3806.

2018-04-11 09:36:27

З ПЕРШИХ ВУСТ. Григорій Осовий: «Засідання НТСЕР проходило в жорсткій дискусійній боротьбі ..."

На засіданні НТСЕР, що відбулося 5 квітня, профспілкова сторона загострила проблему збереження та розвитку трудового потенціалу. У гарячій дискусії навколо  цього питання взяли участь також відомі науковці Елла Лібанова, директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи, академік НАН України, і Валерій Геєць, директор Інституту економіки та прогнозування, академік НАН України, які ще раз підтвердили, що ситуація на ринку праці набуває все більш драматичного характеру.

2018-04-06 11:19:59

Подання позову до суду за новими правилами Цивільно-Процесуального Кодексу України

Наприкінці 2017 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Адміністративного процесуального кодексу України та деяких інших законодавчих актів". Які ж нововведення вже діють у 2018 році.

2018-04-06 09:01:40

5 квітня НТСЕР обговорила проблему збереження та розвитку трудового потенціалу України

Розгляд цього надважливого для країни питання на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради було ініційовано профспілками.

Від сторони органів виконавчої влади з доповіддю виступила Ольга Крентовська, перший заступник Міністра соціальної політики України. Від сторони роботодавців - Анатолій Кінах, Співголова НТСЕР, Голова Об’єднання організацій роботодавців України. Від профспілок - Олександр Шубін, заступник Співголови Національної ради від профспілкової сторони, заступник Голови ФПУ.

2018-04-05 09:25:48

ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Прийміть найкращі вітання з нагоди світлого і радісного свята -  Воскресіння Господнього.

Лине у вись передзвін Великодній, кличе молитва душу в політ! Хай зійдуть на землю щедроти Господні, хай крила розгорне оновлений світ!

Бажаю, щоб Вашому серці панували мир, радість і тепло. Хай кожен день Вам подарує щастя,

Щоб легкою була життєва путь, і за усе добро стократ воздасться.

Нехай Господь здоров'я шле з небес:

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 З повагою,

Голова Ради профспілок Івано-Франківської області       Ігор Басюк

 

2018-04-02 14:14:28

Підтримайте петицію проти руйнування системи екстреної медичної допомоги!

На сайті КМУопубліковано Петицію "Проти руйнування системи екстреної медичної допомоги".

 

Автори закликають підписатись проти знищення системи екстреної медичної допомоги.  Вони переконані, що Мінохорони здоров'я України  під гаслами реформування переслідує лише єдину мету – економію коштів платників податків та зменшення бюджетного фінансування медичной галузі за рахунок скорочення кадрового потенціалу.

 

Якщо вам не байдуже Ваше майбутнє, не байдуже те, що завтра до Вас чи Ваших рідних в екстреному випадку може ніхто не приїхати, що Ви чи Ваші рідні не зможуть отримати якісну і своєчасну медичну допомогу – приєднуйтесь до вимог петиції на сайті КМУ!

 

Прес-центр ФПУ

2018-03-30 13:54:35

СОЦІУМ. АМОРАЛЬНИЙ РАДЯНСЬКИЙ СОВОК НЕ ЗДАЄТЬСЯ

Третій рік в Івано-Франківську діє Громадська спілка «Івано-Франківська міська асоціація учасників АТО». Нині на її рахунку ініціативи, які показують приклади успішного вирішення найбільш проблемних питань, з якими часто сам на сам полишені воїни - недавні учасники бойових дій на Сході України. Здавалось би на рівні ініціатив - задумують неможливе. Проте – результати викликають щире захоплення людьми, які повернулися в мирне життя і знаходять спосіб допомогти собі і побратимам, яким  ще дуже не просто…

Про це розмовляємо з ГОЛОВОЮ ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО" .

ВАСИЛЬ АНДРІЇВ: «МИ НЕ ЧЕКАЄМО, ЩОБ НАМ ВСЕ ДАЛА  ДЕРЖАВА, І Є ПРОТИВНИКАМИ ПОЛІТИЧНИХ СПРОБ БРАТИ НАШІ ЗАСЛУГИ НА СВОЇ ЩИТИ…»