2018-03-21 14:37:14

Динамічні зміни вимагають нових знань та умінь

Українське суспільство стоїть перед великими випробуваннями. 4 роки війни з Росією, фінансово-економічна криза, до кінця не змодельовані реформи, як і не зрозумілі їх наслідки, критичний відтік трудового потенціалу країни, незбалансована цінова політика… - все дає катастрофічний збій на шляху розвитку нашої держави. Все це викликає соціальну напругу в суспільстві. Люди розгублені, не можуть адаптуватися до таких умов.

2018-03-21 12:52:36

Майбутнє ринку праці в Україні

Як подолати низку факторів, що мають негативний вплив на розвиток трудового потенціалу України, вирішували учасники круглого столу «Майбутнє ринку праці в Україні», що був організований Конфедерацією роботодавців України за участі Міністерства соціальної політики України.

 У круглому столі взяли участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, Державний секретар Міністерства соціальної політики України Віктор Іванкевич, Президент Конфедерації роботодавців України Олег Шевчук, Виконавчий Віце – президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко, директор Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій Геєць,  народний депутат Віталій Курило, Заступник Голови Держслужби зайнятості Юлія Жовтяк, віце – президент Інституту професійних кваліфікацій Сергій Притоманов, завідувач відділу соціальної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Цимбал та ін. 

2018-03-20 13:04:12

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ОБЛАСНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПРОФСПІЛОК

Таврійський Національний університет ім. В.Вернадського проводить прийом слухачів для підготовки фахівців освітнього рівня магістр за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» на денну та заочну форми навчання за державним замовленням та за кошти фізичних (юридичних осіб).

2018-03-20 09:55:23

РЕЗОЛЮЦІЯ ПАРЛАМЕНТСЬКОГО КРУГЛОГО СТОЛУ: «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

У Верховній Раді України відбувся парламентський круглий стіл на тему: «Стратегія розвитку промисловості України», у якому взяли участь Голова ФПУ Григорій Осовий, фахівці Департаменту ФПУ з питань економічного розвитку та ціноутвореннянародні депутати України, керівники об'єднань промисловців, підприємців, роботодавців та експортерів, очільники промислових підприємств та ін..

Вони обговорили сучасний стан, динаміку розвитку та механізми підтримки вітчизняної промисловості та звернулись до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б.

 

Резолюція додається

Департамент з питань
економічного розвитку та ціноутворення ФПУ

2018-03-19 09:38:56

18 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Рада Профспілок області надсилає найщиріші вітання з професійним святом працівникам галузі.

Ви створюєте умови для щоденної роботи підприємств, закладів і організацій. Від якості та надійності комунальних послуг, які ви надаєте, значною мірою залежить благополуччя кожного будинку, кожної української родини.

Дякуємо за сумлінність і старання. Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, достатку й нових вагомих трудових здобутків!

З повагою, Голова РПО                                Ігор Басюк

2018-03-16 10:41:18

ПРОЕКТ ГЕНУГОДИ. Профспілки наполягають на дотриманні принципу справедливої оплати праці

Жваво, бурхливо, але по-діловому, конструктивно проходило 12 березня засідання Спільної робочої комісії повноважних представників Сторін з ведення колективних переговорів з укладання Генеральної угоди на новий строк.

2018-03-16 10:37:37

Роль оплати праці в скорочені бідності та її вплив на трудову міграцію в Україні

Такою буде одна з тематичних доповідей, представлених на Асамблеї Української Сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, що відбудеться на початку квітня ц.р. у Брюсселі. Друга із запропонованих тем, обговорених членами УСПГС на засіданні 13 березня, стосуватиметься кліматичних змін. Учасники засідання, в якому взяв участь Голова ФПУ Григорій Осовий, ухвалили рішення щодо активізації підготовчої роботи до Асамблеї, а також розглянули низку питань стосовно розробки стратегічного плану діяльності УСПГС на поточний рік та операційних планів її робочих груп, щодо внесення змін до регламенту Платформи, а також затвердження Спільної декларації П’ятого засідання УСПГС, що відбулось у Києві восени минулого року.

 

Члени УСПГС обговорили урядовий звіт про виконання Угоди про асоціацію у 2017 р.

2018-03-16 10:24:22

Про атестацію лабораторій та здійснення санітарно-гігієнічних досліджень

У зв’язку з вкрай негативною ситуацією, що склалася протягом 2016-2017 років з проведенням атестації робочих місць за умовами праці через відсутність правового регулювання атестації лабораторій підприємств, установ, організацій на здійснення санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища та трудового процесу для проведення атестації робочих місць за умовами праці, ФПУ звернулась до Кабінету Міністрів України з вимогою надати необхідні доручення щодо прискорення розробки та затвердження Міністерством соціальної політики України разом з Міністерством охорони здоров’я України та Державною службою України з питань праці нового порядку атестації лабораторій та тимчасового подовження строку дії атестації на право проведення санітарно-гігієнічних досліджень для лабораторії підприємств, у яких закінчився термін атестації, на період часу до затвердження нового Порядку атестації лабораторій.

2018-03-15 16:32:25

Щодо ситуації навколо нерухомого майна ДП «Санаторій» Красні Зорі»

Голова Правління ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» своїм листом за № 04 -19/283 від 05 березня 2018 року звернувся до Наглядової ради з проханням прийняти управлінське рішення відносно загрозливої ситуації щодо нерухомого майна ДП «Санаторій Красні Зорі».

23.02.2018 року Товариство отримало інформаційну довідку з державного реєстру речових прав на нерухоме майно  та їх обтяжень, з якої стало відомо , що власником 820/1000 об’єкта нерухомого майна площею 11804,5 кв.м, яке знаходиться по вул. Бернардацці (вул. Красних Зорь) буд 4/6 є Товариство з обмеженою відповідальністю «Будлайф Інвест». Як видно з довідки Державну реєстрацію права власності на вказану частину майна без виділення складових частин об’єкта, за ТОВ ««Будлайф Інвест» було проведено 04.12.2017 року державним реєстратором Комунального підприємства «Реєстрація нерухомості та бізнесу «Мельник Тетяною Іванівною.

2018-03-15 12:34:04

Голова ФПУ Григорія Осовий взяв участь засіданні Міжнародної конфедерації профспілок у Брюсселі

6 березня 2018 року у Брюсселі відбулося 12-те засідання Виконкому Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок (ПЄРР). Головував на засіданні Президент ПЄРР Іраклій Петріашвілі.

Обговорювалися питання підготовки до Конгресу МКП, майбутнього сфери праці та взаємовідносин з МОН та Бюро з питань діяльності трудящих, балканської стратегії та політики Східного партнерства ЄС.Члени Виконкому також обговорили права профспілок, заробітну плату та соцальний захист у ланцюжках постачань багатонаціональних корпорацій, зближення розмірів заробітної плати між країнами Сходу і Заходу Європи, заслухали звіт генерального секретаря ПАРР Луки Вісентіні, звіти молодіжного та жіночого комітетів ПЄРР, затвердили план роботи на 2018 рік.