2018-04-12 10:57:58

ІВАНО - ФРАНКІВЦІ - В ЛІДЕРАХ!

Президія громадської організації  «Всеукраїнське  фізкультурно – спортивне товариство «Україна» підбило підсумки Рейтингу роботи обласних організацій  ГО «ВФСТ «Україна» зі спортивної майстерності за 2017 рік. Серед  переможців – Івано-Франківська крайова організація ФСТ « Україна», яка посіла 1 місце. 

2018-04-12 10:42:58

ДИСТАНЦІЮ ЗДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ПОБІЖИТЬ,,,

ЧЕКАЄМО ВАС, УЧАСНИКИ ТА ЙМОВІРНІ ПЕРЕМОЖЦІ!

До уваги профактиву!

25 квітня 2018 року о 15.00 год. в м. Івано-Франківську (парк ім.Т.Шевченка)  відбудеться легкоатлетичний крос на призи газети «Єдність».

Змагання проводяться з метою розвитку та популяризації легкої атлетики, залучення різних верств населення до регулярних занять оздоровчим бігом.

Загальне керівництво підготовкою та організацією кросу здійснює Крайова організація ФСТ «Україна».

Змагання проводяться серед навчальних команд обласних профоб’єднань, учнів ДЮСШ, СДЮШОР, міських рад товариства,  навчальних закладів, спортивних клубів та колективів фізкультури.

ДИСТАНЦІЮ ЗДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ПОБІЖИТЬ,,,

 

2018-04-12 09:07:36

На узбіччі пенсійної реформи

Чи не найбільшим своїм досягненням влада вважає пенсійну реформу, зокрема осучаснення пенсій. Проте багатьом пенсіонерам реформа принесла розчарування, адже підвищили виплати далеко не всім. Так, на узбіччі реформи опинилися колишні державні службовці, яким делікатно запропонували перейти, якщо буде вигідно, на звичайні пенсії. Чому раптом,  держслужбовці, які багато років вірою і правдою служили державі, опинилися у немилості у власного роботодавця? До речі, більшість серед них – рядові держслужбовці, які терпляче отримували невисокі зарплати, до того ж, сплачували підвищений розмір ЄСВ, сподіваючись на гідне пенсійне забезпечення, але потерпіли фіаско.

2018-04-11 11:44:11

Про газету Ради профспілок Івано-Франківської області „Єдність”

 У зв'язку з тим, що Рада профспілок області передала будинок спілок  в м.Івано-Франківську, пл.Міцкевича,4  на  баланс Комунальному підприємству обласної ради, виникло питання подальшого утримання друкованого органу РПО – газети „Єдність”.

2018-04-11 11:38:52

ПРАЦЯ МАЄ БУТИ БЕЗПЕЧНОЮ І ГІДНОЮ

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Девіз 2018 року «ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня. У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

2018-04-11 09:44:35

Заява профспілкової Сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради щодо порушення трудових прав та прав профспілок

 

Профспілкова Сторона Національної тристоронньої соціально-економічної ради  доводить іншим Сторонам Національної ради глибоке занепокоєння, що викликано погіршенням стану дотримання трудових прав та прав профспілок в Україні.

Про це свідчать результати профспілкового моніторингу. Лише в 2017 році 147481 працівник потерпали від порушень трудових прав. Громадськими інспекторами праці профспілок виявлено 30146 порушень законодавства про працю, зокрема з питань оплати праці –11764, зміни істотних умов праці – 3838, звільнення та переведення – 3806.

2018-04-11 09:36:27

З ПЕРШИХ ВУСТ. Григорій Осовий: «Засідання НТСЕР проходило в жорсткій дискусійній боротьбі ..."

На засіданні НТСЕР, що відбулося 5 квітня, профспілкова сторона загострила проблему збереження та розвитку трудового потенціалу. У гарячій дискусії навколо  цього питання взяли участь також відомі науковці Елла Лібанова, директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи, академік НАН України, і Валерій Геєць, директор Інституту економіки та прогнозування, академік НАН України, які ще раз підтвердили, що ситуація на ринку праці набуває все більш драматичного характеру.

2018-04-06 11:19:59

Подання позову до суду за новими правилами Цивільно-Процесуального Кодексу України

Наприкінці 2017 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Адміністративного процесуального кодексу України та деяких інших законодавчих актів". Які ж нововведення вже діють у 2018 році.

2018-04-06 09:01:40

5 квітня НТСЕР обговорила проблему збереження та розвитку трудового потенціалу України

Розгляд цього надважливого для країни питання на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради було ініційовано профспілками.

Від сторони органів виконавчої влади з доповіддю виступила Ольга Крентовська, перший заступник Міністра соціальної політики України. Від сторони роботодавців - Анатолій Кінах, Співголова НТСЕР, Голова Об’єднання організацій роботодавців України. Від профспілок - Олександр Шубін, заступник Співголови Національної ради від профспілкової сторони, заступник Голови ФПУ.

2018-04-05 09:25:48

ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Прийміть найкращі вітання з нагоди світлого і радісного свята -  Воскресіння Господнього.

Лине у вись передзвін Великодній, кличе молитва душу в політ! Хай зійдуть на землю щедроти Господні, хай крила розгорне оновлений світ!

Бажаю, щоб Вашому серці панували мир, радість і тепло. Хай кожен день Вам подарує щастя,

Щоб легкою була життєва путь, і за усе добро стократ воздасться.

Нехай Господь здоров'я шле з небес:

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 З повагою,

Голова Ради профспілок Івано-Франківської області       Ігор Басюк