2018-04-02 14:14:28

Підтримайте петицію проти руйнування системи екстреної медичної допомоги!

На сайті КМУопубліковано Петицію "Проти руйнування системи екстреної медичної допомоги".

 

Автори закликають підписатись проти знищення системи екстреної медичної допомоги.  Вони переконані, що Мінохорони здоров'я України  під гаслами реформування переслідує лише єдину мету – економію коштів платників податків та зменшення бюджетного фінансування медичной галузі за рахунок скорочення кадрового потенціалу.

 

Якщо вам не байдуже Ваше майбутнє, не байдуже те, що завтра до Вас чи Ваших рідних в екстреному випадку може ніхто не приїхати, що Ви чи Ваші рідні не зможуть отримати якісну і своєчасну медичну допомогу – приєднуйтесь до вимог петиції на сайті КМУ!

 

Прес-центр ФПУ

2018-03-30 13:54:35

СОЦІУМ. АМОРАЛЬНИЙ РАДЯНСЬКИЙ СОВОК НЕ ЗДАЄТЬСЯ

Третій рік в Івано-Франківську діє Громадська спілка «Івано-Франківська міська асоціація учасників АТО». Нині на її рахунку ініціативи, які показують приклади успішного вирішення найбільш проблемних питань, з якими часто сам на сам полишені воїни - недавні учасники бойових дій на Сході України. Здавалось би на рівні ініціатив - задумують неможливе. Проте – результати викликають щире захоплення людьми, які повернулися в мирне життя і знаходять спосіб допомогти собі і побратимам, яким  ще дуже не просто…

Про це розмовляємо з ГОЛОВОЮ ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО" .

ВАСИЛЬ АНДРІЇВ: «МИ НЕ ЧЕКАЄМО, ЩОБ НАМ ВСЕ ДАЛА  ДЕРЖАВА, І Є ПРОТИВНИКАМИ ПОЛІТИЧНИХ СПРОБ БРАТИ НАШІ ЗАСЛУГИ НА СВОЇ ЩИТИ…»

2018-03-29 10:20:46

РЕЗОЛЮЦІЯ учасників мирної громадської акції протесту.ОСВІТА

Ми, учасники мирної громадської акції протесту, виходячи з необхідності належного фінансування галузі «Освіта» та негайного врегулювання освітянських питань, врахувати реальну ситуацію із забезпечення фінансування:

2018-03-28 14:26:44

МАЄТЕ БОРГИ З ВИПЛАТИ АЛІМЕНТІВ? ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС...

Нещодавно 06.02.2018р.  вступив в силу закон №7277 «Про посилення відповідальності за несплату аліментів», який вніс зміни до Сімейного кодексу. Завдяки цим нововведенням тепер один з батьків має право тимчасово вивезти дитину за кордон без дозволу іншого, який заборгував аліменти.

Для того, щоб вивезти дитину тимчасово за кордон з метою лікування, навчання чи відпочинку ,без дозволу боржника по аліментах, треба отримати довідку про наявність заборгованості по сплаті аліментів. До речі,  розмір  заборгованості  за аліментами   сумарно має становити  суму більшу , ніж потрібно заплатити за шість місяців. Така довідка видається органом державної виконавчої служби протягом 10 днів на вимогу стягувача і дійсна протягом одного місяця з дня видачі. Підставою видачі довідки  по –перше : має бути рішення суду  про визначення місця проживання дитини ( або з батьком, або з матір»ю); по друге : повинні бути присуджені аліменти; по третє: має відбутися примусове стягнення  аліментів через виконавчу службу.

2018-03-28 11:59:59

Додаткова відпустка працівникам за роботу на персональних комп’ютерах

Згідно з пунктом 1 статті 8 Закону України «Про відпустки» окремим категоріям працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я, надаються щорічні додаткові відпустки за особливий характер праці – тривалістю до 35 календарних днів.

2018-03-28 11:50:46

РЕЗОЛЮЦІЯ ПРОТЕСТНОГО МІТИНГУ. 27 березня.2018 р. МЕДИЦИНА

 Ми,учасники сьогоднішнього мітингу,від імені медичної  спільноти Івано-Франківщини, висловлюємо свій протест з приводу відсутності дієвих кроків  з боку владних структур до безумовного додержання законодавства та Конституції України щодо належного фінансування охорони здоров’я та неухильного  забезпечення права працівників галузі на працю та гідну її оплату.

2018-03-28 11:42:03

В Івано-Франківську освітяни та медики вийшли на мітинг протесту під адмінбудинок

Гасла були емоційними й красномовними: "Медицині професійну реформу, а не знищення", "Хочу жити гідно!", "Не шоколадну брехню, а гідну платню", "Реформи освіти - міраж"…

У виступах звучали вагомі причини, чому люди не задоволені ставленням держави до себе. Оцінка результатів проведених реформ -  «погіршення у всіх сферах життєдіяльності суспільства».

2018-03-27 12:23:04

Пенсії для людей зі значним стажем та низькими зарплатами будуть збільшені без зміни пенсійної формули – Андрій Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева в інтерв’ю журналістам розповів про варіанти вирішення проблеми низьких пенсійних виплат для людей зі значним розміром трудового стажу та малими зарплатами: «Проблема полягає в тому, що суми внесків до пенсійної системи є різними. З 2000-го року все прозоро та зрозуміло – державного регулювання практично не було. А ось трудовий стаж людей, які вийшли на пенсію до 2000-го року, прийшовся переважно на радянські часи. І тут виникають запитання, тому що тоді держава регулювала зарплати – фактично встановлювало їх. До того ж, були сфери, які хронічно недофінансовувались. Наприклад, селяни в колгоспі – що вони могли на трудоднях заробити? Навіть коли їм почали платити після 1965 року, це були копійки. А санітарка, молодший медичний персонал, зарплати 60-80 карбованців. 40 років людина працювала і має пенсію 1300-1400 гривень»

2018-03-27 10:19:17

Затверджено Порядок формування спроможних мереж первинної допомоги

Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробили та затвердили Порядок формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги. Тепер є законодавче підґрунтя для прийняття планів розбудови мережі «первинки» у сільській місцевості, щоб кожен українець, незалежно від місця проживання, міг своєчасно отримати якісну медичну допомогу.

2018-03-26 10:02:53

І шана, і винагорода

До 100-річчя утворення технічної інспекції праці профспілок в Україні та 60-річчя її діяльності в області

Президія Ради профспілок області відзначила технічних інспекторів, які багато років пропрацювали в цій сфері. У святковій Постанові з цієї нагоди зазначено, що

"За багаторічну сумлінну працю в профспілках, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок по здійсненню контролю у сфері дотримання законодавства про охорону праці, створення здорових і безпечних умов працівникам підприємств, установ, організацій області та з нагоди 100-річчя утворення технічної інспекції праці профспілок в Україні та 60-річчя її діяльності в Раді профспілок Івано-Франківської області нагородити Почесними грамотами Ради профспілок області з виплатою грошових винагород: