2017-04-19 15:15:50

Банкова реагує на звернення РПО

В офіційному листі Адміністрації Президента України на адресу Ради профспілок області зазначено наступне: "Повідомляємо, що звернення президії Ради профспілок Івано-Франківської області щодо необгрунтованого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги надіслано для розгляду згідно з компетенцією до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка поінформує про результати".

2017-04-19 09:52:59

Активно працюєш – знижку отримуєш!

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу почала діяти дисконтна програма Student card of IFNTUOG. Спеціальна картка надає знижки до 20 % студентам – членам профспілки – в таких популярних закладах Івано-Франківська, як ресторан швидкого обслуговування «Chicken Hut», спортивний клуб «S Line», еспресо-бари «Sunday Coffee», до того ж кількість цих закладів-партнерів постійно зростає.

2017-04-14 13:10:44

Вітаємо з Великоднем!

Шановні спілчани!

Великдень – час для переосмислення, прощення та єднання. Цей день спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, зміцнює нас духовно. Я глибоко переконаний, що складні випробовування, які сьогодні випали на долю всього українського народу, повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими. Зичу Вам, дорогі спілчани, щоб світле Христове Воскресіння наповнило Ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям і злагодою. Нехай Ваші зусилля будуть спрямовані на добрі справи, світлі помисли, відродження та уславлення рідного Прикарпаття та всієї України. Міцного Вам здоров’я, святкового настрою й достатку, Божого благословення в усіх добрих справах і починаннях!

Христос воскрес! Воістину Воскрес!

                                                                                                                                  Ігор Басюк, Голова

Ради профспілок області 

 

 

2017-04-13 13:30:34

Захистити лісогосподарську галузь та права її працівників!

12 квітня біля будинків Кабінету Міністрів і Міністерства агрополітики та продовольства України відбулась багатотисячна мирна акція на захист лісогосподарської галузі, законних прав та інтересів працюючих в ній людей. Ця акція проведена згідно рішення Президії ЦК Профспілки працівників лісового господарства України.

2017-04-12 14:46:13

Попередження травматизму – справа державної ваги

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Цей захід відзначається 28 квітня.

2017-04-11 09:41:28

Комунальна сфера: чого не враховано в законодавстві

6 квітня поточного року відбувся спільний пленум обласної організації та Івано-Франківського міського комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства. На розгляд його учасників винесено питання «Про мінімальну зарплату 3200 грн. та посилення ролі профспілки з соціального захисту спілчан на підприємствах області».

2017-04-10 16:50:20

Скасовано рішення НКРЕКП про встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу!

10 квітня 2017 року після проведення ФПУ пікетування НКРЕКП Комісія на своєму засіданні скасувала прийняте нею рішення, згідно з яким планувалося підвищення плати за газ для населення та промислових підприємств.

2017-04-10 15:14:45

"Зробимо Україну чистішою разом"

До Федерації профспілок України надійшло звернення від громадської організації "Let’s do it, Ukraine" про проведення 29 квітня 2017 року щорічної соціально-економічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій "Зробимо Україну чистою разом" під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко та за підтримки міністерств України.

Вся необхідна інформація щодо участі в акції ТУТ.

2017-04-10 14:03:17

Матеріали до підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, щоб зменшити травматизм на виробництві.

Організаційний комітет з підготовки та проведення у 2017 році Дня охорони праці в Україні під девізом "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці" на своєму засіданні 3 березня ц.р. прийняв Звернення до центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профспілок, роботодавців, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ, організацій.

Звернення з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці

План заходів з відзначення Дня охорони праці

2017-04-07 09:38:55

Сила духу інвалідів праці

Запорукою відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві людей є їх медична, соціальна, психологічна, а також фізкультурно-спортивна реабілітація, що дає травмованим виробничникам належний імпульс для повноцінного життя.

У цьому плані обласне управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України має певні напрацювання, налагоджену роками роботу. Так, 5 квітня 2017 року у спортивному залі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання з ініціативи Фонду відбулися відбірні регіональні змагання V Всеукраїнської Спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».