2018-05-02 16:14:03

ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

В рамках Всесвітнього дня охорони праці в членських організаціях Ради профспілок Івано-Франківської області відбулася низка заходів, спрямованих на створення безпечних та здорових умов праці на підприємствах, профілактику виробничого травматизму.

2 травня в обласній філармонії за участю заступника голови ОДА Б.Кобилянського, заступника голови обласної ради С. Басараба, голови Ради профспілок області І. Басюка, об’єднань організацій роботодавців, управлінь Держпраці і дирекції ФСС та широкого профактиву області відбулося спільне урочисте підбиття підсумків огляду-конкурсу, оголошеного напередодні, на визначення кращого підприємства, установи, організації з питань охорони праці. Захід пройшов під гаслом «Захищене і здорове покоління».

2018-04-26 11:37:30

ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ НАЙСИЛЬНІШІ

25 квітня в м. Івано-Франківську (в парку ім.Т.Шевченка)  відбувся традиційний легкоатлетичний крос на призи газети «Єдність».Цього року Рада профспілок Івано-Франківської області спільно з Крайовою організацією ФСТ «Україна» такі змагання проводила вже в двадцять сьомий раз.

2018-04-26 09:37:03

26 квітня в Україні - День чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. 

2018-04-25 09:30:19

Про кошти роботодавця на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу.

До Федерації профспілок України останнім часом почастішали запити щодо роз’яснень порядку перерахування профспілковим організаціям підприємств коштів роботодавця на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу.

2018-04-24 10:06:32

Урядом схвалено проект Указу Президента України „Про День професійних спілок України”

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу президії Федерації професійних спілок України щодо встановлення в Україні Дня професійних спілок України, який відзначатиметься щорічно у другу неділю жовтня.Підписання Президентом України відповідного Указу сприятиме визнанню важливої ролі професійних спілок та їхніх об’єднань у формуванні громадянського суспільства.

2018-04-24 09:48:25

ПРОФСПІЛЧАНСЬКА ТРИБУНА: «Всі і кожен - мають відчувати себе відповідальними за стан справ у державі».

Відбувся 4 Пленум Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення.

Головним питанням порядку денного було – Про роль Галузевих, територіальних Угод та колективних договорів у справі захисту трудових та соціально-економічних прав членів профспілки в трудових колективах. З цього питання доповідав голова обласної організації профспілки Зенон Павлишин. Він також надав учасникам зібрання інформацію про роботу обласної організації профспілки за період з квітня 2017 по квітень 2018 року.

2018-04-19 09:31:51

Знову про проблему. ЩО БОЛИТЬ "Укрнафті" ?

Державна служба геології та надр зволікає з наданням спецдозволів підприємству. За словами Р. Струтинського, представника компанії,  блокуються дозволи у Надвірнянському районі. Мова йде про Бабчинсько-Битківське родовище. Така ситуація триває вже майже два роки, внаслідок чого, каже Струтинський, десятки нафтовиків залишилися без роботи.

2018-04-18 12:13:04

ПРО НОВІ ПРАВИЛА ПОХОВАННЯ

Зміни до Кримінального процесуального кодексу (КПК) України, які набули чинності із 15 березня ц. р., наробили чимало галасу щодо, нібито, нових правил поховання і що похоронити померлого тепер можна тільки за рішенням суду.

Такі зміни вносили з приводу порядку проведення судово-медичної експертизи трупа. Раніше слідчий міг проводити експертизу на свій розсуд, зараз тільки через слідчого суддю.

2018-04-18 11:48:31

Про надання пільг членам профспілок на перебування в закладах ПрАТ «Укроздоровниця» та ПрАТ «Укрпрофтур».

Протокольним рішенням від 22.06.2017 №9 заступнику Голови ФПУ  Саєнку В.В. спільно з представниками в Наглядовій раді ПрАТ «Укроздоровниця» було доручено розробити механізм та критерії практичного застосування знижок для членів профспілок на придбання путівок до санаторно –курортних закладів ПраАТ  «Укроздоровниця».

2018-04-18 11:09:33

"УКРНАФТА" просить владу подумати про 24 тисячі українців

 Відбулося чергове засідання постійної комісій обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. Розглядали звернення працівників ПАТ «Укрнафта», повідомляє Правда іф.

На засідання комісії прийшов представник колективу підприємства.