2018-04-17 09:32:38

ПРОФСПІЛКИ І ВЛАДА

Між Городенківською районною державною адміністрацією, районною радою та районною організацією Профспілки працівників державних установ України укладено відповідну угоду на 2018-2020 роки. Угода є юридичним документом, спрямованим на забезпечення захисту спільних інтересів, прав і гарантій працівників органів державної влади і місцевого самоврядування та регулювання основних принципів соціально-економічних і трудових відносин працівників в районі. Вітаємо та бажаємо плідної праці!

 Аналогічні угоди укладені в Снятинському, Коломийському, Рожнятівському районах.

2018-04-17 09:24:24

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ ТА ІМІДЖ ПРОФСПІЛОК

Відбулася нарада-семінар з головами районних та міських комітетів Профспілки працівників державних установ України. Голова обласної організації Профспілки Ніна Гушпіт поінформувала присутніх про роботу обкому у першому кварталі 2018 року, засідання президії ЦК Профспілки та семінар з головними бухгалтерами регіональних організацій Профспілки, які відбулися 27-28 березня в м.Києві.

2018-04-17 09:14:45

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ПРО СВОЮ ПРОФСПІЛКОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Відбулися збори трудового колективу головного управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області по укладанню колективного договору. Начальник головного управління, член президії обкому Профспілки Віра Смачило наголосила на необхідності колективно-договірного регулювання трудових відносин в частині покращення умов праці, надання додаткових пільг тощо. Присутні схвалили напрацьований проект колективного договору.

2018-04-17 09:01:28

ЗНОВУ ПРО РИНОК ПРАЦІ

16 квітня відбулась робоча зустріч керівництва Федерації профспілок України з виконуючим обов’язки Голови Державної служби зайнятості Валерієм Ярошенком щодо профілактики настання страхових випадків і детінізації зайнятості.

У зустрічі взяли участь заступники Голови ФПУ Євген Драп’ятий та Олександр Шубін. голова Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців Наталія Землянська, заступник голови профспілки працівників нафтової і газової промисловості України Сергій Українець, керівник Департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ Лариса Ровчак, головний спеціаліст Департаменту захисту соціально-економічних прав апарату ФПУ Ігор Терещенко.

2018-04-16 10:21:26

За результатами зустрічі Прем’єр-міністра України В. Гройсмана з представниками всеукраїнських профспілок та профоб’єднань

На виконання пункту 3 протокольного доручення Кабінету Міністрів України від 15.11.2018 №41287/7/1-17 за результатами зустрічі Прем’єр-міністра України В. Гройсмана з представниками всеукраїнських профспілок та профоб’єднань 07.11.2017 Мінсоцполітики надає узагальнену інформацію, що надійшла від центральних та місцевих органів виконавчої влади, стосовно проведення зустрічей з представниками профспілок та їх об’єднань відповідного рівня для обговорення проблемних питань.

2018-04-12 10:57:58

ІВАНО - ФРАНКІВЦІ - В ЛІДЕРАХ!

Президія громадської організації  «Всеукраїнське  фізкультурно – спортивне товариство «Україна» підбило підсумки Рейтингу роботи обласних організацій  ГО «ВФСТ «Україна» зі спортивної майстерності за 2017 рік. Серед  переможців – Івано-Франківська крайова організація ФСТ « Україна», яка посіла 1 місце. 

2018-04-12 10:42:58

ДИСТАНЦІЮ ЗДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ПОБІЖИТЬ,,,

ЧЕКАЄМО ВАС, УЧАСНИКИ ТА ЙМОВІРНІ ПЕРЕМОЖЦІ!

До уваги профактиву!

25 квітня 2018 року о 15.00 год. в м. Івано-Франківську (парк ім.Т.Шевченка)  відбудеться легкоатлетичний крос на призи газети «Єдність».

Змагання проводяться з метою розвитку та популяризації легкої атлетики, залучення різних верств населення до регулярних занять оздоровчим бігом.

Загальне керівництво підготовкою та організацією кросу здійснює Крайова організація ФСТ «Україна».

Змагання проводяться серед навчальних команд обласних профоб’єднань, учнів ДЮСШ, СДЮШОР, міських рад товариства,  навчальних закладів, спортивних клубів та колективів фізкультури.

ДИСТАНЦІЮ ЗДОЛАЄ ТОЙ, ХТО ПОБІЖИТЬ,,,

 

2018-04-12 09:07:36

На узбіччі пенсійної реформи

Чи не найбільшим своїм досягненням влада вважає пенсійну реформу, зокрема осучаснення пенсій. Проте багатьом пенсіонерам реформа принесла розчарування, адже підвищили виплати далеко не всім. Так, на узбіччі реформи опинилися колишні державні службовці, яким делікатно запропонували перейти, якщо буде вигідно, на звичайні пенсії. Чому раптом,  держслужбовці, які багато років вірою і правдою служили державі, опинилися у немилості у власного роботодавця? До речі, більшість серед них – рядові держслужбовці, які терпляче отримували невисокі зарплати, до того ж, сплачували підвищений розмір ЄСВ, сподіваючись на гідне пенсійне забезпечення, але потерпіли фіаско.

2018-04-11 11:44:11

Про газету Ради профспілок Івано-Франківської області „Єдність”

 У зв'язку з тим, що Рада профспілок області передала будинок спілок  в м.Івано-Франківську, пл.Міцкевича,4  на  баланс Комунальному підприємству обласної ради, виникло питання подальшого утримання друкованого органу РПО – газети „Єдність”.

2018-04-11 11:38:52

ПРАЦЯ МАЄ БУТИ БЕЗПЕЧНОЮ І ГІДНОЮ

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Девіз 2018 року «ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня. У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.