2017-10-10 09:33:59

ЗАЯВА ПРЕЗИДІЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 10-ї РІЧНИЦІ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ

Починаючи з 2008 року сотні мільйонів людей по всьому світі взяли участь у заходах профспілок 7 жовтня з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю.

І в цьому році профспілки світу єдиним фронтом виступають на підтримку гідної праці, яка має бути пріоритетом для урядів на шляху до відновлення економічного зростання та побудови сучасної економіки.

Ювілейний десятий Всесвітній день дій за гідну працю профспілкова спільнота України відзначатиме під гаслом «Гідна праця – продуктивна праця! Гідна праця – високооплачувана праця! Гідна праця – безпечна праця!».

2017-10-10 09:27:49

Гідна праця – необхідна умова економічного зростання країни

З нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю, який щорічно відзначається 7 жовтня, Федерація профспілок України провела круглий стіл на тему «Гідна праця – продуктивна зайнятість, достойна зарплата, сучасні безпечні робочі місця».

2017-10-04 12:44:29

КРАЩЕ ГІР МОЖУТЬ БУТИ ЛИШЕ ГОРИ

Ці слова популярного поета-пісняра Володимира Висоцького сприймають як своєрідне гасло люди, які пов’язали своє життя з туристичними походами. В свій час вони пройшли гірськими стежками сотні кілометрів в близьких і далеких краях, а часто були очільниками таких походів. Йдеться про ветеранів туристичного руху на Прикарпатті.

2017-10-04 12:06:59

ЯКА ВОНА, РЕФОРМА В ПЛАНАХ МОЗ?

Міністерство охорони здоров’я відповіло на Лист-заяву делегатів VIII  звітно-виборної конференції Ради профспілок Івано-Франківської області з приводу реформи системи охорони здоров’я.

Міністерство охорони здоров’я повідомляє.

2017-10-04 10:13:08

Медична реформа має бути ефективною та корисною для людей

2 жовтня у Києві, у Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерація профспілок України провела круглий стіл на тему: «Ініціативи у сфері охорони здоров'я — якою повинна бути ефективна модель реформування системи охорони здоров'я в Україні для забезпечення якісної і доступної медичної допомоги».

2017-09-29 14:02:31

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Шановні друзі, колеги! Від імені Профспілки працівників культури України прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Сама назва – Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а й загальнонародне.

Це свято демонструє глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства, адже бібліотека – це оселя людського розуму, скарбниця всіх багатств людського духу, потужна інформаційна інституція.

Час і практика довели людству, що ніщо не приносить такого духовного задоволення та насолоди, як Її Величність Книга. Вона була і залишається універсальним і невичерпним джерелом знань.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин мудрості народу є бібліотечні працівники – невтомні трудівники книжкових полиць, вірні провідники у світ нового й непізнаного. Саме ви, сучасні бібліотекарі, володіючи знаннями компʼютерної грамоти, психології, філософії, етики, щиросердно служите допитливим читачам, допомагаєте їм бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу, здобувати освіту.

Тож, низько вклоняємось Вашому бібліотечному мистецтву, Вашій самовідданій праці, майстерності та професіоналізму.

Щиро бажаємо вам натхнення, здійснення мрій і задумів, міцного здоровʼя, дружнього порозуміння та любові читачів!

 

  

                          З глибокою повагою до кожного бібліотечного працівника,

                          Голова Профспілки працівників культури України Л.Ф. Перелигіна

 
2017-09-28 15:21:30

Шановні освітяни!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

У нинішньому часі бути учителем відповідально й складно! Адже історія щораз переконує, що успіху досягає те суспільство, у якому питання якісної освіти мають пріоритет і державну підтримку, а в основі якості знань стоїть постать учителя, яка здатна збудувати майбутнє учнів, розкрити їх потенціал дорогою до успіху.

Висловлюємо щиру вдячність за щедрість вашої душі, відданість обраній справі, за постійний творчий пошук. Впевнені, що ви і надалі докладатимете зусиль заради утвердження світоглядних цінностей, моралі та виховання справжніх патріотів нашої держави.

Бажаємо вам і вашим сім”ям міцного здоров’я, миру і злагоди, благополуччя, оптимізму, творчої наснаги і великого людського щастя.

З повагою,

Голова Ради профспілок області                                                         Ігор Басюк

2017-09-28 15:08:29

КРАЩИХ ОСВІТЯН ПРИКАРПАТТЯ ВІДЗНАЧИЛИ НАГОРОДАМИ (ФОТО)

Сьогодні у приміщенні Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

 

Як зазначив голова ІФ ОДА Олег Гончарук, професія вчителя упродовж останніх років набула вагомої значущості, адже на педагога покладена важлива місія – виховання громадянина у національно-патріотичному дусі, майбутніх державних діячів, здатних впроваджувати необхідні реформи у різних сферах.

2017-09-27 09:25:04

ТУРИЗМ. За кількістю туристів Франківська область посіла третє місце серед регіонів держави після м. Києва та Львівської області.

Головне управління статистики в Івано-Франківській області підготувало інформацію щодо впливу галузі т уризмуна зайнятість населення, розвиток ринкових відносин, міжнародне співробітництво, залучення українців та іноземних громадян до природної та історико-культурної спадщини Франківщини. У 2016 році туристичні послуги в області надавали 36 юридичних осіб та 71 фізична особа-підприємець. Вони впродовж року обслужили 80 тис осіб, а це на 14 тис або на 21% більше ніж у попередньому році. За кількістю туристів Франківська область посіла третє місце серед регіонів держави після м. Києва та Львівської області.

2017-09-26 14:41:52

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Пропонуємо ознайомитися з Відкритим зверненням до влади, роботодавців та власників підприємств гірничо-металурнійного комплексу України, прийнятим на засіданні Президії Центрального комітету Профспілки гірників і металургів України 19.09.2017р.