2016-12-20 16:14:57

Щодо Порядку застосування норм Галузевої Угоди

Федерацією роботодавців ЖКГ України, яка є суб"єктом сторони роботодавців Галузевої угоди на виконання своїх повноважень з координації діяльності роботодавців щодо виконання ними обов"язків за Галузевою угодою, затверджено Порядок застосування норм Галузевої угоди, який поширюється на роботодавців, які перебувають в сфері дії Федерації. 

2016-12-20 14:46:34

Президія ФПУ: Відповідати вимогам часу, виправдовувати сподівання людей праці

У сучасних складних політичних та соціально-економічних умовах значно зростає роль профспілок як найбільш ефективного представника законних прав та інтересів працюючої людини, який неухильно відстоює принципи соціальної справедливості, відповідальності влади та роботодавців перед працівниками.

Тому сьогодні на професійні спілки та їх актив покладають свої сподівання та очікування щодо вирішення найактуальніших та гострих проблем мільйони членів профспілок, простих громадян України. Про це говорили учасники виїзного засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулося 20 грудня п.р. у профспілковому санаторію «Україна» (м. Ворзель, Київська область). Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

2016-12-19 12:07:32

На Коломийщині провели День Пенсійного фонду

День Пенсійного фонду відбувся у Коломийському медичному коледжі. Про цей захід пенсійники повідомили  містян заздалегідь.

Місце для проведення заходу місцеве об’єднане управління Пенсійного фонду України вибрало не випадково.  Адже саме в цьому навчальному закладі чимало викладачів мають право на пенсію за вислугу років.

2016-12-16 15:04:43

«Різдвяні смаколики» завітали до прикарпатських нафтовиків

Незвичні змагання рецептів пісних страв у першій половині грудня відбулися у робітничих їдальнях виробничих підрозділів ПАТ «Укрнафта». Ініціатором конкурсу із промовистою назвою «Різдвяні смаколики» виступило керівництво ПАТ «Укрнафта», а об’єднаний та профспілкові комітети забезпечили фінансову та матеріальну підтримку.

2016-12-16 14:04:46

Бути чи не бути? Бурити чи не бурити?

Нетрадиційно почала свій виступ на засіданні Ради профспілок області, на якому обговорювалось питання трансформації профспілкової Стратегії «Європейський вибір» у реаліях українського життя, голова Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників нафтової і газової промисловості Тетяна Сульженко. Замість тексту виступу вона тримала гасло надвірнянських буровиків (на фото), з яким у 2008 році вони вперше масово вийшли на центральну площу м. Івано-Франківська з метою привернення уваги громадськості до проблем нафтогазовидобування. Віршовані рядки дуже точно характеризують ситуацію, яка і сьогодні, на жаль, не втратила своєї актуальності: «Нафтовики бурили за Австрії, Польщі, перших совітів, німців, других совітів – тільки за України не дають бурити!»

2016-12-15 17:30:07

Уряд підтримав законопроект щодо захисту прав працівників

Члени Кабінету міністрів України на своєму засіданні підтримали законопроект, яким вносяться зміни до Кодексу законів про працю України та законодавства про зайнятість, які спрямовані на посилення захисту працюючих.

2016-12-14 12:09:34

Про підвищення пенсій з 1 грудня 2016 року

З 1 грудня 2016 р. розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, збільшився на 10,3 % і становить 1247 грн.

2016-12-13 17:34:01

Виробничий травматизм в Україні зростає

Цього року станом на 1 листопада зареєстровано 345 загиблих працівників на виробництві, що на 11 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Насамперед це є наслідком суттєвого обмеження наглядової діяльності Держпраці у 2014 році та І півріччі 2015 року.

2016-12-09 16:12:04

Звернення Голови ФПУ Григорія Осового з нагоди Дня прав людини

Шановні  спілчани!

10 грудня в Україні й в усьому світі відзначається Міжнародний день прав людини. В цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей. Цей день є нагадуванням про те, що кожен політик, державний діяч, державний службовець, виконуючи функції, які покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.

2016-12-09 12:02:19

Вимоги поштовиків – захистити людину праці

7 грудня поточного року відбулася звітно-виборна конференція обласної організації профспілки працівників зв’язку Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта». Доповідач, голова обласної галузевої профспілки Богдан Гільтайчук, та делегати конференції проаналізували проведену роботу з соціального захисту поштовиків за звітний період.