2016-12-21 17:14:16

22 грудня - День енергетика!

Шановні спілчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня працівників енергетики та електротехнічної промисловості України!

Нині складно перебільшити значення енергетики в нашому житті, адже від неї залежить життєдіяльність усіх інших галузей економіки, комфорт, тепло і світло в оселях людей. Успішне забезпечення безперебійним постачанням споживачів тепловою та електричною енергією було б неможливим без грамотної, професійної та самовідданої праці колективу працівників енергетики та електротехнічної промисловості України. Завдяки Вам і Вашій відданості професії вдається вирішувати багато проблем сьогодення і з упевненістю дивитися в день завтрашній.

Тож дозвольте висловити щирі слова подяки за Вашу важку, але вкрай необхідну для України та Прикарпаття працю. Прийміть побажання міцного здоров'я, родинного щастя, успіхів у професійній діяльності! Нехай світло і тепло завжди зігрівають Ваш дім!

Ігор Басюк, голова

Ради профспілок області

2016-12-21 14:14:07

Коментар Голови ФПУ Григорія Осового щодо прийняття парламентом Держбюджету-2017

Як заявив Голова ФПУ Григорій Осовий, Державний бюджет на 2017 рік повинен створити підоснову для економічного зростання в Україні і підвищенню добробуту громадян.

2016-12-21 10:29:17

Ухвалено Державний бюджет на 2017 рік

На вечірньому пленарному засіданні Верховна Рада України прийняла Закон «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

2016-12-21 09:25:50

3200 - прийнято!

21 грудня о 4.52 ранку Верховна Рада ухвалила закон №5000 «про Державний бюджет України на 2017 рік». Цим документом влада виконала першу вимогу профспілок – з 1 січня мінімальна заробітна плата в країні зросте до 3200 грн.

2016-12-20 16:14:57

Щодо Порядку застосування норм Галузевої Угоди

Федерацією роботодавців ЖКГ України, яка є суб"єктом сторони роботодавців Галузевої угоди на виконання своїх повноважень з координації діяльності роботодавців щодо виконання ними обов"язків за Галузевою угодою, затверджено Порядок застосування норм Галузевої угоди, який поширюється на роботодавців, які перебувають в сфері дії Федерації. 

2016-12-20 14:46:34

Президія ФПУ: Відповідати вимогам часу, виправдовувати сподівання людей праці

У сучасних складних політичних та соціально-економічних умовах значно зростає роль профспілок як найбільш ефективного представника законних прав та інтересів працюючої людини, який неухильно відстоює принципи соціальної справедливості, відповідальності влади та роботодавців перед працівниками.

Тому сьогодні на професійні спілки та їх актив покладають свої сподівання та очікування щодо вирішення найактуальніших та гострих проблем мільйони членів профспілок, простих громадян України. Про це говорили учасники виїзного засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулося 20 грудня п.р. у профспілковому санаторію «Україна» (м. Ворзель, Київська область). Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

2016-12-19 12:07:32

На Коломийщині провели День Пенсійного фонду

День Пенсійного фонду відбувся у Коломийському медичному коледжі. Про цей захід пенсійники повідомили  містян заздалегідь.

Місце для проведення заходу місцеве об’єднане управління Пенсійного фонду України вибрало не випадково.  Адже саме в цьому навчальному закладі чимало викладачів мають право на пенсію за вислугу років.

2016-12-16 15:04:43

«Різдвяні смаколики» завітали до прикарпатських нафтовиків

Незвичні змагання рецептів пісних страв у першій половині грудня відбулися у робітничих їдальнях виробничих підрозділів ПАТ «Укрнафта». Ініціатором конкурсу із промовистою назвою «Різдвяні смаколики» виступило керівництво ПАТ «Укрнафта», а об’єднаний та профспілкові комітети забезпечили фінансову та матеріальну підтримку.

2016-12-16 14:04:46

Бути чи не бути? Бурити чи не бурити?

Нетрадиційно почала свій виступ на засіданні Ради профспілок області, на якому обговорювалось питання трансформації профспілкової Стратегії «Європейський вибір» у реаліях українського життя, голова Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників нафтової і газової промисловості Тетяна Сульженко. Замість тексту виступу вона тримала гасло надвірнянських буровиків (на фото), з яким у 2008 році вони вперше масово вийшли на центральну площу м. Івано-Франківська з метою привернення уваги громадськості до проблем нафтогазовидобування. Віршовані рядки дуже точно характеризують ситуацію, яка і сьогодні, на жаль, не втратила своєї актуальності: «Нафтовики бурили за Австрії, Польщі, перших совітів, німців, других совітів – тільки за України не дають бурити!»

2016-12-15 17:30:07

Уряд підтримав законопроект щодо захисту прав працівників

Члени Кабінету міністрів України на своєму засіданні підтримали законопроект, яким вносяться зміни до Кодексу законів про працю України та законодавства про зайнятість, які спрямовані на посилення захисту працюючих.