2017-11-15 11:02:04

КАРПАТНАФТОХІМ. ТРЕТІЙ МІСЯЦЬ ПОСПІЛЬ НА МАКСИМАЛЬНИХ НАВАНТАЖЕННЯХ

Залишилися вже в минулому хвилювання, безсонні ночі, термінові виклики, пов’язані з підготовкою і пуском обладнання виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». І хоча клопотів у калуських нафтохіміків вистачає й нині, але це вже далеко не те, що спостерігалося тут у травні і на початку червня.

– Про ті всі події ми добре пам’ятаємо, – розповідає начальник виробництва етилену і поліетилену Іван Федорів, – а тому, аби вберегтися від подібних проблем, ще з більшою відповідальністю дбаємо за стан та роботу обладнання. Зважаючи, що часто в ході ведення пускових робіт причинами виробничих неполадок була робота контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, а також компресорного та насосного обладнання, нині приділяється підвищена увага їх стану. І вжиті заходи, скажу відверто, дали позитивний результат.

2017-11-15 10:37:08

Музей нафтопромислів Галичини увійшов у топ-10 найнезвичайніших музеїв України

В один із завершальних днів жовтня Музей нафтопромислів Галичини (Надвірна) заполонило різномов’я іноземних гостей, адже сюди завітали близько чотирьох десятків учасників Міжнародного паливного конгресу-2017, який проходив 26-28 жовтня на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Серед відвідувачів – студенти та молоді науковці із 15 країн світу: Польщі, Австрії, Греції, Німеччини, Угорщини, Туреччини, Китаю, Лівану, Сирії, Єгипту, Йорданії, Анголи, Камеруну, Гани, Лівії та ін. До складу делегації увійшли також представники світових компаній-лідерів нафтогазової галузі: Шлюмберже, Укргазвидобування, УКРНГІ, «Бурова Техніка», CNGS Group, ПАТ «Укрнафта», UA-System, УкрНДІгазу, НПП «Укргазгеоавтоматика», ДТЕК. Очолював міжнародну делегацію  президент SPE International 2018 Дарсі Спейді.

2017-11-15 09:55:48

“ Сучасні гендерні аспекти, питання дискримінації у трудових відносинах»

 Таку тему обговорювали учасники семінару, що відбувся у м. Харкові згідно плану роботи Жіночого комітету профспілки працівників АПК та за підтримки Міжнародного профспілкового об”єднання  IUF. Це був один із найбільш ефективних і результативних семінарів з питань гендерної політики, в якому взяли участь профспілкові активісти Харківської, Запорізької, Донецької, Сумської,Чернігівської ,Київської та ряду інших областей України.

2017-11-15 09:42:27

ВР надала пораненим під час Революції гідності такі ж пільги, як учасникам бойових дій

Верховна Рада, прийнявши в цілому законопроек №5697, прирівняла в соціальному статусі постраждалих на Майдані до учасників бойових дій.Для цього у закон «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» парламентарі внесли новий розділ про статус постраждалих учасників Революції гідності. Йдеться про учасників Революції гідності, які отримали тяжкі, середньої тяжкості чи легкі поранення, що не призвели до інвалідності, якщо люди звернулися по медичну допомогу в період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року. Цим особам, які матимуть посвідчення «Постраждалий учасник Революції гідності», надали пільги та соціальні гарантії, передбачені для учасників бойових дій.

2017-11-14 15:19:26

Профспілки - за сприятливе середовище для економічного зростання

Загальнонаціональна презентація результатів комплексного дослідження на тему «Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва» відбулась 13 листопада у Києві. В заході взяли участь та виступили Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, Голова СПО об’єднань профспілок, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, регіональний директор Міжнародної організації праці в Європі та Центральної Азії Хайнц Коллер, академік НАН України Елла Лібанова та інші.

 У своєму виступі Григорій Осовий акцентував на принципових питаннях, що відображають позицію профспілок щодо актуальної у сучасних умовах проблеми економічного розвитку та створення  сприятливого середовища для сталого підприємництва у нашої країні.

2017-11-14 12:59:25

УХВАЛЕНО ЗАКОН, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ УСІМ ДІТЯМ НАВЧАТИСЯ ВДОМА

Верховна Рада України ухвалила новий закон "Про освіту", який передбачає реалізацію концепції Нової української школи. Одним із пунктів реформування освітньої системи є можливість домашнього навчання не лише для дітей з особливими потребами, а й для усіх охочих.

2017-11-14 12:50:48

ПІСЛЯ ЗУСТРІЧІ З ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРОМ: ДАТА АКЦІЇ ПРОТЕСТУ ЗАЛИШИЛАСЯ ВІДКРИТОЮ

Як уже повідомлялося, Президією ФПУ 5 жовтня 2017 року прийнято постанову № П-10-3 «Про солідарний спротив профспілок наступу на права людини праці в умовах реформ». Згідно з документом, вирішено провести Всеукраїнську акцію профспілок при прийнятті Держбюджету-2018 та Трудового кодексу 14 листопада у Києві з одночасним проведенням акцій у регіонах.

2017-11-13 18:05:29

УКРАЇНСЬКИМ ПРОФСПІЛКАМ - 200 років

9 листопада у Львівському Національному університеті ім. Івана Франка відбулась Міжнародна науково-практична конференція, організована Федерацією профспілок України та присвячена 200-річчю від дня створення першої профспілкової організації на українських землях.

Захід відбувся на виконання рішення Президії ФПУ.

2017-11-13 18:01:08

ЗУСТРІЧ З ПРЕМ’ЄРОМ. Шляхом діалогу та знаходження спільних рішень

Актуальні та гострі питання розвитку України, ефективного захисту законних прав та інтересів працюючої людини обговорили 7 листопада  учасники зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з представниками найбільш впливових профоб’єднань держави.

 Конструктивний діалог соціальних партнерів відкрили виступи Глави Уряду Володимира Гройсмана та Голови СПО об'єднань профспілок, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового.

2017-11-13 09:33:49

В.ГРойсман про зустріч з профспілками

В.Гройсман поінформував Уряд про " продуктивну серйозну тригодинну зустріч з українськими профспілками, Федерацією роботодавців України", зазначивши про наступне:

"Три години в цій залі ми говорили про проблеми, про шляхи вирішення проблем, аналізували ситуацію. Я радий тому, що в багатьох питаннях ми є однодумцями. І фактично все те, що ми вчора обговорювали, стосувалося конкретно питання економіки (розвитку національної економіки) і як досягнення національної економіки інвестувати в якість життя українських громадян.