2016-08-22 17:35:56

З Днем Незалежності!

 

Шановні спілчани!

Прийміть найщиріші вітання

з нагоди найвеличнішого свята кожного українця –

Дня Незалежності України!
 

         Нехай цей доленосний день, омріяний мільйонами українців, скроплений кров’ю борців за свободу та незалежність країни, навіки буде непохитним і святим дороговказом на шляху розбудови вільної, сильної, демократичної української держави, а почуття любові до рідної землі, відповідальності за долю української нації спонукає нас на добрі вчинки в ім’я її розквіту.

          Віримо, що завдяки консолідації у профспілковому русі та з Господньою підтримкою ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності Української держави.

        Бажаємо профспілковому активу та всім членам профспілок міцного здоров’я, злагоди й добробуту кожній родині, радості та успіхів на благо нашої України!

 

З повагою,

Голова Ради профспілок 

Івано-Франківської області Ігор Басюк

2016-08-22 14:22:48

«Зарплата в конверті – злидні на старість»

На таку тему провели флешмоб у центрі міста Тисмениці працівники районного управління Пенсійного фонду.

2016-08-19 14:32:45

Соціальній напрузі – соціальний діалог

18 серпня поточного року з ініціативи Ради профспілок області, під головуванням заступника директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА – начальника управління праці Ярослави Ульванської відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради, на якій обговорено ключове питання порядку денного – про обґрунтованість встановлення ціни на газ, тарифів на гарячу воду і опалення та загрози для населення у зв’язку з їх запровадженням.

2016-08-17 15:04:32

Медики з Коломиї висунули вимоги перед депутатами облради і повідомили про продовження акцій протесту

12 серпня на сесію Івано-Франківської обласної ради приїхало кілька десятків медиків Коломийської центральної районної лікарні. На акцію протесту Коломийські медпрацівники вийшли ще кілька тижнів тому. Люди перекривали дорогу в центрі міста, вимагаючи виплатити зарплату.

2016-08-17 14:45:59

На захисті прав працюючих

Федерація профспілок поінформувала Голову Верховної Ради України про підсумки Всеукраїнського маршу протесту профспілок. 

2016-08-16 14:32:15

Пенсіонери ходять до школи

У Коломийському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України відбулося перше заняття школи майбутнього пенсіонера. Поважні «учні» віком від 55-ти і старше отримали важливу інформацію, що сприятиме без зайвих турбот підготуватися до відповідального періоду у своєму житті та заздалегідь подбати про належні документи для призначення пенсії.

2016-08-15 15:23:05

Про виконання рішення Трудового арбітражу

З метою захисту конституційних прав працівників на працю, достатній рівень життя та своєчасне отримання заробітної плати СПО об’єднань профспілок у відповідності до норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» висунув вимоги, а в подальшому прийняв рішення про вступ у колективні трудові спори (конфлікти) на національному рівні з Кабінетом Міністром України та СПО сторони роботодавців.

2016-08-15 11:37:51

Конструктивний діалог з громадськими організаціями ведуть на Рожнятівщині

На черговому засіданні круглого столу в управлінні Пенсійного фонду України в Рожнятівському районі обговорили проблеми пенсійного реформування. До участі у форумі запросили представників громадських організацій та соціальних партнерів.

2016-08-11 14:37:10

Як заробити собі додаткову пенсію, знають у Коломиї

У Коломийському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України  Івано-Франківської області інформаційну кампанію про  перспективи впровадження накопичувальної системи пенсійного страхування розпочали із зустрічі з працівниками місцевої мережі аптек «Здоров’я».

2016-08-09 16:35:32

«Нове бачення» крокує Прикарпаттям

Два насичені знаннями й ідеями дні провели учасники засідання Профспілкового Клубу "New Vision" у м. Івано-Франківську. Традиційно 30 учасників, представники профспілок різних галузей і регіонів, опрацьовували актуальні теми профспілкової роботи.