2017-11-03 11:55:57

Шановні працівники соціальної сфери. Рада профспілок області щиро вітає вас із професійним святом !

Ваша праця є почесною, адже  сповнена  найвищих людських ідеалів – почуттів любові, милосердя, гуманності. Ви вирішуєте проблеми людей, які потребують  спілкування та допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє -  робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.Висловлюємо щиру вдячність за снагу і професіоналізм у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.Бажаємо Вам здоров’я, творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжувало бажання і можливість бути корисними справі, до якої ви покликані.

З повагою Голова Ради профспілок

Івано-Франківської області                                                 Ігор  Басюк

2017-11-02 10:39:47

ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ЯК ЗАСІБ ВПЛИВУ

На засіданні Президії Ради профспілок області обговорено питання «Про стан забезпечення профспілками  громадського контролю за додержанням законодавства про працю на підприємствах, установах,  організаціях області».За результатами  проведених  перевірок та розгляду звернень громадян,  кількість виявлених порушень  трудового законодавства,  вчинених роботодавцями у першому півріччі 2017 року, значно зросла у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

2017-11-01 09:53:32

ЗІ СВЯТОМ ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ

1 листопада - знаменна дата в історії України – День проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Цього року ми відзначаємо 99-у річницю цієї вікопомної події. ЗУНР відкрила шлях галичанам та наддніпрянцям до об’єднання, відтак і втілення найзаповітнішої мрії – Соборності та Незалежності України.

Проголошення ЗУНР - це й початок величезної праці щодо створення широких можливостей для повноцінного національно-державного, економічного й культурного життя українців.

Як і в той час розгулу большевизму, так і сьогодні наша боротьба за вільну і незалежну державу відбувається в умовах російської військової агресії. Українські воїни на східних рубежах України, так само як козацтво, Січові Стрільці, Герої Крут, повстанці ОУН-УПА, Герої Небесної Сотні та тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі, відстоювали і відстоюють мирне  сьогодення та щасливе майбутнє України.

Будьмо вірними цим святим ідеалам. Нехай на багатостраждальній українській землі, в наших родинах  запанують злагода, добробут та мир.

Слава Україні!                                          Героям Слава!

Голова Ради профспілок

 Івано-Франківської області                                              Ігор Басюк  

 

 

2017-10-31 09:18:15

ПРОТИ ПРАЦІ, ЩО В ТІНІ

В Україні, як і в усьому світі, незадекларована праця гостро засуджується, оскільки є однією зі складових тіньової економіки. В нашій країні її найпоширенішими формами є:

2017-10-31 09:09:32

ЧОМУ ТАРИФИ НЕСКІНЧЕННО ПІДВИЩУЮТЬСЯ

27 жовтня у ФПУ відбулась фахова дискусія з обговорення державної політики цін і тарифів на енергоносії та житлово-комунальні послуги, а також визначення можливих шляхів зниження цін і тарифів для споживачів.

2017-10-30 15:18:51

У Войнилові радилися керівники закладів профтехосвіти

Департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти в області на базі Войнилівського професійного ліцею була проведена нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів Івано-Франківщини «Організація ефективної співпраці заради розвитку системи управління професійно-технічною освітою».

2017-10-30 15:13:38

ЗАМІСТЬ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ ПІД СТІНАМИ ОДА, - ЗУСТРІЧ ЗА КРУГЛИМ СТОЛОМ

Минулого тижня з ініціативи Ради профспілок області відбулася зустріч з головою Івано-Франківської облдержадміністрації Олегом Гончаруком та керівниками усіх структур ОДА.Голова РПО Ігор Басюк зазначив, які саме проблемні питання спонукали профспілчан обговорити їх подальше вирішення за круглим столом. Зрештою, також донести свою позицію до громадськості, відповісти на питання: чому раз по раз профспілки піднімають людей на протестні акції.

2017-10-23 16:12:45

У Києві відбувся VI з'їзд Професійної спілки працівників газових господарств України

VI з'їзд Професійної спілки працівників газових господарств України відбувся 19 жовтня. У його роботі взяв участь та виступив Голова ФПУ Григорій Осовий. Делегати обрали робочі органи З'їзду, заслухали звіт Ради Профспілки працівників газових господарств України з основних напрямків роботи за останні п’ять років, розглянули питання про критичну ситуацію діяльності товариств з газопостачання та газифікації у зв'язку з призупиненням дій рішень НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу.

2017-10-23 16:09:37

Для найбіднішого населення спостерігаються позитивні зміни.

Міністерство соціальної політики України на виконання Генеральної угоди поінформувало СПО об’єднань профспілок щодо показників бідності в Україні за підсумками 2016 року.

2017-10-20 11:25:55

ВАЛЕР’ЯН БОДНАРУК: «Основною нашою метою є дві речі: соціально-економічний захист працівників і охорона праці»

Серед лідерів профспілкових організацій області добре відоме ім’я Валер’яна Тадейовича Боднарука, який вже понад сім років очолює профспілку НДПІ. Він також є заступником Голови обласної Ради профспілки галузі Тетяни Сульженко. Нафтогазпром зараз переживає різні трансформації. Тож, ми запросили до розмови Валер’яна Боднарука, з тим, щоб довідатися, що зараз є головним в роботі очолюваної ним профспілки, і які, власне, зміни торкаються життя і праці профспілчан Науково-дослідного проектного інституту.