2017-08-22 14:36:52

Перше й найголовніше завдання - захист людей від бідності

Триває обговорення законопроекту про пенсійну реформу у рамках його підготовки до розгляду Парламентом у другому читанні. Після ухвалення депутатами законопроекту № 6614 у першому читанні Міністр соціальної політики України А.Рева запевнив, що всі конструктивні пропозиції та додаткові зауваження до пенсійної реформи будуть враховані до другого читання.

Окремі профспілкові пропозиції до цього документу коментує Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

2017-08-21 14:18:38

ПРО ДЕЯКІ ПИТАННЯ УТВОРЕННЯ СПІЛЬНОГО представницького органу об’єднань профспілок на національному рівні

За ініціативою ФПУ проведено низку консультативних нарад керівників репрезентативних профоб’єднань щодо створення Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

2017-08-21 12:31:28

Шановні профспілчани!

На календарі – історичне прекрасне і натхненне свято нашої держави – День Незалежності України.

Наш народ святкує  26 - річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй неповторній і чарівній землі.  Віками наші предки прагнули жити  вільно, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків.

Випробування на наші зрілість і єдність продовжуються. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій  державі,  яка  вистраждана поколіннями борців, патріотів, за яку віддано стільки життів.

Нехай потужне джерело наших зусиль, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, нехай примножують її славу, наповнюють ниву її добробуту процвітанням та благополуччям.

Голова Ради профспілок  області                         І.Басюк

2017-08-18 16:05:30

ПРОСПІЛКИ ВИМАГАЮТЬ СПРАВЕДЛИВОЇ І ЕФЕКТИВНОЇ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ

17 серпня відбулася  розширена Президія  обласної організації професійної спілки працівників охорони здоров’я, в якій взяли участь: заступник голови  Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк, керівник департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віталій Федорів,  депутат обласної ради, голова постійної комісії  з питань охорони здоров'я  Манолій Піцуряк,  голова обласної організації роботодавців галузі охорони здоров'я Любомир Малофій, голова Ради профспілок області Ігор Басюк.

2017-08-18 15:31:16

«НАМ НЕ ПОТРІБНА КРИТИКА, КОНФРОНТАЦІЯ, НАМ ПОТРІБЕН АНАЛІЗ І ПІДШТОВХУВАННЯ ВЛАДИ ДО ПРАВИЛЬНИХ РІШЕНЬ», - І.Басюк

Незалежній Україні - 26. Для людини  – багато, для держави – мізер. І все ж, це достатній період, щоб робити оцінку і підсумки. Україна  визнана світовим співтовариством суверенна, незалежна держава. Інше питання, що є внутрішні проблеми і вони складні для кожного українця, громадянина України. Ідеться про рівень і якість життя, про гідність людини. Але завдання наше спільне – об’єднувати державу і вирішувати протиріччя, які її роздирають.Про головні виклики сьогодення і місію профспілок  - у розмові з головою Ради профспілок Івано-Франківської області Ігорем БАСЮКОМ.

2017-08-18 09:31:23

Профспілки вийдуть на протест, вимагаючи прискорення медичної реформи

На початку вересня профспілки вийдуть на масовий протест, вимагаючи поліпшення соціально-економічної ситуації у галузі охорони здоров’я. Таке рішення було ухвалено 8 серпня на засіданні Президії галузевої профспілкиФедерація профспілок України тримає медичну реформу у полі зору, захищаючи як права та інтереси як працівників медичної профспілки, так і пересічних громадян – користувачів медичних послуг. Така робота проводиться на всіх рівнях: на рівні законодавчої та виконавчої влади. Представники профспілок плідно працюють з парламентськими фракціями, комітетами та окремими депутатами Верховної Ради, з роботодавцями, урядом та міжнародними структурами.

2017-08-14 10:21:20

Григорій Осовий: «Можуть постраждати не тільки працівники, а й імідж держави, яка стала на європейський шлях розвитку»

У Верховній Раді 12 липня у першому читанні прийнято законопроект № 6489, який на думку авторів повинен запобігти надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення. Начебто і благородна справа, а що насправді стоїть за положеннями цього документу.

2017-08-14 10:10:06

МІЖ ПРОФСПІЛКОЮ ТА МІНРЕГІОНОМ ПІДПИСАНА ГАЛУЗЕВА УГОДА. Заробітна плата і умови праці 650 тисяч будівельників в Україні поліпшаться

Напередодні професійного свята – Дня будівельника, який 2017 року в Україні святкуватиметься 13 серпня, була підписана Галузева Угода між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

2017-08-14 10:06:40

З А Я В А Президії Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок з приводу нестримного зростання цін на продукти харчування

Президія Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок прийняла Заяву з приводу нестримного зростання цін на продукти харчування, яка надіслана Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б., голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Резніченку В.М., голові Дніпропетровської обласної ради Пригунову Г.О. та голові Федерації профспілок України Осовому Г.В. для відповідного реагування.

2017-08-14 09:58:47

СЕРГІЙ КАПЛІН: НАФТОДОБУВНИКИ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ ВИМАГАЮТЬ ЗУПИНИТИ ЗНИЩЕННЯ ГАЛУЗІ

Представник Федерації профспілок у Верховній Раді замість депутатських канікул вирушив у робочий тур Україною. Вже об'їхав 15 областей. У Івано-Франківську на допомогу покликали представники трудових колективів нафтогазовидобувної та переробної галузей. Саме з Надвірної свого часу  у 1850 році тут почався видобуток. 120 років тому тут був відкритий нафтопереробний завод, який зараз фактично зупинився.