2017-07-11 10:06:43

ПРАКТИКА НЕ ЗА МУС

Змінилися державні стандарти в організації виробничої практики студентів. Цього літа ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» традиційно проводить її згідно вимог Міністерства освіти України, однак, в силу реформування вищої школи нашої держави, співпраця Університету з базовими дитячими оздоровчими закладами на літній період набула дещо інших форм.

І перше, що показали міністерські зміни, для оздоровниць гострим стало питання мати свої кадри для роботи з дітьми.

–  У чому позитив і проблемність впровадження в роботу нової вимоги законодавця? – запитуємо в керівника літньої виробничої педагогічної практики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Оксани Джус.

2017-07-04 12:48:38

ПРО ХОР "ЧОРНОБРИВЦІ" З ІВАНОФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО ЗНІМАЮТЬ КІНО

Держкіно профінансує музичний фільм режисерки з ФранківськаЦього року експертна комісія Держкіно отримала до розгляду рекордну кількість робіт – 289. 78 стрічок із 162 отримали прохідний бал (37) і стали переможцями Десятого пітчингу. На їхнє виробництво держава виділить понад 600 млн грн, пише Репортер з посиланням на Детектор медіа.

Серед неігрових фільмів фінансування отримав проект "Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго" продюсерів Іллі Гладштейна та Юлії Синькевич і режисерки Надії Парфан. Комісія оцінила стрічку в 39,17 балів. Бюджет стрічки – 1069 тис. грн. Його повністю покриє Держкіно.

2017-07-04 12:32:14

ВЕЛИЧНИЙ ЮВІЛЕЙ КАЛУСЬКОЇ ТЕЦ

Калуська ТЕЦ відзначила свій 50-літній величний ювілей. Це були не прості роки: і злетів, і невдач. Адже неодноразово підприємство переходило з рук в руки кількох власників. А відомо, що вчені роблять експерименти на мишах, а от політики та бізнесмени, на жаль, не гребують експериментувати на людях. Проте, колектив КТЕЦ не дивлячись ні на що, вистояв. Сьогодні Калуська ТЕЦ перебуває в складі Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Нині це успішне підприємство, яке працює злагоджено, як добрий годинник. Права на помилку тут апріорі не може бути.

2017-07-03 16:48:13

Їм треба повернутись до життя

Кабінет міністрів України своєю постановою затвердив Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників Антитерористичної операції.

2017-06-30 09:29:51

Соціальний діалог: саме про те, що турбує людей

Актуальні та гострі теми, що зараз найбільш турбують людину праці, всіх громадян України, обговорили 29 червня учасники консультативної наради членів СПО об’єднань профспілок, яка відбулась під головуванням  Голови  СПО об’єднань профспілок, Голови ФПУ Григорія Осового. На засіданні виступив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

2017-06-29 13:56:53

ФПУ та АПСВТ: підвищувати якість та ефективність співпраці

Актуальні та важливі питання розширення та поглиблення співпраці Федерації профспілок України з Академією праці, соціальних відносин і туризму обговорено 26 червня під час робочої наради, на якій головував Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

2017-06-27 17:18:17

Рекомендації сторін соціального діалогу – враховано

22 червня п.р. проведено спільне засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради та ради обласного об’єднання організацій роботодавців. Засідання відбулося на базі ПАТ “Івано-Франківськцемент”, де присутні ознайомились із цим високотехнологічним підприємством, укомплектованим найсучаснішим обладнанням провідних світових фірм – виробників цементних заводів з Данії, Німеччини, Австрії та ін. 

2017-06-26 15:40:15

Звільняємось від трудового «рабства»

Проект Трудового кодексу України (реєстр. №1658) вийшов на фінішну пряму – він готовий до другого читання у Парламенті. Понад два роки копіткої і професійної роботи народних депутатів, експертів, науковців, представників профспілок, Уряду, роботодавців на фоні гучних і не завжди коректних публічних дискусій, інколи – безпідставних звинувачень. Перед тим було ще 15 років роботи над попередніми редакціями кодексу. Весь досвід минулих років було враховано.

2017-06-23 09:54:00

Засідання Президії ФПУ: профспілки мають бути в авангарді боротьби за права людини праці

Сучасна соціально-економічна ситуація  в Україні, актуальні та гостри проблеми в сфері економіки, соціальних відносин, гідних та безпечних умов праці, відповідної її оплати вимагають від профспілок активно та ефективно захищати законні права та інтереси працівників. При цьому не можна зупинятися на старих, іноді вже не ефективних формах та методах профспілкової діяльності. Треба рішуче перебудовувати цю діяльність, відмовлятися від застарілих та не ефективних заходів на користь пошуку нових, сучасних. Про це говорили на засіданні Президії Федерації профспілок України, що відбулось 22 червня у Києві.

2017-06-22 17:12:57

Завдання профспілок – підвищити ефективність соціального захисту людини праці

Під таким гаслом 21 червня поточного року пройшла VIII звітно-виборна конференція Ради профспілок Івано-Франківської області. В її роботі взяли участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, керівники департаментів та управлінь ОДА, обласного об’єднання організацій роботодавців, інших виконавчих структур і фондів. Про підсумки роботи обласного профоб’єднання за останні 5 років доповідь виголосив голова РПО Ігор Басюк.