2017-09-11 14:04:20

БРИФІНГ ДЛЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЧЬКИХ ЗМІ: ЧОМУ ПРОФСПІЛКИ ЙДУТЬ ВА-БАНК?

Ранок 10 вересня ц.р.  в Раді профспілок Івано-Франківської області розпочався з брифінгу для засобів масової інформації. З роз’ясненням  проблем, які  склалися в системі охорони здоров’я України й області та причин попереджувальної профспілкової акції протесту, яка відбудеться в Києві і на місцях 19 вересня, перед журналістами виступили  Наталія Бирчак, голова Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я та Ігор Басюк, голова РПО.

2017-09-11 13:02:46

Тристороння соціально-економічна рада: «ЗМІНИ ДОБРІ, ЯКЩО ВОНИ – НА БЛАГО ВСІХ»

8 вересня  відбулося розширене засідання виконавчого комітету Івано-Франківської обласної Тристоронньої соціально-економічної ради. На порядку денному було три питання. Так, узгоджено позицію сторін щодо проекту Закону України «Про колективні угоди та договори». Направлено пропозицію сторін Національній Тристоронній соціально-економічній раді щодо врахування у законопроекті обов’язковості укладення колективних договорів та угод.

2017-09-08 13:49:28

Вітання нафтогазпромівцям з нагоди професійного свята

Шановні колеги,  дорогі спілчани!   Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості УкраїниСвяткування Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості вже стало доброю вересневою традицією. Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій та важливій справі - розвитку паливно-енергетичного комплексу України. Не одне покоління майстрів нафтогазової справи створювало і примножувало здобутки нашої галузі.

2017-09-07 12:59:24

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Пенсійна реформа має бути справедливою та соціально спрямованою

Вирішення існуючих проблем в пенсійному забезпечення – є вкрай важливим для нашого суспільства. І про це постійно наголошує профспілкова сторона у своїх зверненнях, вимогах до вищих державних органів. Про це заявив в.о. Голови Федерації профспілок України, заступник Голови ФПУ  Володимир Саєнко під час свого виступу на засіданні круглого столу  «Урядова пенсійна реформа – перший крок на шляху побудови сучасного пенсійного забезпечення в Україні», у роботі якого взяв участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Голова профільного парламентського Комітету Людмила Денісова, міністр соціальної політики України Андрій Рева, народні депутати, представники громадських організацій, наукових кіл, експерти.

2017-09-07 12:52:36

Андрій Рева: Осучаснення пенсій є невід’ємною складовою пенсійної реформи

Про це Міністр соціальної політики України заявив в інтерв’ю журналістам. За його словами, першим кроком після ухвалення законопроекту про пенсійну реформу у другому читанні стане проведення осучаснення пенсій для усіх без виключення пенсіонерів.

2017-09-05 12:32:26

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК ЗАПЛАНОВАНА НА 19 ВЕРЕСНЯ

Понеділкова  нарада при голові Ради профспілок Івано-Франківської області Ігоря Басюка була присвячена обговоренню питання підготовки до всеукраїнської акції протесту працівників охорони здоров’я, яка запланована на 19 вересня.

2017-09-04 13:39:21

СПОРТИВНІ ЗВИТЯГИ ЛІСІВНИКІВ.

По завершенні останнього місяця літа обласна організація профспілки працівників лісового і мисливського господарств під керівництвом обласного галузевого управління та за сприяння Крайового спортивного товариства «Україна» на базі Коледжу фізичного виховання Київського Національного Університету фізичного виховання і спорту України провели Спартакіаду лісників і мисливців Прикарпаття.  Вона була присвячена  Дню працівників лісу.

2017-09-01 10:06:23

"Укргазвидобування" втратить 3 мільярди кубометрів газу через Держгеонадра

Через бездіяльність Державної служби геології та надр щодо продовження ПАТ "Укргазвидобуванню" спеціальних дозволів напередодні опалювального сезону компанія може втратити близько 3 мільярдів кубометрів річного видобутку газу, а держава – більше 28 мільярдів гривень бюджетних коштів.

2017-09-01 09:43:31

НА ЗАРПЛАТИ ПРИКАРПАТСЬКИХ МЕДИКІВ НЕ ВИСТАЧАЄ 200 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

В Івано-Франківській області заборгованість щодо виплати заробітної плати медикам становить до кінця року біля 200 мільйонів гривень. Таку суму назвали прикарпатські фінансисти під час засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, інформує Бліц-Інфо.

Найскладніша ситуація склалась у Богородчанському, Косівському, Снятинському, Коломийському, Городенківському, Рогатинському, Верховинському районах.

2017-08-31 15:31:06

Шановні спілчани, працівники освіти, учні та студенти!

Сердечно вітаю вас із  Днем знань – святом, яким розпочинається новий навчальний рік, і заново відкривається вікно можливостей до безмежного світу пізнання та отримання нового досвіду. 1 вересня – всенародне свято, коли оживають, наповнюючись радісними дитячими голосами, школи, відкриваються двері навчальних закладів для студентів. Це нові творчі пошуки педагогів, і хвилюючі очікування зустрічей з новими знаннями у молодого покоління  В цей день кожен із нас із теплом у серці згадує свої шкільні та студентські роки, друзів та вчителів, замислюється про майбутнє.

Щиро бажаю усім натхнення, завзяття, терпіння й невтомності на шляху до мудрості й підкорення нових освітніх горизонтів. Нехай реалізуються професійні плани і задуми вчителів, і буде легкою і радісною для всіх дорога до знань та нових творчих звершень.

 

Голова Федерації профспілок  України                 Григорій Осовий