2016-07-28 09:03:15

Уряд затвердив План невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати

Уряд затвердив План невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів № 517-р прийнято 22 липня 2016 року.

2016-07-27 14:33:30

Без ґрунтовних знань профактивісту не обійтись (до проблеми навчання держслужбовців)

В обласній організації профспілки працівників державних установ вироблена ефективна система навчання профспілкових кадрів, яка постійно вдосконалюються, проводиться у формі семінарів, тренінгів, «круглих столів», практичних занять, зокрема з виїздом у первинні профорганізації.

2016-07-27 10:23:59

Яремі Жугаєвичу - 65!

Рада профспілок Івано-Франківської області щиро вітає нашого краянина, уродженця с. Серафинці Городенківського району, голову Профспілки авіабудівників України ЖУГАЄВИЧА Ярему Васильовича з 65-річним ювілеєм.

Прийміть слова вдячності за самовіддану та сумлінну працю, мудрість та доброту. У своїй нелегкій профспілковій діяльності Ви виявляєте професійний підхід, увагу та турботу про людей. Щастя Вам, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, подальших успіхів у професійній діяльності, нових здобутків, творчої наснаги та невичерпної енергії. Нехай у Вашій оселі завжди панує мир, злагода і добробут!

 

 

Рада профспілок області

2016-07-27 09:59:14

Проти «тіньової» зайнятості та заробітної плати об’єднали зусилля угодою

Тристоронню угоду про співпрацю задля посилення взаємодії проти «тіньової» зайнятості та заробітної плати підписали керівники: від управління Держпраці в Івано-Франківській області – Ігор Росипайло, від головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області – Ірина Столярик, від головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області – Надія Павлюк.

2016-07-25 12:36:36

Залізничникам обіцяють підвищити оклад на 25 %

Керівник "Укрзалізниці" Войцех Балчун і лідер профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає підвищення окладів працівників залізниці.

2016-07-25 09:57:48

На захисті українських заробітчан

Нині в Польщі працюють сотні тисяч українців, багато з яких – нелегально, із-за чого роботодавці часто їх експлуатують. Саме з метою обстоювання прав таких заробітчан створено Профспілку українських працівників у Польщі. Вона входить до Загальнопольського альянсу профспілок – другого за величиною об’єднання в країні після профспілки «Солідарність». Штаб-квартира профспілки знаходитиметься у Варшаві, в приміщенні альянсу. Долучитися до неї можуть не лише працівники тамтешніх підприємств, але й ті, хто лише приїхав у пошуках праці.

2016-07-21 16:06:48

Бюджет-2017: профспілкові пропозиції

В рамках соціального діалогу та відповідно до Порядку участі представників сторін соціального діалогу у формуванні бюджетної політики (затвердженого Президією Національної тристоронньої соціально-економічної ради), СПО об’єднань профспілок направлено Міністерству фінансів України пропозиції до проекту Державного бюджету України на 2017 рік.

2016-07-21 15:55:56

«Тарифному геноциду» – конструктивний діалог

21 липня в приміщенні Ради профспілок області відбулася зустріч керівників обласних організацій профспілок, учасників Всеукраїнської акції протесту 6 липня в м. Києві, зі спостерігачами ОБСЄ Дору Крістаче та Джеймсом Хантом, які вивчають думку громадськості щодо підвищення цін і комунальних тарифів в Україні. Іноземні гості відзначили, що їм цікаво поспілкуватися насамперед із людьми, які безпосередньо взяли участь у протестних акціях.

2016-07-21 09:17:48

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Обговорено актуальні завдання та подальші дії на захист інтересів людини праці

Якими мають бути дії профспілок в умовах шокового підвищення цін і тарифів на послуги ЖКГ? Що необхідно ще зробити, щоб Генеральна угода на 2016 - 2017 роки відповідала інтересам працівників? Ці питання обговорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, яке відбулося 19 липня в режимі відеоконференції в приміщенні ПАТ «Укртелеком». Вів засідання Голова ФПУ Григорій Осовий. У заході взяли участь заступники Голови ФПУ Володимир Саєнко та Олександр Шубін.

2016-07-19 11:33:59

ІНФОРМАЦІЯ про огляд преси за підсумками Всеукраїнського маршу протесту

6 липня ц.р. ознаменувалось інформаційним імпульсом, який привернув увагу широкої громадськості під кутом організованої боротьби профспілок проти підвищення ціни на газ і комунальних тарифів за підвищення оплати праці під лозунгом: «Європейським цінам – європейські зарплати!»

Саме цей інформаційний посил був використаний практично всіма засобами масової інформації. Загалом інформацію про акцію опублікували 268 основних національних і закордонних ЗМІ.