2017-09-26 11:46:05

«ОКРЕМІ ІН’ЄКЦІЇ» НЕ ДОПОМОЖУТЬ, потрібна якісна медична реформа.

Хоч високопосадовці і називають медичну реформу однією з найважливіших для держави, парламент поки не поспішає розглядати її в другому читанні. Щоб привернути увагу до цієї галузі під стіни Верховної Ради та Кабінету міністрів 19 вересня  вийшли медики. Вони вимагали, у першу чергу, соціальних гарантій і підняття зарплат. Також висувають низку вимог щодо проведення реформи у медицині.

2017-09-26 11:33:36

27 вересня - Всесвітній День туризму

Шановні  працівники туристичної галузі! Прийміть найщиріші вітання з  професійним святом. Наш край має унікальні  історико-культурні пам’ятки, неповторні краєвиди та архітектурні комплекси. Ми багаті  талантами, звичаями і традиціями, які відкривають Україну світові у всіх її принадах і красі. Прикарпаття – це й привітні та щирі люди, тож маємо показати світові цю свою оригінальність та самобутність.

Щиро дякуємо вам за працю на ниві популяризації  нашого краю, як цікавої для туризму і мандрівок землі. За ті напрацювання і здобутки, які розбудовують галузь і стають принадою для наших громадян і для гостей з усього світу. 

Бажаємо Вам і всім працівникам туристичної сфери здоров’я та благополуччя, добра і злагоди в сім’ях, нових успіхів у такій цікавій та надзвичайно важливій роботі.

З повагою,

Голова Ради профспілок Івано-Франківської області                І. Басюк                          

2017-09-25 09:43:46

НАДВІРНА СЛЮСАРІ ТА ЗВАРНИКИ ПОЗМАГАЛИСЯ У ПРОФЕСІЙНІЙ МАЙСТЕРНОСТІ

Керівництво НГВУ «Надвірнанафтогаз» започаткувало добру традицію – проведення змагання за звання кращого за професією, яка отримала своє продовження цими днями. НГВУ «Надвірнанафтогаз» є флагманом серед підрозділів ПАТ «Укрнафта» у проведенні таких заходів. Вже вдруге, навчально-курсовий комбінат підприємства став майданчиком конкурсу профмайстерності.

2017-09-15 12:19:11

У КМУ відбулись консультації з профспілками щодо проекту Держбюджету на 2018 рік

14 вересня у рамках виконання Генугоди проведено консультації урядовців з представниками всеукраїнських профспілок, членами СПО об’єднань профспілок щодо проекту Державного бюджету України на 2018 рік.

2017-09-14 09:36:26

Конфлікт. Бурштинська ТЕС: ГОРДІЇВ ВУЗОЛ МАЄ РОЗВ’ЯЗАТИ ЗАКОН

Серед  запланованих питань, які розглянули учасники розширеного засідання виконкому Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради (а це – «Узгодження позицій сторін соціального діалогу області щодо погодження проекту Закону України «Про колективні угоди та договори», обговорення рекомендацій Національної тристоронньої соціально-економічної ради та спільної позиції профспілкової сторони і сторони роботодавців з питання - «Про реформу системи охорони здоров’я та забезпечення населення лікарськими засобами і медичними послугами»), чи не найважче дався розгляд третього питання порядку денного – «Про ситуацію на Бурштинській ТЕС»Модератором зустрічі виступила Ярослава Ульванська, заступник директора департаменту- начальник управління праці ОДА.

2017-09-13 11:01:04

Сергій КАПЛІН: БЕЗ ВІДРОДЖЕННЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ЖОДНА РЕФОРМА НЕ БУДЕ УСПІШНОЮ

Поки заводи стоять – економіка не запрацює. Представник профспілок у Парламенті Сергій Каплін переконаний, щоб без реіндустріалізації, реформи, на які Уряд має грандіозні плани не запрацюють повноцінно. В 1991 частка промисловості у ВВП була близько 50%, в 2008 – вже 26%, а в 2016 – 14%. Україна стрімко втрачає ресурс і потенціал, який міг би бути енергією структурних перебудов в усіх сферах.

2017-09-12 09:55:40

КОЛЕКТИВ УПРАВЛІННЯ «НАДВІРНАНАФТОГАЗ» ВІДЗНАЧИВ 60-РІЧЧЯ З ЧАСУ ЗАСНУВАННЯ

Своє привітання надіслала колективу Рада профспілок області.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди величного 60-річчя з часу заснування підприємства, котре справедливо називають серцем краю.

2017-09-12 09:32:15

Франківське «Теплокомуненерго» має мільйонні борги та арештовані рахунки

Директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василь Рущак сьогодні, 12 вересня, під час оперативної наради розповів про стан підготовки комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період, повідомляє Фіртка. ua

2017-09-12 09:18:45

АКТУАЛЬНА ТЕМА. Осінній наступ чи соціальний діалог?

Як треба діяти профспілкам в сучасних складних соціально-економічних умовах, щоб більш рішуче та надійно забезпечити захист законних прав та інтересів працівників? Які форми та засоби впливу на ситуацію вони мають використовувати? Ці та інші актуальні питання були у центрі уваги учасників наради керівників всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань Києва та Київської області, що відбулось 8 вересня.

2017-09-11 14:04:20

БРИФІНГ ДЛЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЧЬКИХ ЗМІ: ЧОМУ ПРОФСПІЛКИ ЙДУТЬ ВА-БАНК?

Ранок 10 вересня ц.р.  в Раді профспілок Івано-Франківської області розпочався з брифінгу для засобів масової інформації. З роз’ясненням  проблем, які  склалися в системі охорони здоров’я України й області та причин попереджувальної профспілкової акції протесту, яка відбудеться в Києві і на місцях 19 вересня, перед журналістами виступили  Наталія Бирчак, голова Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я та Ігор Басюк, голова РПО.