2016-10-19 09:22:25

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. Головний пріоритет - ефективний захист людини праці

Важливі питання розвитку соціального діалогу, забезпечення ефективного захисту законних прав та інтересів людини праці обговорено 18 жовтня під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з керівниками всеукраїнських профспілок та їх об’єднань.

2016-10-18 15:46:47

Взаємодія соціальних партнерів для забезпечення сталого соціально-економічного розвитку України

У рамках проведення соціального діалогу та виконання домовленостей за новою Генеральною Угодою 18 жовтня ц.р. відбулась робоча зустріч представників СПО сторони роботодавців та СПО об'єднань профспілок на національному рівні.

2016-10-18 15:31:01

У ветеранів молодече завзяття

Вже стало доброю традицією проводити обласні зльоти ветеранів туризму. Цьогоріч такий захід проводився втретє, 14-16 жовтня. Його організаторами стали обласна федерація спортивного туризму та Рада профспілок області.

2016-10-18 12:25:43

«Ні – бідності! Так – гідному життю!»

Під таким головним гаслом 17 жовтня у місті Івано-Франківську проводився масовий мітинг протесту, організований Радою профспілок області. Близько двох тисяч спілчан, членів трудових колективів зібралися на площі біля адміністративного будинку, щоб висловити протест Уряду України, який довів народ до зубожіння.

2016-10-13 12:14:48

16 жовтня – День працівників харчової промисловості!

Шановні спілчани, працівники харчової та переробної промисловості!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності залежить добробут і якість життя кожного українця. Продукція вітчизняної харчової галузі нині стала конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Переконаний, що ви й надалі докладатимете всіх зусиль задля нарощування виробництва, оновлення асортименту та поліпшення якості продуктів відповідно до світових стандартів. Вірю, що уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент та забезпечить високу конкурентоспроможність вітчизняного продукту.

У переддень вашого професійного свята, дорогі трудівники харчової промисловості, прийміть найщиріші слова вдячності і пошани. Нехай кожен день приносить вам нові трудові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку. Зичу вам міцного здоров'я, творчої наснаги і щедрого столу!

З повагою, Голова

Ради профспілок області

Ігор Басюк

2016-10-13 12:09:45

Х Міжнародний авіакосмічний салон "Авіасвіт-ХХІ" відвідав Голова ФПУ Григорій Осовий

12 жовтня Голова ФПУ Григорій Осовий та голова Профспілки авіабудівників України Ярема Жугаєвич взяли участь у роботі Х Міжнародного авіакосмічного салону "Авіасвіт-ХХІ", що відбувається в Києві. 

2016-10-13 11:09:33

З Днем захисника України!

Дорогі краяни!

Щиросердечно вітаю Вас із Днем захисника України – святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Особливо це стосується воїнів, які перебувають у зоні воєнних дій на Донбасі, зі зброєю в руках захищають незалежність нашої Вітчизни від зазіхань сепаратистів та російських найманців.

У це світле свято бажаю Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

З повагою, Голова

Ради профспілок області

Ігор Басюк

2016-10-12 13:59:27

За ініціативи профспілок буде перевірено обґрунтованість тарифів на тепло

На засіданні Уряду голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий поінформував Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, що робота за його дорученням, даним після Всеукраїнської акції протесту профспілок у липні ц.р., виконується незадовільно. Це створює підґрунтя для продовження профспілками акцій протесту і Президія ФПУ на своєму засіданні 30 вересня ц.р. вже ухвалила таке рішення.

2016-10-12 10:53:19

17 жовтня в Івано-Франківську відбудеться масова акція протесту

17 жовтня в Міжнародний день боротьби з бідністю Рада профспілок області проводить в Івано-Франківську масову акцію протесту. Її учасники мають намір висловити категоричний протест проти рішень Уряду України щодо підвищення ціни на газ для населення, тарифів на гарячу воду та опалення, електроенергію. Обурення громадян викликає відверте ігнорування владою їх законних прав при вирішенні вкрай важливих питань соціальної політики.

2016-10-11 13:56:29

Про загальнообов’язкове державне медичне соціальне страхування

У липні ц.р. народними депутатами України подано до Верховної Ради три законопроекти про впровадження загальнообов’язкового медичного соціального страхування: реєстр. № 4981 (н.д. Денісова Л.Л. на інші), реєстр. № 4981-1 (н.д. Мусій О.С.), реєстр. № 4981-2 (н.д. Богомолець О.В.).

Спільним представницьким органом об'єднань профспілок розглянуто зазначені законопроекти і відповідні висновки було надіслано до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.