2014-08-22 13:33:21

Профспілки наразі «воюватимуть» з системою публічністю проблем, тиском і діалогом

Таке рішення прийняли учасники засідання президії Ради профспілок Івано-Франківщини 

22 серпня відбулося засідання президії Ради профспілок області під головуванням Ігоря Басюка. Розглянуто низку найактуальніший тем дня. Серед головних акцентів, на які звернув увагу головуючий ­ - наступні.

2014-08-22 12:04:47

На підтримку воїнів АТО

Як повідомив голова профспілкової організації УМГ «Прикарпаттрансгаз» Ярослав  Концур, управління надало благодійну допомогу в сумі 7 500грн. Благодійному фонду оборони Прикарпаття.

2014-08-22 11:36:29

Нафтовики з турботою про українське військо

У пріоритети своєї діяльності  трудовий колектив НГВУ «Надвірнанафтогаз» додав ще один – допомагати Збройним силам України. То не гучно сказано, за цим – конкретні справи. Для нашого війська у цьому році від працівників підприємства надійшла допомога майже на 1 млн. грн.

2014-08-22 09:45:10

ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 23-річниці Незалежності України. Нинішнього року це свято особливе для кожного з нас, адже за волю і свободу нашої держави вмирають найкращі наші сини і доньки.

Ми всі но-новому осмислюємо  щастя жити в мирній, щасливій,соборній державі, яку наші вороги хочуть розірвати на шматки, знищити ззовні і зі середини.  Хай вистачить всім нам мужності і мудрості вистояти у цій непростій боротьбі й  здолати зло, об’єднавши всі свої зусилля. Хай збереже Господь усіх, хто нині на полі бою; пам’ятаймо , якою ціною здобувається нині кожний новий день України.

Вірмо у свої сили, допомагаймо всіляко нашим воїнам у їх святій боротьбі, а родинам, які втратили своїх дітей, віддаваймо найбільшу увагу і шану. Миру всім, добра, благополуччя.

Слава Україні!

Голова Ради профспілок області                           Ігор Басюк

2014-08-22 09:17:52

23 серпня - ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Одним з найголовніших символів держави, поряд з гербом та гімном, є її прапор.Державний прапор України має свою історію. Згадаймо найважливіші моменти:

2014-08-21 11:48:23

Якщо родинні зв’язки та політичні погляди при прийомі на роботу важливіші за знання…Чи може зарадити профспілка?

Як часто від молодих працівників ми чуємо небезпідставні нарікання про обмеженість творчого розвитку та відсутність перспектив кар’єрного росту. На жаль, відсутність робочих місць та низький рівень доходів подекуди перешкоджає талановитій молоді спрямовувати свої зусилля згідно отриманої професії.

2014-08-21 11:16:57

Працівники культури підтримали свого Героя і визначалися у головному

Семінар «Робота з дітьми та молоддю» відбувся у селі Верхній Вербіж Коломийського району.Йшлося про заходи, організовані для дітей та молоді працівниками закладів культури, профспілковими активістами  сіл П’ядики, Виноград, Воскресинці, Слобода, Ковалівка, Іванівці, Молодятин, Раківчик та селища Гвіздець. Мовилося також про готовність закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період, організацію відзначення у районі Дня незалежності України, 200-ліття з дня народження Т. Г. Шевченка.

2014-08-21 10:49:55

Віддайте чесно зароблене

Федерація профспілок України надіслала на адресу керівників профспілкових організацій ФПУ рекомендації щодо можливості законного впливу і вирішення питань виплати заборгованості із  зарплати. За приклад  алгоритму дій взято досвід Львівщини. 

2014-08-20 11:38:05

Оскільки профспілки представляють права та інтереси людини праці, їх модернізація має спрямовуватися на об’єднання зусиль

СТРАТЕГІЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ Федерації профспілок України,  ЇЇ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
(проект)

Стратегія модернізації ФПУ, її членських організацій спрямована на зміцнення профспілкового руху, посилення його ролі і місця у громадянському суспільстві.
Жорсткий наступ на права найманих працівників, зниження життєвого рівня, зростання безробіття, порушення роботодавцями трудових прав найманих працівників, утиск прав самих профспілок вимагають від них солідарності і єдності, результативності захисних функцій, вдосконалення організаційної структури й фінансового зміцнення, здійснення конкретних кроків для свого оновлення.

2014-08-20 09:20:19

Активізувалися рейдери. Профспілки просять допомоги у боротьбі з беззаконням

З цього приводу прийнято відповідне Звернення та скеровано цей документ для розгляду в трудових колективах. Також окремий документ  надіслано  Прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку. 

Звернення Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників харчової та переробної промисловості щодо рейдерського захоплення Івано-Франківського державного об’єднання спиртової і лікеро-горілчаної промисловості.