2016-11-02 11:52:05

Мінсоцполітики розглянуло Резолюцію учасників мітингу протесту профспілок області від 17.10.2016 року

У своєму листі Міністерство соціальної політики повідомляє, що питання, порушені в Резолюції учасників мітингу протесту, обговорені 18 жовтня 2016 року під час зустрічі Прем"єр-міністра України В. Гройсмана з представниками всеукраїнських профспілок та їх об"єднань, територіальних профоб"єднань, у т. ч. Ради профспілок Івано-Франківської області.  

За підсумками зустрічі підписано Протокол, яким надано доручення органам виконавчої влади щодо вирішення актуальних проблем в соціально-трудовій сфері.

2016-11-02 11:25:14

Верховна Рада виконала вимогу профспілок: скасувала підвищення зарплат нардепам

Верховна Рада України 1 листопада прийняла в цілому постанову, яка скасовує нещодавнє рішення парламенту про підвищення зарплат депутатам в 2-2,5 рази – до більш як 40 тис. грн.

2016-11-02 11:07:59

Працююча людина не може бути бідною

До редакції газети "Профспілкові вісті" надходять запитання від членів профспілок відносно підвищення мінімальної оплати праці до 3200 грн. На окремі з них дає відповідь в.о.Голови ФПУ Володимир Саєнко.

2016-11-02 10:47:04

Освітяни вийшли на пікет

1 листопада 2016 року освітяни столиці вийшли на масову акцію протесту до будівлі Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України проти високих тарифів на житлово-комунальні послуги.

2016-11-01 14:20:54

Дитячому оздоровленню – профспілкову турботу!

До Федерації профспілок України надійшли матеріали від 38 її членських організацій щодо їхньої участі у Всеукраїнському огляді роботи профспілок та трудових колективів на кращу організацію дитячого оздоровлення влітку 2016 року.

2016-11-01 09:54:12

З днем проголошення ЗУНР!

Дорогі краяни!

Прийміть вітання з нагоди 98-ї річниці з дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки!

В далекому 1918 році це була рішуча спроба нашого народу створити на етнічних українських землях колишньої Австро-Угорської імперії власну вільну державу. ЗУНР проіснувала зовсім недовго, але навіть за такий короткий термін зуміла підняти національний дух українства та зробити істотний поштовх на шляху до незалежності. Створення Західноукраїнської Народної Республіки свідчить про силу духу українців, волелюбність, прагнення до свободи і бажання жити у єдиній і соборній національній державі. Українці тих земель, що входили до складу Австро-Угорщини, в листопаді 1918 року довели, що волелюбність і прагнення своєї державності є для нас основоположною цінністю, без якої ми не уявляємо майбутнього української нації.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої снаги, впевненості у власних силах і нових звершень в ім'я України! Зі святом Вас!

Голова

Ради профспілок області

Ігор Басюк

2016-10-30 21:40:27

«Єдності» – 25!

Ефективності роботи профспілок важко досягнути без їх інформаційного забезпечення. Враховуючи цей важливий фактор, міжспілкова конференція, яка відбулася в березні 1991 року, прийняла рішення заснувати обласну газету профспілок. Перший її номер як самостійного видання під назвою «Єдність» вийшов 31 жовтня того ж року. Нині ми відзначаємо 25-річчя функціонування нашого друкованого органу. Впродовж цього часу «Єдність» стала справжнім рупор наймасовішої громадської організації Прикарпаття, висвітлюючи її діяльність із соціального захисту трудівників краю.

2016-10-28 14:12:23

З Днем автомобіліста!

Шановні спілчани, працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства області!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Ваша робота має виняткове значення для забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить не тільки своєчасність здійснення перевезень, але і якість забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують Прикарпаття з іншими регіонами нашої держави та країнами-сусідами, стають ознакою модернізації життя, свідченням стабільного та динамічного розвитку держави. Вірю, що автодорожники й автомобілісти краю і надалі докладатимуть зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів.

Бажаю усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства області щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

З повагою, Голова

Ради профспілок області

Ігор Басюк

2016-10-27 17:09:14

Григорій Осовий: Підвищення мінімальної зарплати – початок кінця ери «дешевої робочої сили» в Україні

Про це 27 жовтня на брифінгу в прес-центрі Кабінету міністрів України заявив Голова ФПУ Григорій Осовий. У брифінгу також взяли участь: Міністр соціальної політики України Андрій Рева, перший заступник Голови Спільного представницького органу роботодавців Олексій Мірошніченко.

2016-10-26 14:06:59

Про результати зустрічей з керівництвом Уряду та СПО роботодавців

18 жовтня ц. р. відбулась робоча зустріч представників СПО сторони роботодавців та СПО об’єднань профспілок на національному рівні, на якій обговорено заходи погашення заборгованості з виплати заробітної плати та досягнуто домовленостей щодо утворення двосторонніх робочих груп для підготовки спільних пропозицій для вирішення зазначеної проблеми.