2015-12-30 11:58:09

Президент України дав відповідь на профспілкову електронну петицію

«Ураховуючи важливість забезпечення одержання особами, застрахованими у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, та їх дітьми профілактичних соціальних послуг, Прем’єр-міністру України А.П.Яценюку запропоновано вжити заходів для всебічного та ґрунтовного опрацювання центральними органами виконавчої влади питання щодо визначення ефективних механізмів державної підтримки надання відповідних послуг і за підсумками проведеної роботи ухвалити необхідні рішення». Про це говориться у відповіді Президента України Петра Порошенка на профспілкову електронну петицію «Відновити оплату санаторно-курортних путівок для працюючих за рахунок коштів соціального страхування».
Нагадаємо, що Голова СПО об’єднань профспілок Григорій Осовий звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням задовольнити вимоги цієї електронної петиції, яка станом на 22 грудня 2015 року зібрала 25 246 підписів громадян України.

2015-12-28 14:15:54

МИ СТАЛИ КРАЇНОЮ СУБСИДІЙ

Для більшості з нас слово “реформи” асоціюється скоріше з передвиборними обіцянками численних кандидатів та партій, а не з реальними діями влади на розвиток суспільства.Найвідчутніші – соціальні негаразди. Діяльність держави у соціальній сфері проходить майже виключно у формі соціального захисту; тим часом сама «соціалка» - відірвана від інших складових соціально-економічної політики, і це закономірно призводить до руйнування як економіки, так і самої соціальної сфери. Нам обіцяні –зміни.

2015-12-25 11:59:25

БИТВА ЗА "ПРЕСМАШ".Події тижня

23 грудня, у конференц-залі готелю "Станіславів" відбулась прес-конференція керівництва заводу "Пресмаш" щодо ймовірного рейдерського захоплення заводу "Пресмаш" громадянином РФ Павлом Лебедєвим, екс-міністром оборони України.Голова правління ВАТ «Пресмаш» Богдан Пукіш розповів про те, що будучи прибутковим підприємством, з 2007 року завод потрапив під інтерес групи «Інтеркаргрупп» і КУА «Парангон», які контролював у минулому нардеп від “Партії Регіонів” , передала  Фіртка.

2015-12-25 11:02:26

Проведено зустріч з ветеранами - членами профспілки

18  грудня 2015 року і обкомі профспілки проведено круглий стіл з ветеранами державної служби – членами профспілки на тему «Державна служба і сьогодення». Вже кілька років у первинній профорганізації апарату обкому профспілки діє профгрупа ветеранів державної служби, яку очолює Ніна Комар. У цьому році були проведені звітно-виборні збори у первинній профорганізації, де вона обрана членом профспілкового комітету.

2015-12-25 10:51:27

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Час вимагає активних і рішучих дій профспілок

Роль профспілок у захисту законних прав працівників в умовах загострення соціально-економічних проблем, яке сьогодні досягло катастрофічних темпів, невпинно зростає. Тому всі профспілкові організації та об’єднання мають відповідати викликам часу та шукати нові форми і методи, що дозволяють підвищити ефективність їх діяльності. Про це говорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулось 24 грудня у Києві. Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

2015-12-25 10:24:31

Держслужбовці в очікуванні змін. Аби - на краще

23 грудня 2015 року проводився ІІ пленум обласного комітету профспілки працівників держустанов. В його роботі брали участь члени обкому профспілки, ревізійної та мандатної комісій обласної організації профспілки, голови районних, міських комітетів  профспілки, голови  первинних профорганізацій обласного центру, керівники держустанов, які не є членами обкому профспілки. Вела пленум Ніна  Гушпіт -голова обласного комітету профспілки.

2015-12-24 11:00:25

ПОВЕРНУТИЙ "ПАКЕТ ЩАСТЯ"

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав пропозиції СПО об’єднань профспілок про відхилення законопроекту №3628 і відправлення його на доопрацювання.

2015-12-22 12:06:30

ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ

Нещодавно створене управління державної служби України з питань праці в Івано-Франківській області та Рада профспілок  області уклали угоду про співпрацю/ Цей важливий документ передбачає проведення спільних перевірок стану дотримання законодавства про працю, соціальне страхування на підприємствах, установах, організаціях, де працюють члени профспілок. Внаслідок таких дій вживатимуться заходи по усуненню порушень та притягнення до відповідальності керівників, які їх допустили.

2015-12-21 10:19:16

НАРЕШТІ. Прем’єр-міністр України А.Яценюк відповів на Лист СПО Всеукраїнських об’єднань профспілок конкретними дорученнями міністрам

Спільний Представницький Орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні направив Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку Лист, в якому повідомив, що 30 листопада відбулися Всеукраїнські збори голів первинних профспілкових організацій, в яких взяли участь біля тисячі профспілкових активістів, що представляють працівників усіх галузей та регіонів України та направлено прийняту Резолюцію зборів із супровідним листом голови СПО, голови ФПУ Г.Осового з позицією профспілок та обгрунтуванням висунутих вимог.

2015-12-21 09:35:42

АСАМБЛЕЯ. Підвищувати роль громадськості у виконанні Угоди про асоціацію Україна - ЄС

Актуальні та важливі питання підвищення ефективності процесу євроінтеграції, якості громадського контролю за виконанням умов Угоди про асоціацію України та Євросоюзу обговорили учасники засідання Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що відбулось 18 грудня у столичному готелі «Русь».