2022-08-01 13:37:50

ОНОВЛЕННЯ ПРОФСПІЛКОВОГО АКТИВУ ТА КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ

В Івано-Франківському обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулися позачергові профспілкові збори та збори трудового колективу.

Їх необхідність була викликана тим, що багаторічний профорганізатор цієї первинки Ярослава Надворняк вийшла на заслужений відпочинок, а також потребою прийняти новий Колективний договір між роботодавцем і працівниками з врахуванням останніх змін у законодавстві.

2022-08-01 09:31:20

Медичні заклади області передали на передову понад 50 автомобілів швидкої допомоги.

28 липня відбулося засідання Президії обласної Профспілки працівників охорони здоров’я України, де йшлося про виклики і завдання галузевої Профспілки та її членських організацій щодо забезпечення трудових і соціально-економічних гарантій працівників в умовах воєнного стану в Україні.

З доповіддю виступила голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я Наталія Бирчак.

2022-07-29 09:25:37

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ:

Рада профспілок Івано-Франківської області глибоко сумує з приводу передчасної смерті багатолітнього голови  обласної організації профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства

ГАВРИЛЯКА     ІВАНА ФЕДОРОВИЧА

Запам'ятаємо його  активним, працьовитим, розважливим, добрим. ВІн був щирим українцем.

Висловлюємо глибокі  співчуття родині покійного.

 

2022-07-28 12:32:30

ПРОФСПІЛКИ : З ТУРБОТОЮ ПРО КОЖНОГО

В умовах війни на робочому місці та поза ним ми можемо потрапляти в ситуації, коли людина потребує екстреної психологічної підтримки, а психолога поряд немає. Першу психологічну допомогу може надати профспілковий лідер, адже він безпосередньо спілкується з співробітниками і керівництвом, має авторитет і довіру в колективі. Навчений певним навикам, він може оцінити емоційний стан працівників, своєчасно зреагувати і попередити розвиток проблеми, ініціювати відкрите обговорення першочергових потреб і проблем ментального здоров'я з керівництвом на підприємстві, інформувати і долучитися до формування Політики психосоціальної підтримки на робочому місці. 25-26 липня в. о. заступника Голови Ради профспілок Івано-Франківської області Олександра Гринів взяла участь у тренінгу "З турботою про кожного! Психосоціальна підтримка на робочому місці у воєнний і післявоєнний час та адвокація відповідних програм"

2022-07-27 09:04:41

ПРОФСПІЛКИ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З ПРИВОДУ ВЕТУВАННЯ АНТИТРУДОВОГО ЗАКОНУ

Верховна Рада України 19 липня 2022 року прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» (законопроєкт № 5371).Цим законом запроваджуються крайні форми лібералізації трудових відносин шляхом значного обмеження трудових прав і гарантій мільйонів працівників.

2022-07-22 09:15:17

З А Я В А ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ «ПІДСТУПНИЙ УДАР У СПИНУ ТРУДЯЩИМ»

20 липня ц.р. український парламент схвалив законопроєкт № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність», який позбавляє працівників одного з основоположних прав  – права на колективні переговори та трудовий захист. Тим самим держава Україна порушила взяті на себе зобов’язання, передбачені Конвенцією МОП № 98 про застосування принципів права на організацію та на ведення колективних переговорів..

2022-07-21 09:57:58

ФПУ В АВАНГАРДІ ДОПОМОГИ АРМІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ

ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЯ,  Захід провела Федерація профспілок України. Спікерами виступили:

Григорій Осовий - Голова ФПУ; Володимир Саєнко - заступник Голови ФПУ, голова Наглядової ради ПрАТ “Укрпрофоздоровниця”; Ганна Гайдамака - заступник голови Правління ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»; Ярема Жугаєвич - голова Профспілки працівників авіабудування та машинобудування України, голова наглядової ради ПрАт «Укпрофтур»; Сергій Стрілець - президент ПрАТ « Укрпрофтур».

2022-07-20 09:40:00

КЕРІВНИКИ ГЛОБАЛЬНИХ ПРОФСПІЛОК ЗАЯВЛЯЮТЬ, ЩО ЗАКОНОПРОЕКТ № 5371 МАЄ БУТИ ВІДХИЛЕНИМ!

Лука Вісентіні, Генеральний секретар Європейської конфедерації профспілок (ЄКП) і Шаран Барроу, Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) надіслали листа до Президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн, Президента Європейської ради Шарля Мішеля, Високого представника Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля Фонтеллеси, а також Президента Європейського парламенту Роберті Мецолі щодо необхідності відхилення Законопроекту № 5371.

2022-07-20 09:13:04

259 НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ ВИРІШИЛИ «ТРОХИ» ДИСКРИМІНУВАТИ ТРУДОВІ ПРАВА МІЛЬЙОНІВ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ ВІЙНИ! ЗАКОНОПРОЄКТ 5371 ПРИЙНЯТО

 

З урахуванням поправки внесеної сьогодні головою профільного Комітету ВРУ Галиною Третьяковою до законопроекту № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» щодо дії цього закону у період воєнного стану, переконало народних обранців закрити очі на звуження трудових прав мільйонів працівників.

2022-07-19 11:37:41

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН № 7251

У п’ятницю, 15 липня, Президент України Володимир Зеленський підписав Закон (7251) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» авторства Галини Третьякової.  Зокрема відповідно до нового закону внесено зміни до ч. 3 статті 119 Кодексу законів про працю.