2014-09-12 09:34:21

До уваги профспілкових активістів! Проявімо солідарність

До завершення голосування 7 жовтня є ще певний час і в нас усіх є можливість  дати відповідь  на питання здатності солідарних дій на підтримку рішення зробити крок на подолання бідності серед працюючих.

2014-09-12 09:13:10

Почали з позитиву

Минуло  всього кілька місяців після того, як головою Калуського райкому профспілки обрано Руслану Яковину. Однак в роботі цього виборного профоргану вже відбулися позитивні зміни. Результативніше запрацювали первинки, поліпшився контроль за виконанням власних рішень, постанов вищестоящих профорганів, соціально-культурна робота. Профоргани району вишукують різні джерела, щоб поліпшити діяльність профорганізацій за різними  напрямками їх діяльності.

2014-09-11 10:33:10

"Рідна сторона - квітуча Україна"

У Народному музеї історії і трудової слави ПрАТ "Лукор" і ТОВ "Карпатнафтохім" відбулася  виставка "Рідна сторона - квітуча Україна", присвячена Дню незалежності України. Активну участь у святі взяли профспілкові активісти. Кращі композиції учасників дійства відзначені дипломами.

2014-09-11 10:03:53

Підготовка до зими. Як грітимемося?

З минулого року «Карпатнафтохім» припинив користуватися послугами Калуської ТЕЦ. Тож ми поцікавилися, як на підприємстві іде підготовка до зими та  за рахунок чого обігріватимуться приміщення у холодну пору року?Голова профкому енергетичної служби «Карпатнафтохіму» Юрій Мосейчук розповів, що це одне з питань, якому зараз приділяють велику увагу, адже життя змушує шукати технології, які дозволяли б заощаджувати кошти і якнайліпше виконувати функціональні завдання.

2014-09-11 09:40:29

Мистецтво робить людину та світ благороднішими і добрішими

28-29 вересня 2014 року вперше в Івано-Франківську перебуватиме на гастролях Дніпропетровський академічний Український музично -драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка.

Адміністрація театру запрошує всіх профспілчан підтримати гостей та прийти на театральні вистави колективу.

2014-09-09 15:17:48

У складних умовах позитивні напрацювання

Відбулося розширене засідання президії обласної Ради профспілки працівників енергетики та електротехнічної  промисловості. Учасники зібрання відзначили, що в умовах військових подій у країні знизилося споживання електроенергії. Однак, не зважаючи на це, Бурштинська ТЕС працює в штатному режимі.

2014-09-09 11:22:18

Продовжується збір коштів на відновлення Будинку профспілок

Благодійний фонд «Відродження Будинку профспілок» ( директор В.М.Андрєєв)  інформує:

Загальна сума коштів, зібрана на поточний рахунок БФ становила 1 млн. 20 тисяч грн.. включаючи іноземну валюту.

2014-09-09 11:18:48

Не допустити соціального вибуху

Голова Спільного Представницького органу об’єднань профспілок на національному рівні Г.В.Осовий направив звернення Прем’єр-Міністру України  А.П. Яценюку з приводу внесеного урядом законопроекту «Про вдосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні». Пропонуємо увазі читачів основні положення цього документу.

2014-09-09 09:20:18

Звернення Президії Федерації профспілок України до Президента України П.О. Порошенка стосовно недопущення зубожіння населення

Конституція України визначила нашу державу правовою і соціальною. За своєю суттю така держава повинна проводити потужну соціальну політику, сприяти розвитку соціально спрямованої ринкової економіки, забезпечувати стабільно високий рівень і якість життя громадян, соціальну стабільність у суспільстві. Реалізація цих завдань вимагає високого рівня соціальної і правової свідомості, відповідальності та ефективної взаємодії влади, бізнесу і профспілок, всього громадянського суспільства.

2014-09-05 12:15:12

Іде священна війна за свою землю. Горе - об’єднує

Інформують: 

Івано-Франківська обласна Рада профспілки нафтогазпрому (голова Остап’юк С.З.) . Вимушено переселеним особам зі східних областей України та АР Крим надано фінансової допомоги в сумі 5400 грн., гуманітарної допомоги  - на 11300 грн.

Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників ІФД УДППЗ «Укрпошта» (голова В. Гільтайчук).