2014-09-26 15:22:26

Профспілки мають знайти своє місце у суспільстві, бути надійним гарантом соціально-економічного захисту працівників

Модернізація профспілкового руху – це справа не тільки Федерації профспілок, це справа всіх профспілкових організацій, у тому числі «первинок». Від того, яку позицію займуть вони по відстоюванню законних прав та інтересів трудових колективів, кожного члена профспілок, наскільки активно будуть діяти профспілкові комітети та актив, багато у чому буде залежить вирішення актуальних проблем, які сьогодні турбують людей,- Г.Осовий.

2014-09-25 15:58:11

ПРОФСПІЛКОВИЙ РЕФЕРЕНДУМ. Твоя думка є вирішальною. Проголосуй за свою зарплату

За свою роботу вже зараз громадяни України мали б отримувати в середньому не менше 8000 гривень, а висококваліфіковані працівники 15-20 тисяч гривень. Це ретельно економічно обраховані, юридично обґрунтовані і соціально відповідальні розміри заробітної плати за працю наших співвітчизників. Згоден – тисни СТАРТ (зайдеш на сайт голосування) і проголосуй!! Для мотивації та спонукання виконувати Закони України та сприяти економічному зростанню має бути встановлено базову державну гарантію мінімальну заробітну плату вже з 2015 року в розмірі не менше 4000 гривень – це вирахувана вартість мінімальної рентабельності некваліфікованої праці.

2014-09-25 15:17:09

До уваги профактиву, керівників організацій та підприємств!

Рада профспілок області спільно із ВГО"Всеукраїнська асоціація кадровиків" 17 жовтня 2014 року проводить Конгрес кадровиків з питань:

1.Реформування трудового законодавства: проблеми,динаміка, перспективи(проект Трудового кодексу України). Лектор:Васильова З.М.-головний консультант секретаріату Комітету ВРУ з питань соціальної політики та праці.

2.Організація роботи з питань дотримання законодавства про працю,відповідальність,укладення колективного договору,здійснення представництва у судах під час захисту трудових прав працівників(досвід роботи). Лектор:Ліпчанська В.О.-експерт Всеукраїнської асоціації кадровиків.  

3.Міні прес-конференція на тему:"Поради щодо укладення трудового договору,основні помилки при звільненні працівника,огляд судової практики вирішення індивідуальних трудових спорів(відповіді на запитання). Лектори:Васильова З.М.,Ліпчанська В.О.,Паньків Я.С.

Запрошуємо Вас взяти участь у Конгресі та забезпечити присутність зацікавлених осіб від ваших підприємств та організацій (спеціалісти з кадрової роботи,юристи,бухгалтери,профспілкові працівники,роботодавці). Організатори Конгресу забезпечують учасників відповідними матеріалами.Конгрес проводиться на безоплатній основі.     Місце,дата і час проведення Конгресу: м.Івано-Франківськ, вул.Незалежності  46                                                                                             

17жовтня 2014р. з 10-ї до 15-ї години. 

Голова РПО        І.Є.Басюк   

                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

2014-09-25 11:50:28

Про вступ Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України в колективний трудовий спір на національному рівні

Руйнування доріг досягло безпрецедентних масштабів. Через відсутність фінансування у поточному році не розпочато ремонтно-будівельні роботи. Вперше за останні десять років не ліквідовано аварійну ямковість за наслідками зими 2013 – 2014 років. Дорожні підприємства як державної, так і приватної форми власності, практично позбавлені власних обігових коштів, не мають ресурсів на закупівлю пального та матеріалів.

2014-09-24 10:50:07

Задля поповнення бібліотечних фондів східних областей

В Івано-Франківську стартувала благодійно-просвітницька акція «Книжкові мости єднають серця». Акція триватиме упродовж місяця.

2014-09-24 09:21:33

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Григорій Осовий: «Ми маємо сказати рішуче «ні» антисоціальному наступу на людину праці»

Соціально-економічна ситуація в Україні надзвичайно складна і виправити її без розв’язання ситуації на сході країни неможливо. Про це 23 вересня заявив Голова ФПУ Григорій Осовий під час семінару-навчання з питань звітів і виборів для голів первинних профспілкових організацій вищих навчальних заходів Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

2014-09-23 12:26:38

Калуський "Карпатнафтохім" виручить Бурштинську ТЕС

Обговорено питання безперебійного постачання електроенергії в осінньо-зимовий період

2014-09-23 12:02:53

Із 1 жовтня паспорти видаватимуть у ЦНАПі

Відповідно до законодавства деякі адміністративні послуги, які дотепер надавала міграційна служба суб’єктам звернень, із 1 жовтня ц. р. надаватимуть виключно через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

2014-09-23 10:04:22

Генофонд нації. Стосується всіх і кожного

Батьківська громадськість ПРикарпаття вважає за необхідне введення законодавчої заборони на продаж алкогольних, тютюнових виробів, пива та слабоалкогольних напоїв у торгівельних точках, які розташовані ближче, ніж на 300 метрів до закладів з постійним чи тимчасовим перебуванням дітей. Також просять надати місцевим органам влади право забороняти торгівлю алкоголем, сигаретами та пивом на території поблизу дитячих закладів.

2014-09-22 16:41:26

Новий порядок призначення субсидій. Приклади розрахунків

З 1 жовтня набирають чинності зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (далі – Положення), та постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1156 «Про новий розмір витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у разі надання житлової субсидії». Роз’яснення щодо змін надає Департамент соціальної політики КМДА.