2016-10-07 09:45:10

З Днем юриста!

Шановні спілчани, працівники юридичної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня юриста!

Зі здобуттям незалежності України професія юриста стає все більш вагомою і необхідною. Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості. Адже забезпечення прав та свобод кожного громадянина, розбудова демократичного правового суспільства залежать саме від Вас – суддів, адвокатів, нотаріусів, юрист-консультантів. Тож нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті Закону і Права, честі та свободи людини.

У день Вашого професійного свята бажаю плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності, підвищенні правової культури суспільства, посиленні соціального захисту громадян. Зичу міцного здоров’я, життєвих гараздів, невичерпної енергії, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманності і добра.

З Днем юриста!

З повагою, Голова

Ради профспілок області

Ігор Басюк

2016-10-06 11:53:12

Вимоги нафтовиків – почуто

В трудових колективах приватного акціонерного товариства «Укрнафта», зокрема й на підприємствах області НГВУ «Надвірнанафтогаз» і «Долинанафтогаз», тривалий час спостерігається соціальна напруга. Трудівники активно борються за дотримання своїх конституційних прав на працю та гідну її оплату. Нещодавно понад двісті працівників виробничих підприємств Товариства з різних регіонів України за підтримки профспілок провели пікетування головного офісу ПАТ «Укрнафта».

2016-10-04 16:13:23

Звернення Президії Федерації профспілок України з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю

Щорічно 7 жовтня світова та українська спільнота відзначають Всесвітній день дій за гідну працю, встановлений в 2008 році за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок.

У цей день трудящі всього світу за підтримки державних органів влади проводять заходи, спрямовані на популяризацію гідної (високопродуктивної) праці, яка гарантує належний рівень оплати в умовах свободи та недискримінації, як основи достойного соціально-економічного розвитку держави. Ці та інші принципи закріплені у загальній програмі Міжнародної організації праці «Гідна праця для всіх», прийнятій ще у 1999 році.

2016-10-04 16:01:38

Профспілкова молодь визначила пріоритети діяльності

6 жовтня в Києві відбулось засідання Молодіжної ради ФПУ, на якому заслухано звіт про діяльність виконкому Ради за останній рік та визначено пріоритетні дії профспілкових молодіжних організацій щодо виконання резолюції VII з’їзду ФПУ «Молодь – майбутнє профспілок».

2016-10-04 14:51:00

Проведено тристоронні переговори щодо осучаснення страхових виплат та підвищення мінімального розміру допомоги по безробіттю

На виконання пункту 2.94 Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні 28 вересня 2016 року в Міністерстві соціальної політики України відбулись консультації щодо відновлення щорічного (з 1 березня) перерахунку щомісячних страхових виплат для потерпілих на виробництві та можливості підвищення мінімального розміру допомоги по безробіттю для застрахованих осіб.

2016-10-03 16:47:28

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Час вимагає рішучих та ефективних дій

В сучасних складних політичних та соціально-економічних умовах значно зростає роль профспілок як найбільш ефективного представника законних прав та інтересів працюючої людини, який неухильно відстоює принципи соціальної справедливості, відповідальності влади та роботодавців перед працівниками. Тому сьогодні на професійні спілки та їх актив покладають свої сподівання та очікування вирішення найактуальніших та гострих проблем мільйони членів профспілок, простих громадян України. Про це говорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулось 30 вересня у Києві. Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий. В заході також взяли участь Міністр соціальної політики України Андрій Рева, Уповноважений Верховної Раді з прав людини Валерія Лутковська, Голова НСПП Олександр Окіс, народні депутати України, заступники Голови ФПУ Євген Драп’ятий, Володимир Саєнко, Олександр Шубін.

2016-09-30 15:34:13

З Днем працівників освіти!

Шановні спілчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти!

У нинішній непростий час на плечі освітян лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, виховання здорової української нації. Та попри всі негаразди, свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива Прикарпаття врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя, педагога, освітянина завжди буде святим і чистим на землі.

У день Вашого професійного свята щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Зі святом Вас, дорогі освітяни!

З повагою, Голова

Ради профспілок області

Ігор Басюк

2016-09-30 10:07:28

Працівники Бурштинської ТЕС вимагають достойної оплати праці і соціального захисту

29 вересня на території Бурштинської теплоелектростанції відбулася акція протесту. В ній взяло участь кілька сотень працівників, які виступають за достойну оплату праці та виконання соціальних зобов’язань перед ними та членами їхніх сімей.

2016-09-29 17:11:06

«Я сила. Я воля. Я дух»

Під таким девізом 17 вересня в Буковелі відбувся унікальний проект «Гонка Нації» – комплекс забігів з перешкодами на витривалість. У змаганнях, що проходили на спеціально облаштованих трасах, взяло участь 1200 здорових тілом і духом українців.

2016-09-26 17:01:07

Активний профком – успішний університет

Сайт Ради профспілок області вже знайомив читачів з результатами роботи Первинної профспілкової організації студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Нині розповідаємо про здобутки студентської первинки іншого провідного вузу Прикарпаття – Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Голова профкому Микола Слуценко радо поділився з нами цією інформацією.