2016-09-23 17:10:24

Мінфін презентував проект Держбюджету-2017 профспілкам і роботодавцям

23 вересня ц.р. у Міністерстві фінансів України відбулась презентація проекту Державного бюджету України на 2017 рік для представників профспілок і роботодавців.

2016-09-23 13:41:22

Президент США Барак Обама: Ми повинні працювати разом

Ми повинні працювати разом, щоб вигодами від глобальної інтеграції широко користувалися, а диспропорції - економічні, політичні та культурні, які викликає така інтеграція, адекватно вирішувалися. Це не місце для розробки детального політичного плану, але дозвольте мені в загальних рисах описати ті сфери, де, на мою думку, ми повинні краще працювати разом.

2016-09-21 17:12:06

Ігор Хомишин: Проблеми господарства завжди перебувають у полі зору профспілки

Івано-Франківщина належить до найбільш лісистих регіонів України. 41 % її території займають ліси, які відіграють важливу роль в економіці, збереженні природного балансу краю. 2,8 тисяч працівників постійно дбають про вирощування лісових насаджень, їх догляд і збереження. Про нагальні турботи трудівників галузі ведемо розмову з головою обласної організації профспілки працівників лісового господарства Ігорем Хомишиним.

2016-09-21 17:06:46

Нафтовики пікетували головний офіс ПАТ «Укрнафта» і Державну службу геології і надр України

15 вересня понад 200 представників трудових колективів підрозділів ПАТ «Укрнафта» з різних регіонів України за підтримки Укрнафтогазпрофспілки провели пікетування головного офісу ПАТ «Укрнафта».

2016-09-21 13:04:07

Григорій Осовий взяв участь у роботі Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС

20 вересня у Верховній Раді України відбулося четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та Євросоюзом (ПКА), у якому взяли участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий як Співголова  і координатор української частини Платформи громадянського суспільства між Україною та ЄС, Альфредас Йонушка - член Європейського економічно-соціального комітету, Співголова ПГС Україна – ЄС від сторони ЄС, Василь Андреєв – член української частини ПГС та інші її представники від громадянського сектору.

2016-09-16 16:46:45

З Днем працівника лісу!

ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ОБЛАСТІ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівника лісу.

Охорона лісу як безцінного дару природи – високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року, за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей, гармонію суспільства і природи. Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, лісівники Прикарпаття вносять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Бажаю всім лісівникам області міцного здоров'я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень!

 

 

З повагою, Голова

Ради профспілок області

Ігор Басюк

2016-09-16 12:41:00

Профспілки – ОБСЄ: конструктивний діалог

15 вересня в приміщенні Ради профспілок області відбулася зустріч керівництва ради з представниками моніторингової місії ОБСЄ Джеймсом Хантом і Андреасом Сампсоном, які вивчають думку громадськості щодо стану оплати праці в області.

2016-09-15 09:22:01

Генеральна угода — справедливий розподіл результатів праці між державою, працівниками та бізнесом

Підписання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016–2017 роки, що відбулося 23 серпня 2016 року, — знакова подія для України.

Одним із підписантів цього документа був голова Федерації професійних спілок України Григорій Осовий, до якого ми й звернулися з проханням прокоментувати щойно підписаний документ.

2016-09-15 09:06:48

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Негайно обговорити найгостріші проблеми нафтопереробної галузі та визначити шляхи їх вирішення!

Центральна рада Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України повторно звернулась до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика у зв’язку з невиконанням з боку Міненерговугілля пункту 5 Протокольного доручення за підсумками наради, що відбулася у Міненерговугілля 16 червня 2016 року з представниками галузевих всеукраїнських профспілок та об’єднань організацій роботодавців з питання презентації Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України в частині пріоритетних напрямів діяльності паливно-енергетичного комплексу. 

2016-09-14 15:17:05

Оновлено склад Профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття

9 вересня 2016 року за сприяння обласної державної адміністрації та обласної ради відбулось чергове засідання Профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття, яка створена та функціонує при обласній організації профспілки працівників державних установ з грудня 2008 року.