2016-09-09 16:13:41

З професійним святом, нафтовики!

ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ, ПРАЦІВНИКИ НАФТОГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота всієї вітчизняної промисловості, енергетична безпека країни. Вдячний вам за високий професіоналізм, самовідданість і патріотизм, проявлені в період економічної кризи, коли в максимально стислі строки вам доводиться забезпечувати належне постачання природного газу споживачам. 

Переконаний, що нафтовики, газовики та нафтопереробники області й надалі докладатимуть максимум зусиль для розвитку такої життєво важливої для держави галузі, робитимуть значний внесок у відродження національної економіки та зростання добробуту українського народу. 
Бажаю міцного здоров'я, достатку, творчої наснаги й життєдайної енергії, нових трудових звершень на професійній ниві!

 

З повагою,

Голова Ради профспілок області

Ігор Басюк

2016-09-09 15:22:52

Конституційне право на працю у полі зору профспілкового активу

Без праці, без успіхів у ній свята не буває. Адже результати виробництва стають успішними при належно створених умовах працівникам, що гарантують їм безпеку та охорону праці. З цього приводу варто вкотре відзначити виробничий та соціально-побутовий стан, рівень техніки безпеки та охорони праці для нафтовидобувників Микуличинського родовища (начальник цеху № 1 Володимир Зима, майстер Богдан Григораш, голова цехового комітету Вікторія Савка), що є взірцем для реконструкції вахтових містечок Синячки, Довбушанки... У цьому напрямку виробничого процесу відбулися позитивні зрушення у цеху капітального та підземного ремонту свердловин (начальник Андрій Камінь, голова цехкому Галина Соць).

2016-09-09 14:09:15

Формула щастя до професійного свята від Тетяни Сульженко

11 вересня українські нафтовики та газовики відзначають своє професійне свято. З цього приводу ми поспілкувалися з головою Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників нафтової і газової промисловості Тетяною Сульженко.

2016-09-08 14:20:49

В області 170 осіб довели своє право на дострокове призначення пенсії

У головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області відбулося чергове (14 з початку року) засідання комісії з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугою років. На ньому розглянуто 36 заяв осіб, які претендують на призначення таких видів пенсії. Всі заяви задоволено (29 – повністю, 7 – частково).

Всього з початку року було подано та розглянуто 173 заяви. З них 149 особам право на пільгове пенсійне забезпечення підтверджено повністю, 20 особам – частково, і тільки трьом відмовлено. 

 

2016-09-07 13:33:48

Мінфін наступає на права студентів

Над освітою сьогодні нависла серйозна загроза. І викликана вона рекомендаціями Міністерства фінансів України щодо підготовки проекту Державного бюджету на 2017 рік. Згідно цих рекомендацій, з метою економії бюджетних коштів передбачено скорочення видатків на освіту в обсязі 2 млрд. 278 млн. гривень.

2016-09-06 17:02:19

Звуження прав студентів і працівників освіти – антисоціальний крок

До Федерації профспілок України звернулась Профспілка працівників освіти і науки України з приводу листа Міністерства фінансів України від 28.07.2016 № 31-04110-09-9/21934 щодо підготовки бюджетних запитів до проекту державного бюджету на 2017 рік, в якому головним розпорядникам бюджетних коштів, зокрема Міністерству освіти і науки України, Мінфін доводить своїми рекомендаціями зменшення показників видатків на освіту та надає припис розробити та подати на розгляд Уряду зміни до законодавства для реалізації заходів з урізання фінансування видатків на освіту.

2016-09-06 15:14:03

Старти держслужбовців області

За сприяння галузевого обкому профспілки відбулася традиційна обласна спартакіада державних службовців. До її програми ввійшли п’ять видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи і шашки. В змаганнях взяли участь 16 команд, близько 300 осіб. Переможцем спартакіади став колектив Богородчанської районної державної адміністрації. Другу сходинку на п’єдесталі пошани зайняли спортсмени облдержадміністрації, третю – Тлумацької РДА.

2016-09-01 14:24:58

У Тлумачі нагадали нелегалам, чим загрожує зарплата в «конверті»

Біля торгового центру Тлумача – у найлюднішій точці міста, де найбільший у районі, на думку експертів, ризик нелегальної зайнятості та працевлаштування, перехожих заінтригував флешмоб «Зарплата в «конверті» – радість, але злидні на старість». Провели його працівники Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області.

2016-09-01 09:05:03

Володимир Гройсман: про пріоритети Держбюджету-2017

Кабінет Міністрів України готує чесний, реалістичний проект Державного бюджету на 2017 рік і планує без затримки внести його на розгляд Верховної Ради. Серед пріоритетних напрямків, що закладаються до структури бюджету, - сфери національної оборони та безпеки, відновлення мережі українських доріг, реформа з децентралізації, енергоефективність, аграрна сфера, просування інтересів України на міжнародному рівні, соціальна сфера та освіта.

2016-08-31 16:24:56

З Днем знань!

Шановні спілчани, працівники освіти, учні, студенти!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня знань, із початком нового навчального року, стартом нових здобутків, сміливих сподівань і звершень!
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним і несе добрий настрій у кожен освітній заклад, кожну родину. А навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, щедрих врожаїв на освітянській та профспілковій ниві.

Нехай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо України.

 

З повагою, Голова Ради

профспілок Івано-Франківської області

Ігор Басюк