2016-11-04 16:21:04

Працівникам центру зайнятості - профспілкові нагороди

4 листопада п. р. в приміщенні обласного центру зайнятості під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення Івано-Франківської області, на якому розглянуто ряд питань порядку денного: про роботу служби зайнятості Івано-Франківської області за 10 місяців 2016 року; про інноваційні форми роботи центрів зайнятості з шукачами роботи та роботодавцями; про реформування служби зайнятості та реорганізацію базових центрів зайнятості.

2016-11-04 14:47:39

В медичній галузі помітні зрушення

Затримка з виплатою заробітної плати постійно турбує медичних працівників Івано-Франківщини. Для подолання цієї проблеми постійно докладають зусиль органи виконавчої влади та профспілки. Як наслідок, вдалося досягнути певних зрушень.

2016-11-04 14:21:42

З Днем соціального працівника!

Дорогі краяни!

Прийміть вітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери!

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна  місія. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Щиро дякую Вам за сумлінну працю і вірю: ми з Вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці Прикрапаття мали гіду роботу та гідне життя. Переконаний: Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Зичу Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Голова 

Ради профспілок області

Ігор Басюк

 

2016-11-04 13:56:30

Антимонопольний комітет визнав неправомірним збір банківської комісії при оплаті комунальних послуг

З метою захисту громадян від додаткових поборів банківськими установами при сплаті населенням рахунків за житлово-комунальні послуги, Федерація профспілок України разом з іншими громадськими організаціями неодноразово зверталися до Антимонопольного комітету України, НКРЕКП, Держпродспоживслужби з вимогою розібратися з порушеним питанням та вжити відповідні заходи, спрямовані на користь громадян, оскільки споживач сплачує комісійну винагороду за прийом платежів двічі - її закладено в тариф на послугу ЖКГ, а також за послуги банку чи «Укрпошти» відповідно до встановлених ними тарифів. Разом з тим, якщо навіть постачальник комунальних послуг уклав договір і сплачує банку або «Укрпошті» витрати на прийом платежів, споживачам все одно доводиться платити комісію двічі.

2016-11-04 09:03:15

Григорій ОСОВИЙ: «Уряд і профспілки - за реформу оплати праці»

У сучасних складних соціально-економічних умовах розвиток нашої держави, захист законних прав та інтересів людини праці багато у чому залежить від конструктивної та ефективної взаємодії соціальних партнерів – влади, роботодавців та профспілок. Якою є роль профспілок у цьому діалозі, які дії вони здійснюють для його розвитку та забезпечення гідних умов життя та праці наших громадян? На ці та інші запитання відповідає Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.  

2016-11-03 16:54:13

З фіктивними довідками у Пенсійний фонд – зась!

Маршрут виїзного засідання правління Пенсійного фонду України, в якому взяли участь керівники структурних підрозділів та регіональних управлінь ПФУ в Івано-Франківській області, проліг через Галицьке об’єднане управління Фонду.

2016-11-03 09:43:51

Івано-Франківська обласна рада підтримує позицію профспілок у питаннях соціального захисту населення

Про це Раду профспілок області було поінформовано відповідним листом. "Обласна рада поділяє Вашу стурбованість щодо необхідності посилення соціально-економічного захисту населення області в умовах різкого погіршення якості життя наших громадян. На сесіях обласної ради неодноразово порушувались питання непомірного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, зростання цін на продукти харчування, товари повсякденного вжитку, ліки тощо. Особливо гострою проблемою являється забезпечення видатками на заробітну плату працівників бюджетних установ області, зокрема працівників освіти та медицини", - йдеться в повідомленні.

У зв"язку з цим депутатами обласної ради прийнято ряд відповідних рішень і звернень (№ 169-5/2016 від 26.05.2016 р.; № 263-7/2016 від 12.08.2016 р.; № 269-9/2016 від 23.09.2016 р.; № 272-9/2016 від 23.09.2016 р.) до Президента України П. Порошенка, Голови Верховної Ради України А. Парубія, Прем"єр-міністра України В. Гройсмана щодо прийняття реальних реформ, зміни державної політики з питань тарифоутворення, реалізації заходів, які сприятимуть покращенню рівня добробуту краян.

2016-11-02 11:52:05

Мінсоцполітики розглянуло Резолюцію учасників мітингу протесту профспілок області від 17.10.2016 року

У своєму листі Міністерство соціальної політики повідомляє, що питання, порушені в Резолюції учасників мітингу протесту, обговорені 18 жовтня 2016 року під час зустрічі Прем"єр-міністра України В. Гройсмана з представниками всеукраїнських профспілок та їх об"єднань, територіальних профоб"єднань, у т. ч. Ради профспілок Івано-Франківської області.  

За підсумками зустрічі підписано Протокол, яким надано доручення органам виконавчої влади щодо вирішення актуальних проблем в соціально-трудовій сфері.

2016-11-02 11:25:14

Верховна Рада виконала вимогу профспілок: скасувала підвищення зарплат нардепам

Верховна Рада України 1 листопада прийняла в цілому постанову, яка скасовує нещодавнє рішення парламенту про підвищення зарплат депутатам в 2-2,5 рази – до більш як 40 тис. грн.

2016-11-02 11:07:59

Працююча людина не може бути бідною

До редакції газети "Профспілкові вісті" надходять запитання від членів профспілок відносно підвищення мінімальної оплати праці до 3200 грн. На окремі з них дає відповідь в.о.Голови ФПУ Володимир Саєнко.