2014-11-18 15:21:43

Час вимагає від профспілок більшої активності і ефективності

Актуальні питання розвитку профспілкового руху, підвищення рівня захисту конституційних і трудових прав та інтересів людини праці у сучасних складних політичних та соціально-економічних умовах обговорили учасники наради, яка відбулась 17 листопада.В заході взяли участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, заступники Голови ФПУ Євген Драп’ятий, Сергій Кондрюк, Сергій Українець, керівники всеукраїнських профспілок, Київської міської та Київської обласної рад профспілок, структурних підрозділів апарату ФПУ.

2014-11-17 11:40:32

Профспілка звернулася до Президента України – порушено трудові права освітян!

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спрямував лист до Президента України Петра Порошенка, у якому, від імені майже двох мільйонів працівників навчальних закладів та установ освіти і науки, пенсіонерів, студентів, учнів та інших осіб, які навчаються у вищих та професійно-технічних навчальних закладах, висловлено глибоке обурення діями Уряду, спрямованими на порушення їхніх трудових прав та соціально-економічних інтересів.

2014-11-17 11:36:38

Вітаємо з нагородами

За підсумками оздоровлення дітей улітку 2014 року Почесними грамотами ЦК Профспілки нагороджені:
1. Івано-Франківський обком Профспілки працівників освіти і науки України.
2. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

2014-11-17 10:52:35

Стан ринку праці та найближчі перспективи

На сьогодні в Україні склалась досить складна ситуація на ринку праці, яка знаходиться під впливом економічної рецесії, про що свідчить наступне.Рівень економічної активності населення знизився, з 65,0% у І півріччі 2013 року до  63,3% у І півріччі 2014 року.Чисельність зайнятого населення у віці 15-70 років, у порівнянні з І півріччям 2013 року, зменшилася на 801,8 тис. осіб  та становила 18,5 млн. осіб. Зменшення чисельності зайнятого населення відбулося як серед сільського населення, так і у міській місцевості, як серед чоловіків, так і серед жінок.Рівень зайнятості населення знизився з 60,1% у І півріччі 2013 року до 57,9% у І півріччі 2014 року. Зниження рівня зайнятості відбулося в усіх регіонах.

2014-11-17 10:41:28

Працівникам охорони здоров’я – надійний захист профспілок

Як захистити конституційні права та соціально-економічні інтереси працівників системи охорони здоров’я в умовах погіршення рівня життя та оплати праці? Що треба зробити, щоб соціальний діалог з владою був ефективним та корисним для тих, хто рятує здоров’є та життя людей? Ці та інші актуальні питання були в центрі уваги учасників засідання ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я, яке відбулось 13 листопада.

2014-11-14 13:59:01

Голова ФПУ обстоював позицію профспілок на засіданні Уряду

Урядом ухвалено погоджене з профспілками розпорядження «Про перенесення робочих днів у 2015 році».З метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня - Нового року та 7 січня – Різдва Христового, а також раціонального використання робочого часу на підприємствах, установах і організаціях, де встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, керівникам таких підприємств рекомендовано перенести робочі дні:

2014-11-14 13:54:45

Федерація роботодавців та профспілки Києва заявляють про готовність вивести людей на протести на річницю Революції гідності

Київ. 12 листопада. УНІАН. Федерація роботодавців та профспілки Києва готові вивести людей на протести, якщо влада не змінить економічну політику у столицПро це на прес-конференції в УНІАН заявили голова Ради Федерації роботодавців Києва Андрій Антонюк та голова Київської міської ради профспілок Валентин Мельник.

2014-11-14 10:44:29

21 листопада в Україні відзначатиметься День Гідності та Свободи, 22 січня – День Соборності – укази Президента

Президент підписав укази про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи, 22 січня – Дня Соборності України.
"Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Мені як Президенту України залишається лише документально засвідчити це і підписати Указ про День гідності та свободи, який українці віднині й навіки будуть відзначати 21 листопада", - сказав Глава держави. За словами Петра Порошенка, 22 січня, як і раніше, країна святкуватиме День Соборності України. "День єдності України, день Злуки", - сказав Президент.

2014-11-13 15:30:49

Долучаємося до перемоги

Прикарпатські  нафтовики і газовики продовжують допомагати бити ворога!

Деякими засобами масової інформації поширюється думка, що українці стомилися допомагати армії (info Resist, Послезавтра і т.п.).Якась доля істини в цьому є, бо підтверджується заявами волонтерських організацій про значний спад активності  по забезпеченню воїнів  в зоні АТО. Так, координатор  громадської ініціативи «Допоможи армії України» Юрій Дмитришин (Dentshe Welle) впевнений, що градус активності громадян збиває влада своїми заявами про повне забезпечення потреб армії.

2014-11-13 15:20:39

Не заржавіли шаблі буровецькі

Загальновідомо, що військова перемога здобувається в бою, на передовій. А кується вона в тилу. Зараз важливий кожен кілограм пшениці і картоплі, кожна виточена на верстаті деталь, кожен патрон. Що вже говорити про нафту? Хто має нафту – той і пан. Без неї і танки, і літаки, і БТР-и просто металобрухт. І сьогодні, коли Україна переживає військовий конфлікт з агресором – сусідньою Росією, нам, як ніколи раніше, потрібні величезні обсяги чорного золота – нафти.