2015-06-15 12:06:14

НАЙАКТИВНІШИХ – ПОЗБАВИТИ РОБОТИ. Спілчани відстоюють свої права, а в адміністрації старі методи боротьби з неугодними

В приватному акціонерному товаристві  «Сегеджа, Оріана – України» у вересні 2014 року була створена первинна профспілкова організація. Головою профкому обрано Володимира Добрянського, водія автонавантажувача. Спілчани вирішили укласти колективний договір, яким привели нормативні документи підприємства у відповідність до законодавства України. Для цього розробили положення про оплату праці, преміювання виробничників з тим, щоб не допустити ручного регулювання на свій розсуд адміністрації.

2015-06-11 12:22:32

ПІКЕТУВАННЯ КАБМІНУ. Уряд, почуй голос народу!

10 червня під стіни Будівлі Уряду прийшли понад 1000 представників профспілкових організацій, трудових колективів багатьох галузей економіки України. Серед учасників акції протесту – представники Федерації профспілок України, профспілкових організацій та профоб’єднань авіапрацівників, працівників автотранспорту, будівництва і промисловості будівельних матеріалів, нафтової промисловості, таксистів, транспорту, автосільгоспмашу, машметалообробки, машприладобудування, оборонної промисловості, держустанов, зв’язку, споживчої кооперації, газових господарств, геології, геодезії та картографії, лісового господарства, морського транспорту, текстильної та легкої промисловості, атомної енергетики, інноваціонних і малих підприємств, річкового транспорту, радіоелектроніки, рибного господарства, суднобудування, а також представники профспілок Волинської та Чернігівської областей, "Союзу Чорнобиль", Організації ветеранів України.

2015-06-11 10:44:34

ХХУІІ звітно – виборна конференція Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників держустанов

4 червня 2015 року пройшла ХХУІІ звітно-виборна конференція обласної організації профспілки працівників держустанов. В її роботі взяли участь заступник голови Профспілки працівників держустанов України Юрій Піжук, голова Ради профспілок області Ігор Басюк, керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Данів.

2015-06-10 10:33:00

НА ЗНАК СОЛІДАРНОСТІ

10 червня Рада профспілок  Івано-Франківської області  на знак підтримки Всеукраїнської акції протесту Федерації профспілок України, яка цього дня втретє вивела людей під Кабмін,  встановила перед приміщенням ради агітаційну палатку. Тут були виставлені для огляду текстові матеріали та інфографіка щодо результатів так званих  «реформ» Уряду, які зробили бідними понад 80 % громадян України.

2015-06-08 09:55:55

Допомагає соціальне партнерство ВЛАДА ВІДПИСАЛАСЯ: «В ЄВРОПІ ТАК НЕ РОБЛЯТЬ»

На звернення президії обласної Ради профспілки працівників енергетики та ЕТП до Міністерства соціальної політики та керівників фракцій коаліції  у Верховній Раді більш гуманно поставитися до питання оздоровлення дітей та працюючих людей, зберегти повноваження Фонду соціального страхування, який відав  коштами на ці потреби, ми отримали відписку, що оздоровлення не властиве Фонду соціального страхування, і що в Європі так не роблять.

2015-06-08 09:09:42

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. Представники профспілок зустрілися з лідером «Батьківщини» Юлією Тимошенко

Актуальні та важливі соціально-економічні питання, зокрема розвитку соціального діалогу, справедливого прожиткового мінімуму, індексації зарплат і пенсій, погашення заборгованості по зарплаті та пенсіях, проблеми встановлення справедливих цін і тарифів на газ та послуги ЖКГ обговорено 5 червня під час робочої зустрічі представників профспілкових об‘єднань України з депутатами парламентської Фракції «Батьківщина».

2015-06-04 13:42:12

2 червня ДТЕК Бурштинська ТЕС розпочала перший заїзд в дитячий лікувально-оздоровчий комплекс «Сокіл»

В рамках річної програми оздоровлення  600 дітей працівників станції та учасників АТО з Бурштина  та Галицького району відпочинуть та оздоровляться на Прикарпатті, на березі гірської річки Лімниціповідомляє прес-служба компанії.

2015-06-04 13:24:17

Не з дверей, то у вікно… Як не допустити приватизації Калуської ТЕЦ?

28 травня відбулося спільне засідання  профкому і адміністрації Калуської ТЕЦ. На засіданні розглядалося питання  зупинки електростанції на літній період у зв’язку з відсутністю основного споживача теплової енергії, яким є для ТЕЦ Карпатнафтохім. Вже третій рік з політичних мотивів цей хімічний комбінат не працює. Директор ТЕЦ Володимир Мазяр у своєму виступі акцентував на  позитивних досягненнях, які мала ТЕЦ  в осінньо-зимовий період 2014-2015 років і на проблемних ситуаціях, що вимагають реагування.

2015-06-04 13:19:40

ХТО ВИДУМУЄ ЦІ ДИРЕКТИВИ?

02 червня під стінами Івано-Франківської ОДА розпочався страйк підприємців. Прикарпатські бізнесмени обурені рішенням Кабміну щодо обов’язковості придбання ними касових апаратів. Рішення стосується найбільш вразливої частки приватної справи в Україні – підприємців так званої 3-ї групи (фізичних осіб, «єдиноподатників»).

2015-06-04 13:15:57

Профспілки вдруге пікетують Кабмін

3 червня профспілки вдруге вийшли під стіни Кабінету міністрів України. Прийшли понад 1000 профспілкових активістів, щоб висловити своє негативне ставлення до урядової політики «затягування пасків».
Сьогодні вийшли представники профспілок працівників АПК, охорони здоров’я, освітяни, працівники соціальної сфери, Пенсійного фонду, Академії наук України, шахтарі, залізничники, представники регіональних профспілкових організацій з Черкаської і Вінницької областей.
Мітинг відкрив керівник СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.
Ні – безробіттю в Україні