2016-09-29 17:11:06

«Я сила. Я воля. Я дух»

Під таким девізом 17 вересня в Буковелі відбувся унікальний проект «Гонка Нації» – комплекс забігів з перешкодами на витривалість. У змаганнях, що проходили на спеціально облаштованих трасах, взяло участь 1200 здорових тілом і духом українців.

2016-09-26 17:01:07

Активний профком – успішний університет

Сайт Ради профспілок області вже знайомив читачів з результатами роботи Первинної профспілкової організації студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Нині розповідаємо про здобутки студентської первинки іншого провідного вузу Прикарпаття – Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Голова профкому Микола Слуценко радо поділився з нами цією інформацією.

2016-09-23 17:10:24

Мінфін презентував проект Держбюджету-2017 профспілкам і роботодавцям

23 вересня ц.р. у Міністерстві фінансів України відбулась презентація проекту Державного бюджету України на 2017 рік для представників профспілок і роботодавців.

2016-09-23 13:41:22

Президент США Барак Обама: Ми повинні працювати разом

Ми повинні працювати разом, щоб вигодами від глобальної інтеграції широко користувалися, а диспропорції - економічні, політичні та культурні, які викликає така інтеграція, адекватно вирішувалися. Це не місце для розробки детального політичного плану, але дозвольте мені в загальних рисах описати ті сфери, де, на мою думку, ми повинні краще працювати разом.

2016-09-21 17:12:06

Ігор Хомишин: Проблеми господарства завжди перебувають у полі зору профспілки

Івано-Франківщина належить до найбільш лісистих регіонів України. 41 % її території займають ліси, які відіграють важливу роль в економіці, збереженні природного балансу краю. 2,8 тисяч працівників постійно дбають про вирощування лісових насаджень, їх догляд і збереження. Про нагальні турботи трудівників галузі ведемо розмову з головою обласної організації профспілки працівників лісового господарства Ігорем Хомишиним.

2016-09-21 17:06:46

Нафтовики пікетували головний офіс ПАТ «Укрнафта» і Державну службу геології і надр України

15 вересня понад 200 представників трудових колективів підрозділів ПАТ «Укрнафта» з різних регіонів України за підтримки Укрнафтогазпрофспілки провели пікетування головного офісу ПАТ «Укрнафта».

2016-09-21 13:04:07

Григорій Осовий взяв участь у роботі Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС

20 вересня у Верховній Раді України відбулося четверте засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та Євросоюзом (ПКА), у якому взяли участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий як Співголова  і координатор української частини Платформи громадянського суспільства між Україною та ЄС, Альфредас Йонушка - член Європейського економічно-соціального комітету, Співголова ПГС Україна – ЄС від сторони ЄС, Василь Андреєв – член української частини ПГС та інші її представники від громадянського сектору.

2016-09-16 16:46:45

З Днем працівника лісу!

ШАНОВНІ СПІЛЧАНИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ОБЛАСТІ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівника лісу.

Охорона лісу як безцінного дару природи – високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року, за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей, гармонію суспільства і природи. Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, лісівники Прикарпаття вносять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Бажаю всім лісівникам області міцного здоров'я, родинного благополуччя та вагомих трудових досягнень!

 

 

З повагою, Голова

Ради профспілок області

Ігор Басюк

2016-09-16 12:41:00

Профспілки – ОБСЄ: конструктивний діалог

15 вересня в приміщенні Ради профспілок області відбулася зустріч керівництва ради з представниками моніторингової місії ОБСЄ Джеймсом Хантом і Андреасом Сампсоном, які вивчають думку громадськості щодо стану оплати праці в області.

2016-09-15 09:22:01

Генеральна угода — справедливий розподіл результатів праці між державою, працівниками та бізнесом

Підписання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016–2017 роки, що відбулося 23 серпня 2016 року, — знакова подія для України.

Одним із підписантів цього документа був голова Федерації професійних спілок України Григорій Осовий, до якого ми й звернулися з проханням прокоментувати щойно підписаний документ.