2016-08-08 10:58:34

Стартували переговори з визначення розміру «мінімалки» на 2017 рік

4 серпня 2016 року стартували переговори повноважних представників Сторін власників і профспілок з визначення розміру мінімальної заробітної плати на 2017 рік.

2016-08-04 14:58:33

«Ні!» – скороченню штату в Івано-Франківській стоматполіклініці

3 серпня 2016 року відбулось засідання виконавчого комітету обласної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням заступника директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації – начальника управління праці Ярослави Ульванської. Участь у заході також взяли представники від сторони роботодавців та профспілок області.

2016-08-04 11:27:07

ГАРЯЧА ТЕМА. Рейдерська атака на «Лермонтовський»

Ситуація навколо профспілкового санаторію «Лермонтовський» в Одесі знов досягла точки кипіння. 3 серпня біля народної оздоровниці сталися сутички її захисників з тими, хто прийшов фактично захопити санаторій. Конфлікт виник під час спроби співробітників виконавчої служби зайти у санаторій «Лермонтовський», територія та майно якого є предметом судового спору, в якому бере участь Міністерство юстиції України.

2016-08-04 10:05:59

За законами «малої конституції»

Важлива роль у транспортному обслуговуванні жителів обласного центру належить комунальному підприємству «Електроавтотранс». Щодня близько 40 тисяч пасажирів здійснюють поїздки 9 тролейбусними маршрутами. Забезпечують безперебійну роботу підприємства 296 працівників.

2016-08-03 17:29:18

«Укрнафта» утвердиться й на газовому ринку

НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» відвідав Джонатан Барнет Альберт Поппер – заступник голови правління ПАТ «Укрнафта» та його виконавчий віце-президент. Він представив надвірнянським нафтовикам стратегію розвитку компанії до 2025 року.

2016-08-02 17:01:42

Високі показники малого господарства

На жаль, керівники як великих агрохолдингів, так і малих сільськогосподарських підприємств нині не горять бажанням мати в своїй структурі професійні організації. Роботодавець схильний розцінювати профспілку скоріше конкурентним, аніж конструктивним органом для співпраці. Через те не так багато первинок до сьогодні збереглося в агропромисловому комплексі Прикарпаття.

2016-08-02 12:42:34

Федерація профспілок України виступає за створення Фонду гарантування виплати заборгованості із заробітної плати

Про це Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий заявив на прес-конференції з питань заборгованості із заробітної плати, що відбулась 1 серпня в інформаційній агенції «ГолосUA».

2016-08-01 14:24:57

Наталія Луцишин: Профспілка – не для того, щоб залякувати, а щоб співпрацювати

Профспілкова організація Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком» – одна з найактивніших нині громадських організацій в Україні. Вона охоплює практично усі соціальні сфери та вікові групи дорослого населення, активно, відповідально й результативно відстоює права та інтереси працівників підприємства, що є вирішальним чинником мотивації профспілкового членства.

Діяльність трудового колективу філії спрямована на виконання завдань програми розвитку галузі, збільшення обсягів і впровадження якісних послуг зв’язку, розвиток новітніх телекомунікацій. Головним документом регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин і погодження інтересів працівників та власника є колективний договір ПАТ «Укртелеком», укладений на основі чинного законодавства України. Ним встановлено взаємні зобов’язання в сфері зайнятості працівників, їх соціального захисту, робочого часу й відпочинку, оплати, охорони й безпеки праці, прав та гарантій діяльності профспілкового органу підприємства.

Про стан справ в Івано-Франківській філії ПАТ «Укртелеком» говоримо з головою профспілкової організації Наталією Ігорівною Луцишин.

2016-08-01 12:48:14

Проект Основних напрямків бюджетної політики на 2017 рік – розглянуто

У Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянуто рекомендації учасників «круглого столу» на тему: «Про ефективність наповнення бюджетів та соціальних фондів в області в результаті зменшення єдиного соціального внеску», про що Раду профспілок області було поінформовано відповідним листом.

2016-08-01 09:54:45

Що викликало обурення в коломийських медиків?

29 липня медики Коломиї вийшли на акцію протесту з вимогою виплатити їм зарплату. Працівники місцевої ЦРЛ запевняють, що їм повністю не виплачують зароблені ними гроші. Влада обіцяла, що якось вирішить це питання, та поки все безрезультатно. Більше того, на чергових зборах трудового колективу медикам повідомили, що вони можуть і не отримати зарплати за місяць липень. Тому в знак протесту вони вирішили перекрити дорогу в центральній частині міста, щоб хоч якось звернути увагу місцевої влади до цієї проблеми.