2016-05-11 08:42:21

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Планам Уряду – посилення соціальної складової

Актуальні питання соціально-економічного розвитку України, перш за все, підвищення ефективності захисту працівників обговорили учасники наради керівників профоб’єднань – суб’єктів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок, що відбулось 10 травня під головуванням Голови СПО об’єднань профспілок, Голови ФПУ Григорія Осового. В заході взяв участь та виступив заступник Голови ФПУ Олександр Шубін.

2016-05-10 11:19:07

ПРО СКЛИКАННЯ ДРУГОГО ЗАСІДАННЯ РАДИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ

Президія Федерації професійних спілок України постановила скликати друге засідання Ради ФПУ 23 червня 2016 року в м.Києві та провести його у приміщенні готелю «Турист». ДО порядку денного засідання Ради ФПУ запропоновано наступні питання:

2016-05-06 12:08:22

ПИСАНКОВЕ ПРИКАРПАТТЯ

З ініціативи обласного комітету профспілки, у приміщенні облдержадміністрації відбулася Великодня виставка робіт членів профспілки працівників державних установ області «Писанкове Прикарпаття». На експозиції презентували рiзнoманiтнi писанки, мальoванки, дряпанки, великодні кошики, рушники, вишиті нитками чи бісером, твoри живoпису на великoдню тематику, ікони, вишиті сорочки та аксесуари.

2016-05-05 16:27:12

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФСПІЛОК ПРОПОНУЄ:

Перелік дитячих оздоровчих закладів, які прийматимуть дітей влітку 2016 року 

2016-05-04 13:46:34

ЧИ БЕЗПЕЧНО НИНІ ПРАЦЮВАТИ?

Такою була тема розмови учасників «круглого столу», який відбувся на обласному телебаченні «Галичина» в міжнародний день охорони праці, який нинішнього року проходив під гаслом  «Стрес на робочому місці: колективний виклик».В діалозі взяли участь: Надія Глинська, начальник  обласної дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань,  Руслан Мазур, заступник начальника державної  служби з питань праці в Івано -Франківській області, Василь Скригунець, заступник голови  і виконавчий директор обласного об’єднання роботодавців, Ігор Басюк, голова Ради профспілок Івано-Франківської області. Модератором зустрічі був журналіст Ярослав Гнесь. 

2016-04-28 09:06:41

ШАНОВНІ КОЛЕГИ-ПРОФСПІЛЧАНИ!

Прийміть сердечні привітання та щирі побажання з нагоди Великодніх свят! Нехай ці величні дні зміцнять Вашу віру, наповнять серця милосердям, добром, радістю, світлом любові до Бога і ближніх. Хай Господь не обходить Вас милістю, обдаровує всепрощенням та супроводжує повсякчас Вас і Вашу родину, даючи силу, енергію, благословення в усіх добрих справах і помислах.

СПІВАЙМО, ДРУЗІ, В ВЕЛИКОДНІМ КОЛІ, І ГОСПОДА ВОСКРЕСЛОГО МОЛІМ,
ЩОБ ОБНОВИВСЬ ВЕСНОЮ ЩАСТІ Й ДОЛІ, НАШ РІДНИЙ КРАЙ, НАШ НАЙДОРОЖЧИЙ ДІМ,

НЕХАЙ ВРОЧИСТО ЛИНЕ ІЗ НЕБЕС! ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Голова Ради профспілок

Івано-Франківської області :           Ігор Басюк

 

2016-04-28 08:57:15

Як бюджет поповнити "тінню"?

На черговій нараді головного управління Пенсійного фонду України в області йшлося про резерви наповнення бюджету Фонду як гарантії забезпечення пенсійних виплат краянам.

Одним з найважливіших було названо легалізацію зайнятості та заробітної плати в нашому краю. В.о. начальника головного управління Фонду Валерій Семанишин означив основні шляхи аналізу інформації, якою володіє Пенсійний фонд, та виявлення порушень звітності про сплату страхових внесків, від яких і залежить рівень нарахування пенсії.

2016-04-27 10:38:35

ПОЧАЛОСЯ "ВЕЛИКЕ ПЕРЕМАНЮВАННЯ" ПРОФСПІЛЧАН

Це питання розглянуто на президії Ради профспілок області та прийнято рішення: звернутися до Голови ФПУ з відповідним Листом:" Про  втручання п.Волинця М.Я. в статутну діяльність членських організацій ФПУ". 

2016-04-26 15:38:39

ПРОБЛЕМИ ПРОФТЕХОСВІТИ В ПОЛІ ЗОРУ ПРОФСПІЛОК

Відбулося спільне засідання президії Ради профспілок Івано-Франківської області та департаменту науки, освіти і молодіжної політики облдержадміністрації. Розглянуто питання «Про стан фінансування та перспективи розвитку професійно-технічної освіти в області». На це зібрання були запрошені директори та голови профкомів 20-и професійно-технічних училищ  та 4 –ох коледжів Прикарпаття, де навчаються близько 10 тисяч учнів.

2016-04-26 09:31:34

Прикарпатцям боргують 6,6 мільйонів гривень заробітної плати

В Івано-Франківську під головуванням заступника директора департаменту соціальної політики – начальника управління праці Ярослави Ульванської проведено чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.