2022-11-02 14:13:22

Відшкодування шкоди внаслідок нещасного випадку на виробництві: пам’ятка потерпілому

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999р. №1105 (далі— Закон №1105), Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, затвердженого постановою правління Фонду від 27.04.2007р. №24 (далі— Порядок) у разі настання страхового випадку управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, робочі органи виконавчої дирекції Фонду зобов’язані своєчасно та в повному обсязі відшкодовувати шкоду, заподіяну працівникові внаслідок ушкодження його здоров’я або в разі його смерті, виплачуючи йому або особам, які мають на це право:

2022-11-01 10:05:37

ПЕРЕДПЛАТА на періодичні видання на 2023 рік

ТРИВАЄ:

Профспілкові видання, не припиняли свій вихід з початку військової агресії росії проти України. І зараз, виходячи в друкованому форматі, наближають оперативну профспілкову інформацію безпосередньо до первинних організацій, профспілкових кадрів і активу на місцях, членів профспілок, широкої читацької аудиторії.

Саме час передплатити газету «Профспілкові вісті» і «Бібліотечку голови

профкому» на 2023 рік.

ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПЛАТИ  ПРОФСПІЛКОВИХ ВИДАНЬ

на 2023 рік

22152 – Газета «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ» – 382,68 грн.

22909 – Журнал «БІБЛІОТЕЧКА ГОЛОВИ  ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ» – 155,76 грн.

 

2022-10-28 13:12:24

КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ - ЗАПОРУКА ЕФЕКТИВНОЇ ПРАЦІ

27 жовтня за ініціативи ЦК профспілки працівників держустанов  України та обласної організації профспілки працівників держустанов, в Івано-Франківську відбулося навчання-семінар для профспілкового активу області з питань організації трудових відносин і соціального діалогу під час воєнного стану, а також гуманітарної, медійної молодіжної діяльності профспілок. Програма навчання мала гасло: «Єдність у взаємодії: як захищати права працівників та профспілок».

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулися  голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук та в.о. Голови Ради профспілок Івано-Франківської області Володимир Уєвич.

2022-10-28 12:07:57

ПРИКАРПАТТЯ: СВОЄЧАСНА ВИПЛАТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ПІД КОНТРОЛЕМ ПРОФСПІЛОК

27 жовтня 2022 року представники Ради профспілок Івано-Франківської області взяли участь в засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Під час засідання обговорювали питання стану заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах державної та комунальної  форми власності. Йшлося й про погашення заборгованості зі сплати страхових внесків до Пенсійного  фонду України.

2022-10-24 10:27:46

КУЛЬТУРА ЯК ТИЛ І ФРОНТ УКРАЇНИ

20 жовтня відбулося виїзне пленарне засідання Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників культури на базі Національного заповідника «Давній Галич». Перед початком роботи пленуму з оглядовою інформацією про одне з цікавих історичних місць сили і слави Прикарпаття, колишню столицю Галицько-Волинського князівства Давній Галич виступив Генеральний директор заповідника Володимир Олійник.

2022-10-19 10:32:56

І ЧУЖОМУ НАУЧАЙТЕСЬ : ВАЖЛИВО ВИВЧАТИ ПРАКТИКИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ В КРАЇНАХ ЄВРОПИ

19 жовтня на Прикарпатті, в одному із оздоровчих закладів Городенківщини, відбулося засідання обласного штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2022 року. В його роботі взяв участь та виступив член штабу, в.о. Голови Ради профспілок області Володимир Уєвич. Обговорено актуальні питання в контексті проведеної літньої оздоровчої кампанії, на які звертали увагу також доповідачі, зокрема заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко та голова Городенківської  ТГ Богдан Кобилянський.

2022-10-18 10:34:56

СПО ОБ'ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК ЗВЕРНУВСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В.ЗЕЛЕНСЬКОГО З ПРОХАННЯМ СКОРИСТАТИСЯ ПРАВОМ ВЕТО ЩОДО ЗАКОНІВ ПРО ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ ТА ДЕРЖАВНЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ

 

Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні звернувся листом до Президента України В.Зеленського з проханням у відповідності до статті 106 Конституції України скористатися правом вето щодо прийнятого Верховною Радою України Закону України №2620-IX «Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" та Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".

2022-10-17 09:38:13

Шановні харчовики-профспілчани!

Рада профспілок області надсилає вам найкращі вітання з професійним святом.

Ваша праця – це хліб і до хліба на столах, це здоров’я людей. Щиро дякуємо вам за уміння, професіоналізм і постійний пошук та вдосконалення.

Бажаємо миру, достатку в родинах і доброго здоров’я.

З повагою,

В.о.г  Голови Ради профспілок області         Володимир Уєвич

 

 

 

2022-10-07 11:45:04

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОТСЕР: СПРАВЕДЛИВА ОПЛАТА ПРАЦІ - НАРІЖНИЙ КАМІНЬ СУСПІЛЬНОГО ДОГОВОРУ

Всесвітньому  дню дій за гідну працю  було приурочене засідання Івано-Франківської обласної тристоронньої  соціально-економічної ради, яке відбулося  7 жовтня в приміщенні облдержадміністрації.

Після звіту виконавчого комітету ОТСЕР про роботу за перше півріччя 2022 року (з доповіддю виступила Ярослава Ульванська, співголова ОТСЕР від сторони органів виконавчої влади – роботу виконкому визнано задовільною), головний акцент подальшої розмови  був на соціальний діалог в області в умовах воєнного стану. Кожна зі сторін: влада-роботодавці-профспілки - розповіли про підсумки своєї участі в тристоронній співпраці, про виклики які постали перед суспільством і нові підходи до розв’язання проблемних питань.

2022-10-06 14:14:25

ЦЕНТРУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ 25 РОКІВ

4 жовтня голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників державних установ України Ніна Гушпіт разом з представниками обласної військової адміністрації, обласної і міської рад взяла участь у засіданні круглого столу, присвяченому 25-річчю створення обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.