2016-08-02 17:01:42

Високі показники малого господарства

На жаль, керівники як великих агрохолдингів, так і малих сільськогосподарських підприємств нині не горять бажанням мати в своїй структурі професійні організації. Роботодавець схильний розцінювати профспілку скоріше конкурентним, аніж конструктивним органом для співпраці. Через те не так багато первинок до сьогодні збереглося в агропромисловому комплексі Прикарпаття.

2016-08-02 12:42:34

Федерація профспілок України виступає за створення Фонду гарантування виплати заборгованості із заробітної плати

Про це Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий заявив на прес-конференції з питань заборгованості із заробітної плати, що відбулась 1 серпня в інформаційній агенції «ГолосUA».

2016-08-01 14:24:57

Наталія Луцишин: Профспілка – не для того, щоб залякувати, а щоб співпрацювати

Профспілкова організація Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком» – одна з найактивніших нині громадських організацій в Україні. Вона охоплює практично усі соціальні сфери та вікові групи дорослого населення, активно, відповідально й результативно відстоює права та інтереси працівників підприємства, що є вирішальним чинником мотивації профспілкового членства.

Діяльність трудового колективу філії спрямована на виконання завдань програми розвитку галузі, збільшення обсягів і впровадження якісних послуг зв’язку, розвиток новітніх телекомунікацій. Головним документом регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин і погодження інтересів працівників та власника є колективний договір ПАТ «Укртелеком», укладений на основі чинного законодавства України. Ним встановлено взаємні зобов’язання в сфері зайнятості працівників, їх соціального захисту, робочого часу й відпочинку, оплати, охорони й безпеки праці, прав та гарантій діяльності профспілкового органу підприємства.

Про стан справ в Івано-Франківській філії ПАТ «Укртелеком» говоримо з головою профспілкової організації Наталією Ігорівною Луцишин.

2016-08-01 12:48:14

Проект Основних напрямків бюджетної політики на 2017 рік – розглянуто

У Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянуто рекомендації учасників «круглого столу» на тему: «Про ефективність наповнення бюджетів та соціальних фондів в області в результаті зменшення єдиного соціального внеску», про що Раду профспілок області було поінформовано відповідним листом.

2016-08-01 09:54:45

Що викликало обурення в коломийських медиків?

29 липня медики Коломиї вийшли на акцію протесту з вимогою виплатити їм зарплату. Працівники місцевої ЦРЛ запевняють, що їм повністю не виплачують зароблені ними гроші. Влада обіцяла, що якось вирішить це питання, та поки все безрезультатно. Більше того, на чергових зборах трудового колективу медикам повідомили, що вони можуть і не отримати зарплати за місяць липень. Тому в знак протесту вони вирішили перекрити дорогу в центральній частині міста, щоб хоч якось звернути увагу місцевої влади до цієї проблеми.

2016-07-29 09:13:25

СПО об’єднань профспілок не підтримує проект Закону України «Про професійну освіту», розроблений та доопрацьований Міносвіти

Голова Спільного представницького органу об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий проінформував листом Міністра освіти і науки України Лілію Гриневич, що СПО об’єднань профспілок не підтримує проект Закону України «Про професійну освіту», розроблений та доопрацьований Міністерством освіти і науки України.

З метою узгодження окремих позицій в питанні реформування системи професійно-технічної освіти СПО об’єднань профспілок пропонує створити робочу групу з числа представників профспілок, професійно-технічних навчальних закладів і організацій роботодавців.

 

 

 

З текстом листа можна ознайомитися за посиланням../uploads/pages/1_lyst_spo.doc

Прес-центр ФПУ

2016-07-28 16:03:35

Новітні технології в системі пенсійного обслуговування

Про перші результати роботи у зв’язку з переходом у липні поточного року на новітні технології у системі пенсійного обслуговування громадян йшлося на семінар-навчанні в головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

2016-07-28 14:56:08

За борги із заробітної плати – відповідай!

Велику соціальну напругу в трудових колективах викликає заборгованість із заробітної плати та її несвоєчасна виплата. З цього приводу 26 липня поточного року під головуванням заступника голови Івано-Франківської ОДА Ігоря Пасічника відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

2016-07-28 09:03:15

Уряд затвердив План невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати

Уряд затвердив План невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів № 517-р прийнято 22 липня 2016 року.

2016-07-27 14:33:30

Без ґрунтовних знань профактивісту не обійтись (до проблеми навчання держслужбовців)

В обласній організації профспілки працівників державних установ вироблена ефективна система навчання профспілкових кадрів, яка постійно вдосконалюються, проводиться у формі семінарів, тренінгів, «круглих столів», практичних занять, зокрема з виїздом у первинні профорганізації.