2016-03-28 09:06:49

ЛІТЕРАТУРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Презентація книги Василя Півторака-Кнігніцького «Повернення ведичної картини».

В рамках Всеукраїнського тижня юнацької книги, користувачі обласної бібліотеки для юнацтва відкрили для себе ще одне талановите ім’я – Василь Півторак-Кнігніцький та книгу автора «Повернення ведичної картини». Це перший крок автора в літературу.

2016-03-25 10:34:41

Держава визнала інвалідів Революції Гідності

Людям, які жертвували своїм здоров’ям і життям під час Революції Гідності, держава забезпечить соціальні гарантії: призначення пенсій, незалежно від страхового стажу.Це стало можливим аж тепер, коли набув чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 32 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо призначення пенсій особам, які стали інвалідами, внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у Революції Гідності», прийнятий Верховною Радою України 18 лютого ц. р.

2016-03-25 09:04:54

ДОПОВІДЬ Г.ОСОВОГО

Шановні делегати і учасники З’їзду!
Наш З’їзд проходить у досить складний час, коли надзвичайно загострилися суспільні протиріччя, коли емоції людей зашкалюють, бо очікування змін на краще життя не здійснюється.
Здобувши політичну незалежність 25 років тому, країна за цей час так і не змогла стати економічно самодостатньою державою, в якій права і свободи людини, право на гідну працю і заможне життя є вищим пріоритетом діяльності для влади.

2016-03-25 09:02:04

Головою ФПУ обрано Григорія Осового

24 березня делегати VII з’їзду Федерації профспілок України обрали Голову ФПУ.
На наступний 5-річний термін шляхом таємного голосування серед п’яти претендентів більшістю голосів обрано ОСОВОГО Григорія Васильовича.
За нього віддали голоси 308 делегатів.

2016-03-24 11:24:13

VII З’ЇЗД ФПУ. Людині праці – ефективний захист профспілок

У сучасних складних соціально-економічних умовах роль профспілок у забезпеченні законних прав та інтересів працюючої людини зростає, напевно, як ніколи. Про те, як покращити якість та підвищити ефективність і результативність профспілкової роботи, знайти нові шляхи для вирішення актуальних проблем, будуть говорити делегати VII з’їзду профспілок України, що відбудеться сьогодні, 24 березня, у Києві.

2016-03-24 10:00:32

ХВИЛЮЮЧИЙ ЛЕТ ДУШІ

Прекрасними результатами своєї праці може похвалитися  колектив Івано-Франківської хореографічної школи. І про це свідчать не лише виступи на багатьох сценах, високі призові місця вихованців, які діти завойовують, беручи участь  у різноманітних конкурсах, фестивалях – всеукраїнських та міжнародних, а й популярність закладу серед дітей, творча атмосфера, яка тут панує. Ми запросили до розмови  директора закладу Василя Юрійовича Васірука.

2016-03-22 15:23:29

Презентація книги Людмили Андріїшин, Олександри Брацюнь «Психологічний супровід та духовна опіка паліативного пацієнта».

Страждання і втрати, які супроводжують людське життя, проливають світло на світ людських обмежень і недосконалостей та відкривають простір для розвитку та утвердження таких цінностей, як людська солідарність, милосердя і безумовна любов. Саме любов, яка живиться з джерела віри і надії на Бога, приносить людині найбільше щастя та мир.

2016-03-22 15:01:04

«Президія обкому профспілки: вдосконалюємо форми роботи»

16 березня 2016 року відбулося виїзне засідання президії Івано-Франківського обласного комітету профспілки працівників державних установ в Богородчанському районі.

Відкрила засідання президії голова обкому профспілки Ніна Гушпіт. У своєму виступі  зупинилася на суспільно - політичній ситуації в країні, зазначила, що в умовах фінансової нестабільності в державі фактично ігнорується соціальний діалог з профспілками зі сторони  органів державної влади та роботодавців. На сьогодні країна знаходиться у стані військового конфлікту на її Сході, але перекладати увесь тягар тільки на плечі громадян, - неприпустимо! Вирішення проблем країни не може здійснюватися за рахунок  держслужбовців найнижчої ланки,  рядових працівників культури, охорони здоров’я, соціальної сфери, пенсіонерів. Непрозорими та незрозумілими є дії влади щодо підвищення цін на енергоносії, обкладання податками пенсій, збільшення пенсійного віку та інші антисоціальні заходи.

2016-03-21 15:29:36

НА ПРИКАРПАТТІ ПІДПИСАНО ТРИСТОРОННЮ ТЕРИТОРІАЛЬНУ УГОДУ

Після тривалих напрацювань, перемовин, консультацій  21 березня, напередодні VII з'їзду ФПУ,  підписано Територіальну Угоду між Івано-Франківською ОДА, Радою профспілок Івано-Франківської області та об’єднанням організацій роботодавців на 2016 рік.Текст Угоди містить ряд домовленостей щодо зростання рівня  середньої заробітної плати працюючих,  зменшення безробіття, покращення умов праці.

Підписанти документа зробили акцент на тому, що в  сучасних умовах питання соціальної злагоди має першорядне значення, а соціальний діалог є одним з головних чинників забезпечення  соціальної стабільності, запобігання соціальним конфліктам.  Територіальна Угода містить конкретні зобов’язання кожної зі Сторін-підписантів тп передбачає співпрацю місцевих органів виконавчої влади, організацій роботодавців з профспілковими організаціями в налагодженні дієвого контролю за дотриманням трудового законодавства, встановлює спільні зобов’язання сторін щодо ліквідації в області  заборгованість із заробітної плати, містить  заходи соціального захисту населення, зокрема, ветеранів праці, ветеранів і учасників АТО,. Чільне місце мають  також питання молодіжної політики, гендерної рівності.
 

2016-03-21 13:03:02

ПРО НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТЕХНІЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ ПРАЦІ ТА ІШИХ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОФСПІЛОК

Шановні колеги! Відповідно з Розпорядженням ФПУ від 14 березня 2016 року № 16 в період з 4 по 15 квітня 2016 року буде проведено навчання і перевірку знань з питань охорони праці технічних інспекторів праці та інших представників профспілок.

Навчання проходитиме на базі Академії праці, соціальних відносин та туризму ФПУ (далі АПСВ) за адресою: м.Київ, Велика окружна дорога, 3, третій поверх, ауд.307. Проїзд до станції метро «Теремки». Для формування навчальної групи просимо до 25 березня 2016 року надати Правовій та технічній інспекції праці апарату ФПУ заявку щодо технічних осіб, які потребують навчання за відповідною формою.Контактна особа з питань організації та проведення навчання : ГОРЮН ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА –головний спеціаліст –технічний інспектор праці.  Електронна адреса:goryun@fpsu.org.ua;  тел.  (044) 287-40-91; 066-834-27-99;

ВИТРАТИ НА ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ ТА ХАРЧУВАННЯ ( КРІМ ВИХІДНИХ ДНІВ) – за рахунок ФПУ.