2015-12-30 15:19:22

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

Прийміть сердечні вітання з нагоди Нового 2016 року та Різдва Христового!

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров”я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Хай Вас Бог благословить

В Новім році хай щастить!

З повагою,Голова Ради профспілок

Івано-Франківської області                      Ігор Басюк

 

2015-12-30 12:22:27

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ЧЕКАЮТЬ ЗМІН. АБИ НА КРАЩЕ

1 травня 2016 року в Україні почнеться реформа державної служби, яка торкнеться долі майже 300 тисяч українців-держслужбовців.Вже зараз обласний комітет профспілки держслужбовців обговорює нові можливі виклики та аналізує зміни. Отож, під завісу старого року було зорганізовано ряд зустрічей з профактивом. Серед них – II Пленум обласного комітету профспілки, де було обговорено «Про завдання первинних профорганізацій області щодо виконання рішень VII з’їзду галузевої профспілки», а також семінари з питань поточного соціально-економічного буття країни та очікуваного скорочення держслужбовців, яке найбільше страшить людей. Як бачать ситуацію профспілчани? Нотатки з зали Пленуму.

2015-12-30 11:58:09

Президент України дав відповідь на профспілкову електронну петицію

«Ураховуючи важливість забезпечення одержання особами, застрахованими у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, та їх дітьми профілактичних соціальних послуг, Прем’єр-міністру України А.П.Яценюку запропоновано вжити заходів для всебічного та ґрунтовного опрацювання центральними органами виконавчої влади питання щодо визначення ефективних механізмів державної підтримки надання відповідних послуг і за підсумками проведеної роботи ухвалити необхідні рішення». Про це говориться у відповіді Президента України Петра Порошенка на профспілкову електронну петицію «Відновити оплату санаторно-курортних путівок для працюючих за рахунок коштів соціального страхування».
Нагадаємо, що Голова СПО об’єднань профспілок Григорій Осовий звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням задовольнити вимоги цієї електронної петиції, яка станом на 22 грудня 2015 року зібрала 25 246 підписів громадян України.

2015-12-28 14:15:54

МИ СТАЛИ КРАЇНОЮ СУБСИДІЙ

Для більшості з нас слово “реформи” асоціюється скоріше з передвиборними обіцянками численних кандидатів та партій, а не з реальними діями влади на розвиток суспільства.Найвідчутніші – соціальні негаразди. Діяльність держави у соціальній сфері проходить майже виключно у формі соціального захисту; тим часом сама «соціалка» - відірвана від інших складових соціально-економічної політики, і це закономірно призводить до руйнування як економіки, так і самої соціальної сфери. Нам обіцяні –зміни.

2015-12-25 11:59:25

БИТВА ЗА "ПРЕСМАШ".Події тижня

23 грудня, у конференц-залі готелю "Станіславів" відбулась прес-конференція керівництва заводу "Пресмаш" щодо ймовірного рейдерського захоплення заводу "Пресмаш" громадянином РФ Павлом Лебедєвим, екс-міністром оборони України.Голова правління ВАТ «Пресмаш» Богдан Пукіш розповів про те, що будучи прибутковим підприємством, з 2007 року завод потрапив під інтерес групи «Інтеркаргрупп» і КУА «Парангон», які контролював у минулому нардеп від “Партії Регіонів” , передала  Фіртка.

2015-12-25 11:02:26

Проведено зустріч з ветеранами - членами профспілки

18  грудня 2015 року і обкомі профспілки проведено круглий стіл з ветеранами державної служби – членами профспілки на тему «Державна служба і сьогодення». Вже кілька років у первинній профорганізації апарату обкому профспілки діє профгрупа ветеранів державної служби, яку очолює Ніна Комар. У цьому році були проведені звітно-виборні збори у первинній профорганізації, де вона обрана членом профспілкового комітету.

2015-12-25 10:51:27

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Час вимагає активних і рішучих дій профспілок

Роль профспілок у захисту законних прав працівників в умовах загострення соціально-економічних проблем, яке сьогодні досягло катастрофічних темпів, невпинно зростає. Тому всі профспілкові організації та об’єднання мають відповідати викликам часу та шукати нові форми і методи, що дозволяють підвищити ефективність їх діяльності. Про це говорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулось 24 грудня у Києві. Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

2015-12-25 10:24:31

Держслужбовці в очікуванні змін. Аби - на краще

23 грудня 2015 року проводився ІІ пленум обласного комітету профспілки працівників держустанов. В його роботі брали участь члени обкому профспілки, ревізійної та мандатної комісій обласної організації профспілки, голови районних, міських комітетів  профспілки, голови  первинних профорганізацій обласного центру, керівники держустанов, які не є членами обкому профспілки. Вела пленум Ніна  Гушпіт -голова обласного комітету профспілки.

2015-12-24 11:00:25

ПОВЕРНУТИЙ "ПАКЕТ ЩАСТЯ"

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав пропозиції СПО об’єднань профспілок про відхилення законопроекту №3628 і відправлення його на доопрацювання.

2015-12-22 12:06:30

ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ

Нещодавно створене управління державної служби України з питань праці в Івано-Франківській області та Рада профспілок  області уклали угоду про співпрацю/ Цей важливий документ передбачає проведення спільних перевірок стану дотримання законодавства про працю, соціальне страхування на підприємствах, установах, організаціях, де працюють члени профспілок. Внаслідок таких дій вживатимуться заходи по усуненню порушень та притягнення до відповідальності керівників, які їх допустили.