2014-12-08 10:31:41

На правах реклами. Профспілкам радять зацікавитися (?!)

"Запрошую в "Клуб здорових, щасливих і багатих", - пише нам Ілля Захарчук , колишній профспілчанин, нині пенсіонер з активною життєвою позицією. Далі автор  розповідає про свій досвід, як можна одночасно мати роботу, вести здоровий спосіб життя і поповнювати свій сімейний бюджет, ставши учасником міжнародної громадської організації "Клубна система "Нове життя". ВІн для себе вибрав саме цей шлях і шукає однодумців. 

2014-12-05 15:35:23

Минувшина відкрила таємниці

Два роки тому ідея  начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимира Чуприни створити  на теренах Надвірнянщини величний Музею нафтопромислів Галичини мала чимало скептиків. Такі проекти кілька разів свого часу народжували  у Долині та Бориславі, але справа не рушилася. Тож, люди вважали, що і тут ентузіазм швидко згасне. Проте, В.Чуприна шукав однодумців та при кожній нагоді переконував нафтовиків краю, що це нонсенс, не створити цей музей. Потрібно об’єднувати зусилля і діяти…

2014-12-05 12:56:16

НГВУ "Надвірнанафтогаз". Справи волонтерські: "Мене не розуміє рідна мама",- росіянка Олена

Знайомство та спілкування з громадськими активістами Тарасом та Оленою, які працюють в НГВУ «Надвірнанафтогаз», викликає палітру теплих почуттів, найбільше - вдячності та захоплення. Дізнаюся, вони з багатьма своїми однодумцями в Надвірній від початку війни займаються збором коштів та всього необхідного для українських воїнів, що на сході України.  «Кожній свідомій людині  нині болить доля держави і доля її найкращого цвіту – добровольців, воїнів, які нині мужньо боронять нас від ворога, платять найвищу ціну, щоб здобути перемогу», - пояснюють свій вибір.

2014-12-04 10:12:41

Варто знати, щоб себе відстояти.

Актуальні  роз’яснення   щодо квартирних засобів обліку та про зміни щодо їх обслуговування

01 жовтня 2014 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №532 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від  1 червня 2011 року №869». Відтепер при формуванні тарифів на теплову енергію та всіх видів послуг ( виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води…) до складу витрат на збут  включено й витрати на проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку теплової енергії, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки. Ці витрати додаються до загальної вартості послуг та обраховуються з розрахунку на один квартирний засіб обліку теплової енергії  щомісяця, залежно від кількості таких засобів обліку у споживача.

2014-12-03 10:43:54

ПРофспілкам такі реформи не подобаються. МИ розуміємо "задуми"

«Якщо б профспілки втратили систему соціального страхування, вони втратили б свою можливість впливати на соціальний захист людей. Цього ми не допускали і не допустимо», - заявив Голова ФПУ Григорій Осовий, виступаючи на Пленумі ЦК Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, що відбувся 2 грудня у Києві. Вів засідання Голова Профспілки Василь Андреєв.

2014-12-03 10:33:59

Про рішення правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

2 грудня п.р. відбулося чергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

2014-12-03 10:27:22

Думки вголос:

Наталія Бирчак : «Наші спілчани хочуть бачити профспілки консолідованими, здатними вести соціальний діалог з усіма гілками влади і роботодавцями».

          Як захистити конституційні права та соціально-економічні інтереси медиків в умовах погіршення рівня життя та оплати праці? Що треба зробити, щоб соціальний діалог з владою був ефективним та корисним? Ці та інші актуальні питання розглядалися на засіданні ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я, в якому взяла участь  голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Наталія БИРЧАК. Про це – з перших уст.

2014-12-03 10:11:06

З КОРИСТЮ ДЛЯ КАЛУШАН

Важливі питання атестації робочих місць за умовами праці та пільгового пенсійного забезпечення прцівників розглядалися на семінарі, який проводився представниками головного управління Пенсійного фонду України в області для керівників та спеціалістів ТОВ “Карпатнафтохім”.

2014-12-02 10:19:38

Голова ФПУ Григорій Осовий зустрівся з європарламентарями

1 грудня в київському офісі Фонду ім. Фрідріха Еберта профспілкові лідери зустрілись із головою групи Прогресивного Альянсу Соціалістів і Демократів у Європейському Парламенті Ганні Пітелла (Gianni PITTELLA).

2014-12-01 10:41:39

На честь професійного свята – Дня енергетика

29 листопада у спортзалі Бурштинського енергетичного коледжу відбулася Спартакіада Івано-Франківської обласної Ради профспілки працівників енергетики та ЕТП України. Захід розпочався з підняття Державного прапора та виконання Гімну України. Після офіційної церемонії відкриття Спартакіади, присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної сотні та воїнів, які загинули під час АТО на сході України.