2016-03-18 08:54:17

ВІТАЄМО!!! учнів хореографічної школи м. Івано-Франківська з успішним виступом на міжнародному конкурсі ПРЕМ’ЄР-2016 (11-12 березня 2016р. м. Київ)

КЛАСИЧНИЙ  ТАНЕЦЬ   СОЛО : Могетич Ірина (варіація феї бузку)  І премія, Могетич Ірина (варіація з балету весталка), І премія, Каляндрук Марта (варіація коломбіни)    І премія

   Бєлоножкіна Анастасія (варіація з балету фея ляльок) ІІ премія, Стасько Ярина (варіація з балету раймонда), ІІ премія, Богак Юлія (па-де-труа з балету лебедине озеро)           ІІІ премія, Синкевич Софія (золоті пальці з бал. червоний мак)     ІІІ премія, Шевчук Ольга (гран – па класік)      дипломант

2016-03-17 09:55:36

ДО УВАГИ ПРОФАКТИВУ!

Центральний  комітет професійної спілки працівників будівництва і промисловості  повідомляє, що 18 березня в Києві в Жовтневому палаці об 11.00 год. відбудуться Всеукраїнські збори працівників професійно-технічної освіти. Серед питань, які виносяться на порядок денний - обговорення плану вступу у колективний трудовий спір із Урядом України та підготовка до загальнонаціонального страйку в разі не виконання вимог працівників в КТС. Після проведення зборів планується піша хода та пікет Адміністрації ПРезидента України з вимогою підписати законопроекти №3831-2 та №3830-3, які фактично не підписані і не ветовані. 

ВСІМ КЕРІВНИКАМ ЧЛЕНСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ФПУ!

2016-03-17 09:01:59

Профспілка АПК проти зубожіння села та нації

15 березня близько трьох тисяч аграріїв, фермерів та жителів сільських територій з різних регіонів України приїхали до Києва для участі у мітингу під стінами Верховної Ради України. Основна вимога мітингувальників – збереження спецрежиму ПДВ, додаткове – відставка уряду на чолі з Арсенієм Яценюком.

2016-03-14 11:53:27

ПРИМНОЖУВАТИ ДУХОВНІ НАДБАННЯ

Прогресивних змін в економіці, суспільному житті не варто очікувати без належного розвитку                  духовної сфери. Реалізація цього важливого завдання в значній мірі залежить від діяльності закладів культури. Наскільки ефективно працюють сьогодні клубні, бібліотечні установи, які проблеми вирішують? Про це кореспондент "Єдності" веде розмову з начальником управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації Володимиром Федораком.

2016-03-14 11:47:33

ЛІЦЕНЗІЙНА ВАКХАНАЛІЯ

Так діє Держслужба геології і надр Украни .

НГВУ «Надвірнанафтогаз» -  одне з найбільших підприємств Івано-Франківщини, тривалий час лихоманить. А нещодавно тут відбулися емоційні багатолюдні збори адміністрації, профкому, представників трудового колективу управління, учасники яких висловили  тривогу за майбутнє нафтовидобування на теренах області і в Україні. Начальник НГВУ В.Чуприна, відкриваючи збори, повідомив про невтішну ситуацію, в якій опинилися нафтовики. Впродовж 10 років колектив управління добував вуглеводні на Битків-Бабчинському родовищі в Надвірнянському районі, що має річний дебіт 50 тис. тонн нафти та 27,5 млн. куб. газу. Проте, в липні торік Державна служба геології та надр України прийняла необгрунтоване рішення – не продовжила дію спеціального дозволу, що дає право добувати нафту і газ на цьому родовищі.  26 січня 2016 року під таку ж заборону на видобуток вуглеводнів потрапило і Лопушнянське родовище в Чернівецькій області. На їх обслуговуванні працює понад 200 працівників управління. Зупинка розробки цих родовищ означає запровадження роботи в режимі неповного дня або тижня, скорочення працівників та ще низку негараздів.

2016-03-14 11:44:16

ХРЕСТОВИЙ ПОХІД ПРОТИ "УКРНАФТИ"

Голови та члени профспілкових комітетів виробничих підрозділів ПАТ «Укрнафта» звернулися до Президента України П.О. Порошенка. У тексті Звернення йдеться, зокрема, про таке. Профспілкові організації публічного акціонерного товариства «Укрнафта», стратегічно важливе значення якого для безпеки та економіки держави визнане законодавством, звертаються до Вас, як до Гаранта цієї безпеки та останньої надії колективу на неупереджене вирішення вакханалії по відкликанню ліцензій та спецдозволів на користування надрами, яка руйнує найбільшу нафтовидобувну компанію України.

2016-03-09 11:45:20

Повертаючись до теми ДОЛИНЯНИ ВИГРАЛИ СВОЇ СУДОВІ СПРАВИ

У грудневому номері  газети «Єдність» ми розповіли про факти порушення законних прав та інтересів  працівників, які мали місце  в  НГВУ «Долинанафтогаз». Нагадаємо, що в одній з публікацій, а саме « У Долині «свої» закони, або Вагітність, як вирок» йшлося про те, що після трьох років роботи на посаді таксувальника була звільнена з роботи молода працівниця НГВУ У.Балабух, яка на час звільнення вже перебувала у відпустці у зв’язку з вагітністю і пологами.  На бік незаконно звільненої працівниці стала профспілка, яка окрім захисту її прав у суді, звернулася і до новопризначеного керівника ПАТ «Укрнафта» розглянути справу, та вникнути, що за «нелюбов» керувала адміністрацією при винесенні цього незаконного рішення.

2016-03-09 10:34:08

Проект постанови Кабінету Міністрів України щодо пенсії за віком на пільгових умовах викликав у профспілковому середовищі надзвичайне занепокоєння

В проекті із Списків №1 і №2 вилучено низку виробництв, професій та посад, зайнятість на яких, за результатами неодноразово проведеної атестації робочих місць, нині дає право на пенсійне забезпечення на пільгових умовах. При цьому, до проекту не надано жодних обґрунтувань, зокрема, підтвердження відсутності на таких робочих місцях несприятливих та шкідливих умов праці.

Це викликало неабияке занепокоєння у профспілковому середовищі.

2016-03-09 10:28:54

ДОВІДКА ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА 2015 РІК

У жовтні минулого року сесією обласної ради затверджено Комплексну програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій області на 2016-2020 роки. Одним із пріоритетних напрямків програмою визначено тваринницьку галузь, яка має неабияке значення у забезпеченні продовольчої безпеки області. Підвищення рівня зайнятості сільського населення, створення нових робочих місць відбувається в основному за рахунок розвитку тваринництва.

2016-03-09 10:22:01

«Заходіть – не плачте. Виходіть – не смійтеся!». ПІДПІЛЬНИЙ ЗВ’ЯЗОК «РУНДА» ЗІ СТАНІСЛАВІВСЬКОЇ В’ЯЗНИЦІ (1939-1941 р.р.).

«Написи відчитав 3–го вересня 1941 року Дмитро Храбатин, економіст Станіславської  в’язниці». Саме таким є останній рядок у зшитку на 149 листках, який має назву «Рунда». Нині копія цього зошита є в моєму особистому архіві.