2015-12-25 11:02:26

Проведено зустріч з ветеранами - членами профспілки

18  грудня 2015 року і обкомі профспілки проведено круглий стіл з ветеранами державної служби – членами профспілки на тему «Державна служба і сьогодення». Вже кілька років у первинній профорганізації апарату обкому профспілки діє профгрупа ветеранів державної служби, яку очолює Ніна Комар. У цьому році були проведені звітно-виборні збори у первинній профорганізації, де вона обрана членом профспілкового комітету.

2015-12-25 10:51:27

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Час вимагає активних і рішучих дій профспілок

Роль профспілок у захисту законних прав працівників в умовах загострення соціально-економічних проблем, яке сьогодні досягло катастрофічних темпів, невпинно зростає. Тому всі профспілкові організації та об’єднання мають відповідати викликам часу та шукати нові форми і методи, що дозволяють підвищити ефективність їх діяльності. Про це говорили учасники засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулось 24 грудня у Києві. Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

2015-12-25 10:24:31

Держслужбовці в очікуванні змін. Аби - на краще

23 грудня 2015 року проводився ІІ пленум обласного комітету профспілки працівників держустанов. В його роботі брали участь члени обкому профспілки, ревізійної та мандатної комісій обласної організації профспілки, голови районних, міських комітетів  профспілки, голови  первинних профорганізацій обласного центру, керівники держустанов, які не є членами обкому профспілки. Вела пленум Ніна  Гушпіт -голова обласного комітету профспілки.

2015-12-24 11:00:25

ПОВЕРНУТИЙ "ПАКЕТ ЩАСТЯ"

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав пропозиції СПО об’єднань профспілок про відхилення законопроекту №3628 і відправлення його на доопрацювання.

2015-12-22 12:06:30

ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ

Нещодавно створене управління державної служби України з питань праці в Івано-Франківській області та Рада профспілок  області уклали угоду про співпрацю/ Цей важливий документ передбачає проведення спільних перевірок стану дотримання законодавства про працю, соціальне страхування на підприємствах, установах, організаціях, де працюють члени профспілок. Внаслідок таких дій вживатимуться заходи по усуненню порушень та притягнення до відповідальності керівників, які їх допустили.

2015-12-21 10:19:16

НАРЕШТІ. Прем’єр-міністр України А.Яценюк відповів на Лист СПО Всеукраїнських об’єднань профспілок конкретними дорученнями міністрам

Спільний Представницький Орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні направив Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку Лист, в якому повідомив, що 30 листопада відбулися Всеукраїнські збори голів первинних профспілкових організацій, в яких взяли участь біля тисячі профспілкових активістів, що представляють працівників усіх галузей та регіонів України та направлено прийняту Резолюцію зборів із супровідним листом голови СПО, голови ФПУ Г.Осового з позицією профспілок та обгрунтуванням висунутих вимог.

2015-12-21 09:35:42

АСАМБЛЕЯ. Підвищувати роль громадськості у виконанні Угоди про асоціацію Україна - ЄС

Актуальні та важливі питання підвищення ефективності процесу євроінтеграції, якості громадського контролю за виконанням умов Угоди про асоціацію України та Євросоюзу обговорили учасники засідання Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що відбулось 18 грудня у столичному готелі «Русь».

2015-12-18 09:21:33

АКЦІЯ. Профспілки пікетували Верховну Раду з вимогами не скорочувати фінансування соціальних гарантій

17 грудня під час позачергового пленарного засідання Верховної Ради України восьмого скликання під стінами парламенту зібрались на масову акцію представники Федерації профспілок України та її членських організацій. Захід організовано Федерацією профспілок України на захист конституційних трудових прав працівників проти антисоціальної спрямованості проекту Держбюджету-2016.

2015-12-18 09:10:36

Як нам допомагають жити. МВФ в Україні: шокова терапія під час збройного конфлікту

МВФ змусив Україну вжити крайні заходи жорсткої економії для того, щоб оплачувати борги позичальникам.
На минулому тижні, МВФ оголосив про те, що надання третього траншу за програмою МВФ в Україні залежить від прийняття державного бюджету на 2016 рік та податкової реформи, погодженої в рамках пакету допомоги МВФ. В бюджеті мають бути передбачені додаткові заходи жорсткої економіки до тих, які МВФ вже нав’язав раніше країні, що страждає від політичної нестабільності і кризи в сфері безпеки.

2015-12-16 11:59:18

МЕЛОДІЇ ДОБРОГО НАСТРОЮ

У нинішньому розбурханому світі заспокійливість в наше життя приносить гарна музика. В цьому можна переконатися, побувавши на концертах художніх колективів обласної філармонії. Серед них почесне місце належить ансамблю народної музики «Бревіс».