2016-01-28 16:14:59

ПРОФСПІЛКИ ПРИКАРПАТТЯ ГОТОВІ СТРАЙКУВАТИ

28 січня на засіданні Ради профспілок Івано-Франківської області обговорено питання: «Про поточну ситуацію в державі та дії профспілок по захисту прав та інтересів спілчан».

              Голова Ради профспілок області Ігор Басюк у своїй доповіді зазначив, що «нинішня вкрай напружена і непроста ситуація в державі як ніколи вимагає консолідованих дій профспілок по захисту прав та інтересів людей, які довірили нам свою долю і є для нас роботодавцями. Захищаючи їх інтереси, ми захищаємо інтереси держави». Реальну оцінку діям влади дали нещодавні Всеукраїнські збори голів первинних профорганізацій, яка відображена в Резолюції зборів, зазначив доповідач, і ця Резолюція, що містила низку вимог до Верховної Ради України, до Уряду та Президента України  є за словами І.Басюка відправною точкою для дій профспілок сьогодні. Через те, що вимоги учасників зборів не почуті, що кожна інстанція влади фактично проігнорувала їх, профспілкам не залишається нічого іншого, як розпочати підготовку до Всеукраїнського страйку.

2016-01-27 15:13:57

ДО УВАГИ ПРОФАКТИВУ! МОЛОДЬ ЗАПРОШУЮТЬ НА ЗИМОВИЙ КАМПУС

Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Соціал-Демократична Платформа 26-29 лютого 2016 року на Закарпатті організовують для молодих профспілкових лідерів Зимовий кампус: "Оновлюємо країну. Формуємо моду на працю". 

За поданою інформацією під час заходу планується обговорення та розробка стратегії вирішення проблем щодо надання першого робочого місця, профорієнтації, пошуку причин "немодних" робочих професій, умов роботи та інших болючих молодіжних проблем праці в Україні.

Організатори запрошують до участі у кампусі представників молоді від профспілок.

Для участі необхідно пройти обов'язкову реєстрацію до 1 лютого 2016 року за посиланням:http.//bit.ly/WINTER SD CAMPUS, заповнивши відповідну анкету. 

Проживання, харчування та методичне забезпечення учасників здійснюється за рахунок Фонду. Проїзд та оплата добових - за рахунок відряджуючої сторони.

2016-01-27 11:03:45

ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА

Відповідальними особами за проведення конкурсу в Івано-Франківській області є перший заступник начальника Управління держпраці в області Мазур Руслан Богданович ( тел. 75-22-26); та начальник відділу нагляду а АПК та СКС Ковалюк Михайло Андрійович(тел. 30114).

 Розроблено документ Положення про Всеукраїнський конкурс, де серед критеріїв оцінювання є актуальність теми, практичне значення, доцільність надання рекомендацій та порад, оригінальність та оформлення, ступінь самостійності автора при виконанні роботи, якість тощо.

2016-01-26 14:46:48

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Не дати знищити систему профтехосвіти!

Актуальні питання перспектив функціонування професійно-технічної освіти в умовах бюджетної децентралізації обговорили учасники консультативної зустрічі, яка відбулась у Федерації профспілок України 25 січня.

2016-01-26 14:29:45

ЧОМУ «ПОКРАЩЕННЯ», НАД ЯКИМ ПРАЦЮВАЛИ, НЕ ВІДБУЛОСЯ?…

Міністерство соціальної політики розглянуло звернення Президії Федерації Профспілок України від 15 жовтня 2015 року стосовно соціально-економічної ситуації в країні та необхідності налагодження соціального діалогу .В межах своєї компетенції  міністерство (лист за підписом заступника міністра В.Мужчиніна) більше констатує, ніж коментує.

2016-01-26 11:45:56

ТРИВАЄ РЕОРГАНІЗАЦІЯ ДЕРЖФОНДІВ. ЗМІНИ ДОВІРЯЄМО НАЙКОМПЕТЕНТНІШИМ

Рада профспілок Івано-Франківської області делегувала в комісію з реорганізації робочих органів обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності п.Бирчак Наталію Василівну, голову обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.

2016-01-26 11:31:00

ЧЕРГОВА ВІДПИСКА, А.П. ЯЦЕНЮК МАЄ ВЖИТИ ЗАХОДІВ

СПІЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИЦЬКИЙ ОРГАН РЕПРЕЗЕНТАТИВНИХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОБ’ ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК НА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНІ  отримав Лист за підписом заступника  Глави Адміністрації Президента України Р.Павленка стосовно електронної петиції ФПУ про відновлення оплати санаторно-курортних путівок для працюючих за рахунок коштів соціального страхування, адресованої Президенту України .

2016-01-26 11:10:32

ПРОФСПІЛКОВА ДИСКУСІЯ МОЖЛИВА ОН-ЛАЙН

До профспілчан звернувся заступник голови ФПУ Сергій Кондрюк з листом наступного змісту: Шановні колеги! Гострі соціально-економічні проблеми, динамічна зміна законодавства, новітні позитивні і негативні практики роботи потребують широкого профспілкового обговорення для формування консолідованої позиції. Пропонуємо Вам долучитись до участі у профспілкових інтернет-скайп-конференціях, що дозволяє кардинально підвищити оперативність спілкування і звести до нуля видатки та час на відрядження.

2016-01-26 10:21:06

ДО УВАГИ ПРОФАКТИВУ! Щодо підтримки заходу Національного туру-марафону «Безпека праці-2016» та започаткування Тижня з охорони праці

На сьогодні в нашій державі галузь охорони праці та пожежної безпеки перебуває в критичному стані, зокрема, підвищується рівень нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Це змушує видавничий дім «МЕДІА-ПРО» та журнал «Охорона праці і пожежна безпека» ініціювати проведення загальнодержавного заходу — Національний тур-марафон «Безпека праці-2016», важливість якого важко переоцінити.

2016-01-26 09:59:33

ДО УВАГИ ПРОФАКТИВУ! Про Меморандум між членськими організаціями ФПУ

Останнім часом на адресу ФПУ надходять звернення з проханням врегулювати стосунки між окремими членськими організаціями, пов’язані з питанням переходу членів профспілок із однієї профспілки до іншої, у зв’язку з діями Уряду щодо перепідпорядкування окремих підприємств, установ, організацій між міністерствами та відомствами, а також ініціативами деяких керівників суб’єктів господарювання.

У зв’язку з вищезазначеним надсилаємо вам Меморандум між членськими організаціями Федерації профспілок України про принципи взаємодії та подальшої співпраці, затверджений рішенням Президії ФПУ (постанова від 02.04.2015 №П-38-7), який прийнято з метою збереження єдності і цілісності членських організацій в рамках ФПУ.

Просимо довести цей Меморандум до всіх профорганізацій з метою недопущення конфліктних ситуацій.