2014-10-08 16:01:29

РІШЕННЯ ФОРУМУ. Профспілки висунули вимоги до Уряду та оголосили час і місце акції протесту

Учасники Всеукраїнського форуму профспілок ухвалили текст Резолюції, у якій висловили занепокоєність складною фінансово-економічною ситуацією в країні. «Наразі державна соціальна політика далека від конституційних норм – в її основу замість суспільно прийнятних державних соціальних стандартів гідного життя і гідної праці покладено ідею соціальних мінімумів виживання, наслідком чого стане подальше зубожіння українських громадян, - наголошується у документі. - Наочними прикладами антисоціальної політики є підвищення в поточному році цін і тарифів на газ, житлово-комунальні, транспортні послуги, товари першої необхідності, продукти харчування при одночасному замороженні мінімальної заробітної плати, пенсії, штучному заниженні рівня прожиткового мінімуму, поширенні безробіття, зарплатних боргах трудящим і дискримінації в оплаті праці працівникам бюджетної сфери та багатьох інших фактів наступу на соціальні права громадян»

2014-10-08 13:04:35

ФОРУМ. Профспілки закликають владу до соціального діалогу

Невідкладно розпочати діалог з соціальними партнерами для визначення практичних завдань, строків, індикаторів та механізмів реалізації основної мети реформ – досягнення європейських стандартів життя, передусім у сферах зайнятості, оплати, безпеки праці, оподаткування, соціального розвитку, ефективного виробничого та трудового потенціалу країни, для успішної конкуренції на світових ринках, закликали Уряд учасники Всеукраїнського форуму профспілок «За гідну працю і добробут людини», який відбувся 7 жовтня у Києві.

2014-10-06 10:34:17

Алгоритм дій працівника у разі невиплати заробітної плати

Відповідно до статті 43 Конституції України кожна особа має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

2014-10-03 16:33:39

Григорій Осовий: «Більшість пропозицій профспілок - враховані"

На засіданні Кабінету міністрів України 1 жовтня було розглянуто низку соціально важливих проектів рішень. Під час обговорення цих питань позицію профспілок представляв та відстоював повноважний представник профспілок – Співголова НТСЕР від профспілкової сторони, Голова ФПУ Григорій Осовий. Більшість із профспілкових пропозицій було враховано.

2014-10-02 14:18:18

Шановні працівники освіти і науки Прикарпаття!

Рада профспілок області щиро вітає Вас з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти!

Все найкраще в житті людини починається з доброго вчителя. Спасибі Вам за зерна знань, любові, людяності, які посіяні Вами і котрі дають щедрі сходи. Нехай мудрість, оптимізм, невичерпна життєва наснага будуть повсякчас у Вашій долі,  у вашій праці, хай здійсняться усі найкращі мрії та сподівання. Здоров'я Вам, щастя, добробуту, Божого благословення на всі найкращі починання. Миру на землі, процвітання нашому краєві!

Голова Ради профспілок області     І.Є. Басюк

2014-10-02 10:10:03

До уваги профактиву, керівників організацій та підприємств!


Рада профспілок області спільно із ВГО"Всеукраїнська асоціація кадровиків" 17 жовтня 2014 року проводить Конгрес кадровиків з питань:

1.Реформування трудового законодавства: проблеми,динаміка, перспективи(проект Трудового кодексу України). Лектор:Васильова З.М.-головний консультант секретаріату Комітету ВРУ з питань соціальної політики та праці.

2.Організація роботи з питань дотримання законодавства про працю,відповідальність,укладення колективного договору,здійснення представництва у судах під час захисту трудових прав працівників(досвід роботи). Лектор:Ліпчанська В.О.-експерт Всеукраїнської асоціації кадровиків.

3.Міні прес-конференція на тему:"Поради щодо укладення трудового договору,основні помилки при звільненні працівника,огляд судової практики вирішення індивідуальних трудових спорів(відповіді на запитання). Лектори:Васильова З.М.,Ліпчанська В.О.,Паньків Я.С.

Запрошуємо Вас взяти участь у Конгресі та забезпечити присутність зацікавлених осіб від ваших підприємств та організацій (спеціалісти з кадрової роботи,юристи,бухгалтери,профспілкові працівники,роботодавці). Організатори Конгресу забезпечують учасників відповідними матеріалами.Конгрес проводиться на безоплатній основі. Місце,дата і час проведення Конгресу: м.Івано-Франківськ, вул.Незалежності 46

17жовтня 2014р. з 10-ї до 15-ї години.


Голова РПО І.Є.Басюк

2014-10-02 10:03:49

Куди спливають 30 млрд. гривень страхових коштів?

Об'єднання профспілок і роботодавців вимагають від українського Уряду відкликати з парламенту законопроект «Про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» як ліквідуючий існуючу систему загальнообов'язкового соцстрахування. Про це заявив Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий на прес-конференції «Куди спливають 30 млрд. гривень страхових коштів?», яка відбулась 30 вересня. В заході також взяли участь головний лікар санаторію «Хмільник» Олександр Галаченко, директор ДЮСШ Мирослав Грабовецький, голова комісії з соціального страхування одного з підприємств Микола Береговий.

2014-10-01 15:54:31

Україна вагітна… справедливістю. Так вважають профспілки

З ініціативи голови Івано-Франківської обласної Ради профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Василя Гриньківа для профактиву галузі 30 вересня був проведений семінар-навчання на тему «Трудова школа». Лекції для майже сотні учасників семінару читали відомі тренери зі столичного Інституту соціального партнерства Юрій Буздуган та Олена Скоморощенко. Семінар проходив в приміщенні інформаційного центру Бурштинського енергетичного коледжу.

2014-10-01 10:27:34

Голові Верховної Ради України О.В.Турчинову та Прем’єр-міністру України А.П.Яценюку

Президія Ради профспілок Івано-Франківської області  категорично протестує проти  прийняття  розробленого Міністерством фінансів України  та запропонованого Кабінетом Міністрів України  «антисоціального»  проекту  закону України «Про удосконалення норм законів  з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні» .

2014-09-29 14:23:12

ПРОФСПІЛКОВИЙ РЕФЕРЕНДУМ триває. Твоя думка є вирішальною. Проголосуй за свою зарплату

До уваги всіх профспілчан!

Вкотре нагадуємо Вам, що триває ПРОФСПІЛКОВИЙ РЕФЕРЕНДУМ: Українському народові – гідне життя!  Банер для голосування  розміщено на сайті Федерації профспілок України (вверху, справа). Для голосування треба ввійти на сайт, знайти банер та зробити клік (посилання)  на цей блок. Опісля, читаючи послідовність дій, проголосувати, вказавши свою електронну адресу та прізвище, ім’я по-батькові. Запроси до голосування своїх друзів і колег, розмісти цю інформацію в соцмережах.